Author Topic: Hotel nije oznacen u LOE  (Read 3513 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline whatri

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Hotel nije oznacen u LOE
« on: 16/December/2014 »
Da li je netko imao slicno iskustvo?
LOE je od Carnivala, hotel mi nije oznacen, poslao sam mail odmah isti dan SMadridu i na crewasst. ali vec sedmi dan nema odgovora, a letim za 20 sati..
Da li je ChateauBleau jos uvijek standardni hotel za Miami? Vidim da ga uopce nema na listi hotela u LOE..

Offline Sale Mostar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Re: Hotel nije oznacen u LOE
« Reply #1 on: 16/December/2014 »

Bolje ti je idi u Holiday Inn,makar je bolja klopa nego u ChateauBleau a i blize ti je aerodromu :)

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Hotel nije oznacen u LOE
« Reply #2 on: 16/December/2014 »
Imaš emergency broj telefona na kraju tih papira, besplatan poziv iz USA. Kad stigneš, pozovi i pitaj u koji hotel da odeš. Verovatno ne možeš na svoju ruku da odeš u bilo koji.

EDIT:
Imaj spreman odgovor za imigraciju u koji hotel ideš. ;D

Offline whatri

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Hotel nije oznacen u LOE
« Reply #3 on: 16/December/2014 »
Zvao sam malo prije emergency broj sta pise u LOE za shipboard personnel, ali mi zena nis konkretno nije rekla, samo je rekla da kad dodjem u Miami da ce me netko docekati i da provjerim listu hotela nakon cega mi je rekla 'Thank you for calling." i poklopila, prije nego sto sam uspio objasniti do kraja situaciju   =""

Dobro da si mi napisao ovo za imigraciju jer bi ja rekao da mi nije oznacen hotel :D
Hvala na odgovoru

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Hotel nije oznacen u LOE
« Reply #4 on: 16/December/2014 »
Moguće je (ne kažem da jeste, niti im opravdavam neozbiljnost) da sad imaju pred-Božićni problem sa rezervacijama hotela, pa će zaista vas koji sad dolazite neko da dočeka na aerodromu da vas razvrstava.

Takođe, upravo sada je ogroman "promet" ljudi na brodovima, mnogo ih ide na odmor, mnogo ih dolazi sa odmora i za par dana će se transferi "zaključati" i do posle nove godine neće više biti odlaska/dolaska ljudi. Tako je svake godine tokom B/NG praznika. Iz tog razloga je moguće da ti finalna destinacija neće biti Majami, možda će te sa aerodroma voziti... recimo u Orlando, Tampu, Ft. Lauderdale... Sigurno planeri imaju pune ruke posla i glavobolju da sve srede pred početak praznika, sanjaju tabele i Crew ID brojeve. :giggle:

Srećan put i javi nam se iz hotela, da znamo kako si prošao. ;D
:wave:

Offline whatri

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Hotel nije oznacen u LOE
« Reply #5 on: 18/December/2014 »
Sletio sam prije 2 sata, nazvao ih pa su me poslali u clarion.. Sad lezanje 3 dana ::yes::

Offline Alexica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 379
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: Employment-power
Re: ???: Hotel nije oznacen u LOE
« Reply #6 on: 18/December/2014 »
Kakva crna dobra klopa u Holiday inn ono je uzas zivi :-[ ako je tamo dobra ko zna kakva je u onom drugom :D

Whatri preko tel.sam i uopste ne znam jel ti stigla pp >:( odgovorila sam ti tj pokusala bar ;D
"Pricace ti o plovidbi, ti sto nisu sidro digli..."

Offline Bobby

  • Registered
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Re: Hotel nije oznacen u LOE
« Reply #7 on: 18/December/2014 »
Sletio sam prije 2 sata, nazvao ih pa su me poslali u clarion.. Sad lezanje 3 dana ::yes::

nakon što si rehired jel se ponovno vračaš na asst. team waitera ili sve ispočetka?

Offline whatri

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Hotel nije oznacen u LOE
« Reply #8 on: 19/December/2014 »
Bio sam temp. Asst.team  Waiter tako da ja idem ispocetka :-)
Mislim da se sa cistom promocijom se vracas na istu poziciju na kojoj si bio..

Offline JJ101

  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Hotel nije oznacen u LOE
« Reply #9 on: 13/January/2017 »
Moguće je (ne kažem da jeste, niti im opravdavam neozbiljnost) da sad imaju pred-Božićni problem sa rezervacijama hotela, pa će zaista vas koji sad dolazite neko da dočeka na aerodromu da vas razvrstava.

Takođe, upravo sada je ogroman "promet" ljudi na brodovima, mnogo ih ide na odmor, mnogo ih dolazi sa odmora i za par dana će se transferi "zaključati" i do posle nove godine neće više biti odlaska/dolaska ljudi. Tako je svake godine tokom B/NG praznika. Iz tog razloga je moguće da ti finalna destinacija neće biti Majami, možda će te sa aerodroma voziti... recimo u Orlando, Tampu, Ft. Lauderdale... Sigurno planeri imaju pune ruke posla i glavobolju da sve srede pred početak praznika, sanjaju tabele i Crew ID brojeve. :giggle:

Srećan put i javi nam se iz hotela, da znamo kako si prošao. ;D
:wave:

Ja sam dobio karte za Orlando, a u LOE stavili mi 2 hotela, jedan u Orlandu i jedan u Tampi tak da mi nisu jasni baš. Pride bi trebao ići iz Tampe koliko sam skužio