Author Topic: Skype interview za Espit Shop (MSC)  (Read 11994 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kinkis

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Skype interview za Espit Shop (MSC)
« Reply #15 on: 04/December/2014 »
Hvala ljudi na širenju pozitive!  :-))))'
Stvarno mislim da to treba gledat iz te perspektive stjecanja novog iskustva, a i nije da nešto puno mažu... tipa da sam se prijavila za shop pa da dođem i natjeraju me da gulim krumpire! Preživit ću i zaustavljajući ljude  ::yes::
Osnove talijanskog i njemačkog znam, to sam navela u CV-u, al me žena nije pitala ništa u vezi toga, meni opet puno znači makar primarna komunikacija.

Offline boban_ldv

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: Skype interview za Espit Shop (MSC)
« Reply #16 on: 04/December/2014 »
Ma samo bez brige. Idi, vidi mozes li, jel ti plata odgovara, uslovi rada.... Ovo ce ovdje uvijek cekati, manje-vise. Ako nista imaces bar jedno novo iskustvo. Nadam se da ce sve biti super   :clapping:

Offline Kinkis

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Skype interview za Espit Shop (MSC)
« Reply #17 on: 05/December/2014 »
Ma samo bez brige. Idi, vidi mozes li, jel ti plata odgovara, uslovi rada.... Ovo ce ovdje uvijek cekati, manje-vise. Ako nista imaces bar jedno novo iskustvo. Nadam se da ce sve biti super   :clapping:

Hvala na podršci!!  :uzdravlje:

Offline Mischka

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Skype interview za Espit Shop (MSC)
« Reply #18 on: 11/December/2014 »
Ok,i ja imam taj interview pa ću pričekati da vidim o čemu se radi.

U međuvremenu sam našla stranicu koja totalno pljuje "sales rep." jer su pushy etc. Istina, ovo su Amerikanci.
Prema pričama, proizvod je super ali je "overpriced". Pretpostavljam da što se plaće tiče i kako postižeš target je na tebi.

Prema ovome zaključujem, dobiješ proizvode, inicijalnu cijenu a na tebi je da prodaš proizvod skuplje jer na onom "ostatku" zaradiš. Zato i je navedeno da je prosječna plaća od 2600-5000 USD.

Dakle, pitanje je slijedeće; Koliko se dobro osjećaj prodajući proizvode sa ludom cijenom dok oni taj isti proizvod mogu kupiti online PUNO jeftinije?

http://www.complaintsboard.com/complaints/premier-dead-sea-products-columbus-c127668.html?page=2

Offline Kinkis

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Skype interview za Espit Shop (MSC)
« Reply #19 on: 11/December/2014 »
Mislim da su svi u ovoj vrsti prodaje pushy i da bi mi eventualno to mogao biti jedini problem u ovome poslu.
Morat ću poradit na tome...  :hmm:
Što se tiče iznosa plaće koji navode, mislim da za taj iznos moraš krvnički radit i da su to ipak top prodavači u pitanju.
U suprotnom bi svi hrlili raditi za njih i prolazak bi bio puno teži i duže bi trajao. A dobila sam dojam da im kriteriji prolaza nisu nešto visoki (npr. nisu me ništa pitali o metodama prodaje i sl).
Mischka, kada ti imaš intervju?
Konačno netko s kim mogu na ovu temu...  :-))))'

Offline boban_ldv

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: Skype interview za Espit Shop (MSC)
« Reply #20 on: 11/December/2014 »
Ma mozes ti biti pushy koliko hoces, al ako je nesto preskupo tesko ces to prodati. E sad tu je super sto, koliko sam shvatio vi samo formirate cijenu. Oni vam samo daju svoju?
Smanjiti cijenu. Manje zarade po artiklu i lagano. Poslije vjerujem da cete lako uci u te trgovacke fore i fazone :uzdravlje:

Offline Kinkis

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Skype interview za Espit Shop (MSC)
« Reply #21 on: 11/December/2014 »
Mislim da to nije tako da sami definiramo cijenu... barem mi to nije spominjala njihova predstavnica kada je objašnjavala kako stvari funkcioniraju. Samo to da imaš osnovu i proviziju koja se bazira na prodaji.
Nema smisla da sami definiramo cijenu  -()-
I razlika je još u tome što se u shopovima provizija dijeli na ukupan promet, to ovdje nije slučaj. Po brodu su dvije osobe koje predstavljaju firmu, i svaka radi za sebe. Prednost je što neće biti slučajeva u kojem jedan rinta i poteže za ostale, a svi dobijaju jednaku proviziju, dok je mana ako se potrefi neka nabrijana osoba pa se stvori rivalstvo i loša atmosfera u lovljenju kupaca.  :nono:

Offline boban_ldv

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: Skype interview za Espit Shop (MSC)
« Reply #22 on: 11/December/2014 »
Kontam da se neka normalna kinta moze zaraditi  :hmm: I trebas samo postaviti sebi dostizne ciljeve, a poslije dva tri mjeseca ne sikiraj ice to super  :banana:

Offline Kinkis

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Skype interview za Espit Shop (MSC)
« Reply #23 on: 11/December/2014 »
Točno to. Ionako prvih mjeseci zarađuješ manje dok traje probni rok, ne treba pustit da to obeshrabri.
Svaki je početak težak kad je sve novo.
U boj, u boj!!  :pilot: ;D

Offline Mischka

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Skype interview za Espit Shop (MSC)
« Reply #24 on: 11/December/2014 »
Mislim da su svi u ovoj vrsti prodaje pushy i da bi mi eventualno to mogao biti jedini problem u ovome poslu.
Morat ću poradit na tome...  :hmm:
Što se tiče iznosa plaće koji navode, mislim da za taj iznos moraš krvnički radit i da su to ipak top prodavači u pitanju.
U suprotnom bi svi hrlili raditi za njih i prolazak bi bio puno teži i duže bi trajao. A dobila sam dojam da im kriteriji prolaza nisu nešto visoki (npr. nisu me ništa pitali o metodama prodaje i sl).
Mischka, kada ti imaš intervju?
Konačno netko s kim mogu na ovu temu...  :-))))'


Neznam jos zapravo. Dobila sam mail za sebe i za supruga jer mi želimo ici zajedno i tražili su nas sliku uz cv i skype name i da cemo negdje slijedeći tjedan imati skype intervju. Sve ostalo ne znam. I ovo sto sam nasla po netu nije bas ohrabrujuće. Ako je itko pročitao link koji sam stavila.¸

A ovo je njihova stranica : http://aquamineralspa.com/ Ako je to to? Nigdje ne mogu naci nista o Espit Int.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Skype interview za Espit Shop (MSC)
« Reply #25 on: 11/December/2014 »

 Ako je itko pročitao link koji sam stavila.¸


Pročitao sam ja.
Amerikanci su umjetnici u Complaint-ima i to se po njihovom pisanju vidi.
Ja sam bio na strani svakoga od njih dok sam čitao complaint-e.
Dobio sam vrlo jasnu sliku i o načinu rada prodavača. No good.

Sistem rada je kao ovi što prodaju usisivače za prašinu, idu od vrata do vrata, pa kome uvale uvale. Cijena po komadu - 15.000kn (cca €2.000 po usisivaču)
Ali eto, valjda netko ima dara i volje i za to.

ps
Kakav ti je to link u zadnjem postu? Meni browser kaže about:blank
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Mischka

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Skype interview za Espit Shop (MSC)
« Reply #26 on: 16/December/2014 »
Sry sto se nisam tako dugo javljala, imam ludnicu na poslu. Pa ovaj zadnji link je link na stranicu proizvoda koji oni prodaju. Koliko vidim najskuplje su kreme (oko 200-350 dolara) cak i na njihovoj stranici.

Iskreno, imam intrevju danas na skype. Vec sam odlucila ne ici ali idem odraditi intervju cisto da vidim sama koju vibru salju.
Ja sam inace osoba koja voli znati sve o kompaniji za koju bi eventualno radila i predstavljala. Ovo sve oko ove kompanije je shady i misteriozno da iskreno gubim volju da uopce probam.

Mislim, ako je netko ozbiljan u namjeri da se prosiri na trziste i da zeli kvalitetne radnike, ovo definitivno nije dobar PR za njih. Novi su sve to stima, ali da nemozes naci NISTA o njima je u najmanju ruku totalno neprofesionalno.

Javim se za dva sata kad ovo prodje.

Offline Mischka

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Skype interview za Espit Shop (MSC)
« Reply #27 on: 16/December/2014 »
Odradila sam intervju. Bio neki muskarac, dobro izgleda oko 30. Engleski mu nije bas nesto. Dobila sam dojam da je ovaj intervju samo prescreen kako izgledas i da li se uklapas u njihovu viziju "izgleda". Posao te oni uce. Nikakve informacije o proizvodu, nista o njima.
U svakom slucaju rekla sam da ne idem bez supruga i mislim da je to zapecatilo intervju :) Javim se kad on odradi isto.

Offline nana1388

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Re: Skype interview za Espit Shop (MSC)
« Reply #28 on: 16/December/2014 »

Mislim da to izgleda ovako, bukvalno vuces ljude za rukav, prezentujes im razne kremice, losione na rukama pricas price da ih hipnotises do te mjere da kupe proizvod koji kao i sa tv prodaje nema veze sa onim sto platis.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Skype interview za Espit Shop (MSC)
« Reply #29 on: 16/December/2014 »
 :rofl:

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)