Author Topic: Pitanja vezana za posao  (Read 4937 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
Re: Pitanja vezana za posao
« Reply #15 on: 14/January/2015 »
misliš da ti u sport staff ne mogu gosti dignuti živac?  :pop:
po tvom opisu najbiolja bi ti bila pozicija u staroj grčkoj kad su goleme lađe veslima pokretali, udri po veslu i ne pitaj ništa... šala mala... :D

"It always seems impossible until it's done"

Offline TutaBugarin

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Pitanja vezana za posao
« Reply #16 on: 14/January/2015 »
misliš da ti u sport staff ne mogu gosti dignuti živac?  :pop:
po tvom opisu najbiolja bi ti bila pozicija u staroj grčkoj kad su goleme lađe veslima pokretali, udri po veslu i ne pitaj ništa... šala mala... :D


Znam da bi i tu moglo biti svega, ali bar znam dati odgovor ispravan bez da me neko savjetuje. Da me upita neki Kinez koji nikad nije košarke u životu igr'o, već samo tamburo po knjizi 'kako se igra košarka' ili da mu objasnim neke stvari, koje su lagane. Ovamo samo udaraš brigu o gostima, brineš se jel nešto neko usrao i da mu ti ispravljaš greške, a dok na SPRS se uz zafrkanciju zabavljaš sa gostima, organizuješ turnire, tamo-vamo.

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Pitanja vezana za posao
« Reply #17 on: 14/January/2015 »

Znam da bi i tu moglo biti svega, ali bar znam dati odgovor ispravan bez da me neko savjetuje. Da me upita neki Kinez koji nikad nije košarke u životu igr'o, već samo tamburo po knjizi 'kako se igra košarka' ili da mu objasnim neke stvari, koje su lagane. Ovamo samo udaraš brigu o gostima, brineš se jel nešto neko usrao i da mu ti ispravljaš greške, a dok na SPRS se uz zafrkanciju zabavljaš sa gostima, organizuješ turnire, tamo-vamo.
To sto si ti opisao u zadnjem postu nema veze sa sport staff pozicijom. Na toj poziciji 90% vremena prodajes raznorazne preparate i sportske suplemente i od toga ti zavisi plata, nije ti fiksna, nema to veze sa organizovanjem turnira i zezanja sa gostima. Mislis da bi te neko na brodu placao za zezanje.  :neceici: Iako ta pozicija ima mnogo privilegija, ima tu i dosta kidanja zivaca, kao i na svakoj poziciji na brodu. Ako vec sad razmisljas kako bi gosta napadao, onda brod nije za tebe, gosti ce da ti postavljaju glupa pitanja i tu si da im se smjeskas i da odgovoris ljubazno, jer si za to placen.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline TutaBugarin

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Pitanja vezana za posao
« Reply #18 on: 14/January/2015 »
To sto si ti opisao u zadnjem postu nema veze sa sport staff pozicijom. Na toj poziciji 90% vremena prodajes raznorazne preparate i sportske suplemente i od toga ti zavisi plata, nije ti fiksna, nema to veze sa organizovanjem turnira i zezanja sa gostima. Mislis da bi te neko na brodu placao za zezanje.  :neceici: Iako ta pozicija ima mnogo privilegija, ima tu i dosta kidanja zivaca, kao i na svakoj poziciji na brodu. Ako vec sad razmisljas kako bi gosta napadao, onda brod nije za tebe, gosti ce da ti postavljaju glupa pitanja i tu si da im se smjeskas i da odgovoris ljubazno, jer si za to placen.

Ne znam brate, gdjegod sam našao nekoga da opisuje SPRS poziciju, opisuje kao dobru zafrkanciju i odmor. Samo iz topica "Iz života i rada Sport Staffa" ti je dovoljno da vidiš koliko je to istaknuto - da se tamo za*****avaju na poslu i koriste flowrider i ostale pi***rije. Slijedim primjere momaka koji su opisali SPRS poziciju na forumu... i prema tome se orjentišem.