Author Topic: Nešto novo za budu?e moreplovce! Cruise Work  (Read 2231 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Pozdrav svim bivšim, sadašnjim i budućim mornarima!  :plovim:

Mnogi članovi foruma me već "znaju" po mojim postovima, pa mislim da se ne trebam predstavljati.

Ono što želim predstaviti je projekt koji smo ja i moje kolege (također veterani posla) odlučili pokrenuti.

Inače mi smo još po mom povratku osnovali udruženje PRO bar solutions www.probarsolutions.ba i cilj nam je da podignemo standarde ugostiteljstva u BiH na malo veci nivo, a radimo to kroz konsalting, edukacije, treninge itd...

Elem, u sklopu udruženja smo pokrenuli projekt Cruise Work inspirisani velikim dijelom ovim forumom, ali i neznanjem ljudi, i njihovim manjkom želje i sposobnosti da na ovom forumu, ispred svog vlastitog nosa nađu sve informacije koje su im neophodne, a sve informacije su TU!

Imamo u planu u narednom periodu napraviti nekoliko seminara - prezentacija u BiH, prvo u Tuzli i Sarajevu, a poslije i sire...

Prezentacije ce sadržati sve moguce informacije o radu i zivotu na brodu, ali iz PRVE RUKE, dakle ne šturo, ne formalno, nego iskustva veterana, i potrudit ćemo se da to prikažemo onako kako jeste, bez ikakvog umotavanja u sjajni papir, jer nam je cilj prvenstveno da ljudima prikažemo i dobre i loše strane života i rada na brodu, i da im pomognemo prvo da odluče da li žele da se upuste u tu avanturu, pa ako žele, onda ćemo im pomoći i da shvate sve procese apliciranja, dobijanja posla, pa onda i samog odlaska i rada na brodu...

Učešće na prezentacijama će se naplaćivati u nekom minimalnom iznosu čisto da se pokriju troškovi, jer smo mi neprofitna organizacija, i ne želimo da pored svih agencija koje žele da uzmu pare od ljudi koji traže bolju budućnost za sebe i mi to radimo, nego želimo da im pomognemo u tom procesu..

Htio bih na kraju napraviti jedan mali disclaimer: Mi nismo agencija za zapošljavanje, niti zastupamo bilo koju agenciju, mi smo Udruženje, i želimo da između ostalih informacija ljudima ponudimo i relevantne informacije o samim Agencijama, koji su njihovi "troškovi" uslovi, za koje kompanije rade, i naravno naša iskustva sa istim agencijama...

Ako želite, posjetite nas na FB https://www.facebook.com/cruiseworkinfo?ref=aymt_homepage_panel ili na gore navedenoj web stranici...

Veliko hvala Šefu foruma, i napomena da je i pored ovoga što mi pokrećemo ovaj forum nezamjenjiva riznica informacija za sve buduće moreplovce, i da ćemo svim našim polaznicima svakako savjetovati da ga pročitaju uzduž i poprijeko!

Zanimaju me također vaša mišljenja o ovom projektu, slobodno pišite, spamajte, komentarišite!

p.s. nadam se da je ovo dobro mjesto za ovu temu, jer nisam znao gdje da je stavim.

Pozdrav svima!


Offline bomboclat

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Re: Nešto novo za budu?e moreplovce! Cruise Work
« Reply #1 on: 07/December/2014 »
Sve pohvale  :clapping: pratim i cekam prvo okupljanje  :uzdravlje:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Nešto novo za budu?e moreplovce! Cruise Work
« Reply #2 on: 07/December/2014 »
 :clapping:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline boban_ldv

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: Nešto novo za budu?e moreplovce! Cruise Work
« Reply #3 on: 07/December/2014 »
 :yeah:

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Re: Nešto novo za budu?e moreplovce! Cruise Work
« Reply #4 on: 07/December/2014 »
Hvala svima na pozitivnim komentarima i podršci!

Znam iz vlastitog iskustva, da bih mnogo volio da je ovakvo nešto bilo kad sam se ja upuštao u ovu priču... Ako ništa uštedilo bi mi nekoliko mjeseci vremena, i nekoliko stotina eura :)

To je upravo ono što ćemo pokušati da uštedimo budućim mornarima!!

 :money: :plovim:

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re:
« Reply #5 on: 09/December/2014 »
To sam like'ovao na fb medju prvima, "slucajno" iskocilo hehe, nisam znao o cemu se radi pa rek'o ae ;D E bas mi je drago sto procitah ovaj post, ocekujem vas u Brckom ili okolici ;)