Author Topic: Allure of the Seas, da li su kabine za posadu single bed?  (Read 3455 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline svenkran

  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Ekipa,

ima li netko informaciju dali su na Allure of the seas single kabine za posadu? Takvu sam informaciju dobio ali nigdje ju ne mogu potvrditi!

Thnx ;)

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Jesu, ako si kapetan!

A ti kao assistant waiter ćeš imati cimera.

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Jesu, ako si kapetan!

A ti kao assistant waiter ćeš imati cimera.
  :rofl:
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline svenkran

  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Re:
« Reply #3 on: 10/December/2014 »
To govoris sa sigurnoscu? Ti si za sada prvi koji je rekao da ih je vise u sobi a nekoliko pa i moj agent su rekli da su jednokrevetne

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Kad bi svaki radnik imao svoju sobu, to bi značilo da se brod prvo treba opremiti sa 1200-1700 zasebnih kabina.

Što dalje implicira da bi skoro pola broda zauzela posada svojim kabinama.

Ne znam ko ti je agent, ali čini mi se da je on neka kancelarijska buha koja nikad na brod nije kročila.

Zašećerio ti je budući brodski život, alal mu vera...

Svi radnici osim kapetana, viših oficira, pojedinih menadžera imaju zajedničke kabine!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Nije ga agent prevario ako mu je rekao da su sobe jednokrevetne. Jednokrevetne su, ali su kreveti na kat, kontaš?

Sad bez zezanja, ja sam još davno čuo da je neka kompanija napravila kruzer u kojem svaki od 1.000 i nešto članova posade ima jednokrevetnu (ne na kat) sobu sa internetom.
Tada mi se to učinilo sasvim mogućim.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Nije ga agent prevario ako mu je rekao da su sobe jednokrevetne. Jednokrevetne su, ali su kreveti na kat, kontaš?

Ako je tako, onda je agent u pravu!  :nokti:

Sad bez zezanja, ja sam još davno čuo da je neka kompanija napravila kruzer u kojem svaki od 1.000 i nešto članova posade ima jednokrevetnu (ne na kat) sobu sa internetom.
Tada mi se to učinilo sasvim mogućim.
Zna li se koja je to kompanija?

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re:
« Reply #7 on: 10/December/2014 »
To govoris sa sigurnoscu? Ti si za sada prvi koji je rekao da ih je vise u sobi a nekoliko pa i moj agent su rekli da su jednokrevetne
Evo i ja sam drugi koji potvrdjuje da je nemoguce da imas jednokrevetnu sobu. Agent te je slagao.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline bomboclat

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Svi "breakaway+" NCL brodovi rade se sa zasebnim kabinama za svakog clana posade osim za "entry l. poz" Tako mi je bar rekla gospodja iz kompanije pa i clanovi foruma koji rade na NCL-u...S'obzirom da je Royal C. svakako bolja komp ne vidim razlog zasto i njihovi novi brodovi ne bi isli tim smjerom. Treba u svakom slucaju provjeriti, mozda  :google!: zna  :hmm:

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Kako god,  neka Svenkran ode na brod i sam se uvjeri u brodski smjestaj. 

A asst. Waiter je uvijek bio "entry level", i stoga ne dobijaju SPA tretman na brodu sem uljudne kabine za dvoje.

Pitanje je samo volis li vise biti gore ili dole i to ces se dogovoriti sa svojim cimeron.

Offline svenkran

  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Postavio sam ovaj post u nadi da ce se javiti netko ko je radio tamo, netko tko zna sigurno kakva je situacija.

Vi samo nagadate i lupate u prazno jer niti jedan od Vas ne moze staviti ruku u vatru da je to uistinu tako.

Znate bolje i od agenta a i od ljudi koji su bili na tom brodu.


Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ovako drug, ovo je video dečka koji ima single occupancy cabin, u nivou (visini broda) najprometnijeg prolaza za posadu, koji se naziva I-95.
On je ili staff ili neki oficir, prije bih rekao staff.
Tvoja kabina, odn. kabine assistant waiter-a su niže od ovog nivoa, vidi se na filmu kada prolazi po I-95, stepenice sa lijeve strane koje vode prema dolje (1.03)

Disclamer: nisam bio na tom brodu, ali sve ti je to isto, vidiš jedan kruzer - vidio si sve.

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Postavio sam ovaj post u nadi da ce se javiti netko ko je radio tamo, netko tko zna sigurno kakva je situacija.

Vi samo nagadate i lupate u prazno jer niti jedan od Vas ne moze staviti ruku u vatru da je to uistinu tako.

Znate bolje i od agenta a i od ljudi koji su bili na tom brodu.


Magarac jedan, svi koji su ti odgovorili na ovo tvoje pitanje su bili na brodu kao sto sam i ja.

Ne znam sto si zapeo za tu single kabinu kao da ti zivot o njoj ovisi.

Dajem obe ruke u vatru da ces imati cimera u sobi i nadam se da ce to biti neki od gay filipinaca.

Nema na cemu sto smo ti iskreno odgovarali na pitanje i pokusali pomoci. Slobodno pitaj ako te jos nesto zanima.

Offline svenkran

  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Bio si na Allure of the seas?

Briga me dali cu imati dvokrevetnu ili jednokrevetnu sobu, ali pokusavam doci do sto vise informacija prije nego se ukrcam, a ako je to tebi kao pomorcu koji je isto tako jednom isao prvi puta tesko shvatiti onda ok.

I da meni ne smeta gey osoba u sobi jer sam ja vrlo svjestan svoje sexualnosti tako da se ne bojim da bi me moglo povuc, ne znam kako je sa tobom!

Offline svenkran

  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
ceo vidio sam taj video, ali sam skuzio da je like neki staf. ugl, cuo sam se sa prijateljicom koja je na quantumu i zna neke ljude koji rade na allure, brod ima preko 1500 jednokrevetnih soba, i jedno 500 dvokrevetnih.

meni se ovdje nije cilj sa nikime svadati niti nikoga vrijedati nego doci do informacija koje su tocne, a ne nagadanja.

idem u nesto novo, po prvi puta i nije mi niti u primisli bilo da su na brodu jednokrevetne sobe, ali mi je netko to ubacio u uho i onda sam se odlucio to istraziti, ne vidim problem u tome, ali kako ja ne dajem nikome savjete i ne pricam o necemu na cemu nisam bio, a pogotovo ne ismijavam druge bez neke 100%tne informacije, mislim da nebi trebali ni ostali mene!

Vaš Magarac