Author Topic: Kouzon Banja Luka regrutacija obustavljena ?  (Read 6559 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline moreplovac001

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
je li neko čuo za ovo ?   :hmm:


Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Re: Kouzon Banja Luka regrutacija obustavljena ?
« Reply #1 on: 14/December/2014 »
Jako cudan odgovor :O Kouzon radi sa jos sigurno 3-4 kompanije osim Royala... od kad ti je ovaj mail druze?

Offline zbrpaok

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Kouzon Banja Luka regrutacija obustavljena ?
« Reply #2 on: 14/December/2014 »
Zaposljavaju li nas crnogorce? :D

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Kouzon Banja Luka regrutacija obustavljena ?
« Reply #3 on: 14/December/2014 »
... od kad ti je ovaj mail druze?

ima datum na screenshotu +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline moreplovac001

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Kouzon Banja Luka regrutacija obustavljena ?
« Reply #4 on: 14/December/2014 »
i mene je odgovor potpuno iznenadio, jer nigdje nisam pitao konkretno za "royal" niti neku drugu kompaniju nego općenito.
Ima li neko da je skoro otišao preko kouzon? Ne vjerujem da su i ostale kompanije prestale da ukrcavaju "naše" preko njih.

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Re: Kouzon Banja Luka regrutacija obustavljena ?
« Reply #5 on: 14/December/2014 »
ima datum na screenshotu +U+

Ne vidjeh, FAIL!   :rofl:  S obzirom da smo mi upravo bili na interviewu u Skopju za Viking preko Kouzona, pa mi malo nije jasno...

Offline bomboclat

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Re: Kouzon Banja Luka regrutacija obustavljena ?
« Reply #6 on: 15/December/2014 »
Radi se o sledecem... prijavilo se jako puno kandidata zadnjih par mjeseci, na prezentaciji i treningu kojem sam ja prisuatvovao u Banja Luci prisustvovalo je vise od 100 ljudi! Trening se placa pa vam je samim time jasno da im je sada tovar ljudi na grbaci kao i ja sam. Kouzon-u je za obicne kandidate (jer za Viking vode samo kandidate za cruise ship iskustvom) ostao samo Princess a oni nece imati int do februara  :waiting: ima i MSC ali takodje u martu. Prije par dana sam pricao sa gosp Zoran Kocoskim i ocigledno je nemocan a isto tako je bilo ocigledno da ja nisam jedini koji ga zove  :rofl: nije im u cilju da se gomilaju ljudi koji ce se zaliti.

Offline konsuelo

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: Kouzon Banja Luka regrutacija obustavljena ?
« Reply #7 on: 26/December/2014 »
Meni nije jasno zasto toj Jovani i dalje daju da odgovara na mejlove. Ona svaki put takvo nesto napise. Ja sam cekala ukrcaj, pa mi ona jedan dan samo napisala kao da ništa od mog ukrcaja, nitko vise ne zaposljava balkance. Nakraju sam se cula sa Zoranom koji je uvijek ekstra ljubazan i sve je ispalo okej. I otad sam se par puta cula sa nekim drugim likom koji radi u Banja Luci.
Zbog ovakvih glupih mejlova ispadaju jako neprofesionalni i neozbiljni. Pogotovo zbog ovog foruma, koda smo i***ti pa ne znamo sta se desava.

Offline convict87

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Kouzon Banja Luka regrutacija obustavljena ?
« Reply #8 on: 09/August/2015 »
Ja bih samo da savjetujem sve ljude iz BiH da zaobidju Kouzon u sirokom luku,nemojte misliti da ce vam biti lakse nesto zato sto ima poslovnica u BL,Jovana nije dorasla poslu koji obavlja,a sama agencija je jako mutna.Klasicno uzimanje para na jako jeftine nacine.Za neko pitanje bolje direktno vlasnika Zorana kontaktirajte,jer poslije telefonskog poziva sa Jovanom zapitacete se koliki vam je nivo inteligencije obzirom kakve cete sve lazi i gluposti da cujete.A ljubaznost je posebna prica,cura totalno zalutala u onu kancelariju.Ako je neko vec prosao neki intervju preko njih i treba da ide onda racunajte da ce vam traziti pare za avion jer kao prvu kartu placate vi,sto je cista laz i prevara.Zatim ce vam reci da ako hocete platite 50 eura da vas doceka agent na aerodromu i sprovede do hotela,u tom slucaju cete da blejite kao tele po aerodromu dok vam ljudi u agenciji budu umirali od smijeha oT oT oT TO su neka moja iskustva i iskustva jos nekih ljudi koji su isli preko Kouzona.Mozda neko ima i pozitivna iskustva.

Offline TheDarkKnight

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Kouzon Banja Luka regrutacija obustavljena ?
« Reply #9 on: 09/August/2015 »
Pa cekaj,Kouzon ce da mi uzme 350e provizije cim dobije LOE,i 100 sad avansa za avio kartu,koje ce da mi se odbiju na ka cijenu (npr karta 500e,platicu je 400e jer sam vec dao 100e)a za ostalo ne znam da treda da placam.Naravno vec sam dao 15e za aplikaciju i 100e za 2dneni trening koji i nije nesto strasno,samo prica vezana za posao,ali OK,nema veze

Offline convict87

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Kouzon Banja Luka regrutacija obustavljena ?
« Reply #10 on: 10/August/2015 »
Brate radi sta hoces..ali to je cista prevara za zatvora.Provizija ne postoji.Ja sam isao preko njih i nije niko spomenuo nikakvu proviziju,cak su rekli da je zakonom zabranjeno uzimati proviziju.Ali jesu krali na drugim stvarima,poput aviona.10000000% ti garantujem da avionske karte niko ne treba da placa.To kompanija sve snosi.Jedino taj trening sto ti neko odrzi je da te spremi za intervju sto bolje,to je ok.A zamisli da svakih mjesec-dva 100 ljudi prodje intervju i svakome uzmu po 500e za avion.Kolika je to kradja i prevara.Mada svi smo mi nemocni tu..samo zelimo sto prije posao da zaradjujemo pa makar i placali te izmisljene troskove.Ugl Kouzon losa opcija..posebno u BiH.Ali opet bolje ista nego nista :)

Offline Smole

  • Registered
  • *
  • Posts: 122
    • View Profile
Re: Kouzon Banja Luka regrutacija obustavljena ?
« Reply #11 on: 10/August/2015 »
Ako zelis da znas koliko su ti uzeli na karti,idi na sajt hipnos travel i izaberi avio karte za pomorce i pogledaj cene. Ja sam preko njih uzeo kartu Beograd-Frankfurt-Orlando za 405 evra.