Author Topic: Poliklinika Marinmed ima ugovor sa Disney-om, ra?un ispostavlja direktno njima  (Read 2176 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
Poliklinika Marinmed ima ugovor sa Disney-om pa račun može ispostaviti direktno njima, u tom slučaju ne plaćate liječnički (trebate reći da vas je uputio Disney).

Ali ima i opcija da vi platite i da vam onda refundiraju novce kada dodete na brod (ako recete u poliklinici da vas je uputila agencija za zaposljavanje, oda ce vam naplatit).

U svakom slucaju savjetujem svima da prvo telefonski provjere da li se plaća ili ne, recite samo da vas je uputio Disney i da imate informaciju da se ne plaća (tj. da Disney direktno plaća), to bi trebalo biti dovoljno da se izbjegne plaćanje, a s obzirom na cijenu od oko 1800 kn (cijena je poveća jer jer liječnički veoma veoma opsežan), mislim da je to vise nego korisna informacija.

Samo da dodam da sam na ovom forumu naišao i na jedan post gdje piše da je jedan kandidat isto tako izbjegao direktno plaćanje ali u nekoj drugoj mediciskoj ustanovi (ne ovoj u Dubrovniku), zato savjet svima: dobro se telefonski informirati prije nego što zakažete pregled.

I ovo je jako bitno ako dolazite iz drugih krajeva:
Ponesite sa sobom nekakvu potvrdu od doktora opće prakse da ste cijepljeni kao dijete i koja ste sve cjepiva primili.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ovo je jako korisno. Bar da je tako za sve kompanije.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)