Author Topic: Brand new VIKING OCEAN crew - Svi koji su prosli za Viking Ocean 2015  (Read 19051 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Zliigac

  • Registered
  • *
  • Posts: 109
    • View Profile
Jel pozvan uopste neko od vas....Zoran kaze da su svi koji su prosli pozvani da 27.Februara idu u Veneciju??

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Ma pusti suplju druze, vise od pola nas nije pozvano i jos nam nista uopste nisu javili...

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Ma pusti suplju druze, vise od pola nas nije pozvano i jos nam nista uopste nisu javili...
Moja djevojka je pozvana. Evo je upravo u Skoplju, sutra im pocinje SCTW trening i trajace do subote i rade medicinski takodje ove sedmice u Skoplju. Ide za Veneciju 27. februara autobusom. Rekli su joj da je trening podijeljen u grupe, pa ce vas vjerovatno da zovu u toku sedmice za trenig i bice vam za 7 dana. ;)
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Moja djevojka je pozvana. Evo je upravo u Skoplju, sutra im pocinje SCTW trening i trajace do subote i rade medicinski takodje ove sedmice u Skoplju. Ide za Veneciju 27. februara autobusom. Rekli su joj da je trening podijeljen u grupe, pa ce vas vjerovatno da zovu u toku sedmice za trenig i bice vam za 7 dana. ;)

Druze, nema to veze sa treningom, nego sa odlaskom, taj njihov trening stcw se moze uraditi bilo gdje, a realnost je da svi oni koji idu sad nekad su vec dobili odgovor od kompanije i datum polaska...

Curi koja je prosla preko druge agencije je zvanicno javljeno da je na over-hire listi, i da ce morati cekati rotaciju, samo gospoda iz ove agencije vole da petljaju i zavlace narod...

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Druze, nema to veze sa treningom, nego sa odlaskom, taj njihov trening stcw se moze uraditi bilo gdje, a realnost je da svi oni koji idu sad nekad su vec dobili odgovor od kompanije i datum polaska...

Curi koja je prosla preko druge agencije je zvanicno javljeno da je na over-hire listi, i da ce morati cekati rotaciju, samo gospoda iz ove agencije vole da petljaju i zavlace narod...
Ne znam, znam samo da ona ide na Viking 27. februara.
U svakom slucaju sacekaj predstojece dane, mozda ipak pozovu i preostale kandidate. ;)
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline bo1987sk

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Mene isto nisu pozvali.VALJDA...!?! Prvo su mi poslali detalje o medicalu, stcwu i sl a onda nakon par dana da nisam na listi i jel hocu mozda na royal... non stop me na royal hoce ugurat...e sad jel petljaju ili sta je ko zna
... :hmm:

Offline Zvanja

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Pa ima li novih pozvanih na Viking Star? Sta mislite, dobila sam mail da treba da odradim SCTW I medical,  a datum nisam dobila. ..sta raditi u ovakvim situacijama?

Offline Sobchak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 217
    • View Profile
  • Country: BiH
  • Company: Viking Ocean Cruises, Seabourn Cruise Line, Cunard Line
  • Recruitment Agency: Kouzon, Online
  • Job Title: Bar Waiter
Ja sam juče stigao iz Skoplja.
Odradili smo STCW i medical, bilo je zanimljivo i interesantno, imate dosta slika na FB profilu Zorana Kocoskog.

Naučili smo dosta korisnih stvari, kako pravilno dati prvu pomoć, koje protupožarne aparate koristiti itd.
27.02. busom putujemo za Veneciju.
Viking Star, Seabourn Sojourn / Quest, Queen Mary 2

Offline Sobchak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 217
    • View Profile
  • Country: BiH
  • Company: Viking Ocean Cruises, Seabourn Cruise Line, Cunard Line
  • Recruitment Agency: Kouzon, Online
  • Job Title: Bar Waiter
Ja vas pozdravljam.

Večeras putujemo za Veneciju,tamo ćemo pripremati brod za isplovljavanje, a početkom aprila prvi kruz kreće iz Istanbula pa nastavljamo sve do Štokholma.  :plovim:

Javljaću se kad budem imao vremena.  :wave:
Viking Star, Seabourn Sojourn / Quest, Queen Mary 2

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
Mirno more i srećan put.
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
 :clapping:  :clapping:  :clapping:

FIRST GROUP OF CREW FOR VIKING OCEAN STAR – SAILED TO VENICE, ITALY

Skopje , Macedonia

With a lot of emotions, great motif and desire to reach Viking ocean star as soon as possible, the sailors of Kouzon started their journey today.
The group started from Skopje, Macedonia (by bus).
The route will be through Serbia where the Serbian , Bulgarian & Montenegrin group will join them, Croatia where we expect the Croatian and Bosnian candidates to join as well and all together will arrive to Venice tomorrow 28.02.2015.
This group counts 45 candidates.

We organized this group travel for our sailors because they are the first employed group for the new ship of Viking Ocean Line.

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Sobchak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 217
    • View Profile
  • Country: BiH
  • Company: Viking Ocean Cruises, Seabourn Cruise Line, Cunard Line
  • Recruitment Agency: Kouzon, Online
  • Job Title: Bar Waiter
Re:
« Reply #56 on: 02/March/2015 »
Послато са GT-S6310N уз помоћ Тапатока
Viking Star, Seabourn Sojourn / Quest, Queen Mary 2