Author Topic: stigao mail da sam prosla intervju za Sea Chefs  (Read 9599 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline JosipLevy

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Re: stigao mail da sam prosla intervju za Sea Chefs
« Reply #15 on: 04/December/2015 »
Zavrsavam drugi ugovor za Sea chefs, valjda znam koliko sam zaradio levatu teski.

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk


pozdrav
napravio intervju za sea chefs,jutros sam imao i skype intervju gdje su me obavjestili da sam dobio posao kao waiter.
detalje cu dobiti putem maila kao i sto cu se naci sa covjekom u zagrebu 18.1
sto se tice place receno mi je da je placa 870 eura + tips

3 mjeseca na rijecnom brodu dva tjedna kuci i opet tako ...godisnji sami placamo tj,put.a ukrcaj i sve ostalo oni financiraju od karte pa na dalje.
ako ima ko jos kakve informacije o ukrcajima neka podjeli.
pozz

Offline zadranin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
  • Odletio na brod
    • View Profile
Kakva je ovo provala da nema njemaca??? Scylla samo ameri? Pa gdje kupis ove bisere?


Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk
Mersade,
Prvo se nauči općoj kulturi i pazi s kojim tonom se obraćaš drugima na forumu. Drugo napisao sam "ako me pamćenje ne vara" a može me prevariti.
Ti radiš sada na Scylla -i i mogao si samo reći koji su gosti.

I napisao sam da ima Njemaca na riječnim brodovima koje drži Sea Chefs.

Ovdje smo da se pomažemo i da dajemo informacije a i ako netko pogriješi samo ga ispravi sa argumentom :"Ja radim tu i tu pa znam malo bolje!"




Sent from my SM-G925F using Tapatalk

plovim

Offline Mersad90

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re:
« Reply #17 on: 04/December/2015 »
Ja kako vidim vecina vas sjedi kuci i prosipa pamet po forumu, kad vam se neko javi dirketno sa broda vi i dalje prosipate pamet.

Offline zadranin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
  • Odletio na brod
    • View Profile
Re: stigao mail da sam prosla intervju za Sea Chefs
« Reply #18 on: 04/December/2015 »
Trenutno sam na brodu i opet te upozoravam kako se obracas drugim ljudima na forumu.
Plovim već jako puno godina i nemoj mi sad "soliti pamet" ako je već prosuta.

A ova vecina koja kako ti kazes "sijedi kuci i prosipa pamet po forumu" sto ti znas sto su prosli? Odakle su se vratili? Da li su upravo zavrsili interview i mozda su im rekli kolika je placa za odredenu poziciju.
Mozes samo sa sigurnoscu reci ukoliko si crew purser ili ti tvoj nadredeni daje da radis njegov ili njen posao.

Za Sea Chefs znam da je odredena placa po poziciji a i to dali dobijes na kraju odradenog ugovora bonus ili kako ga oni zovu Contract completition bonus i seniority bonus.

Isto tako mogao si zainteresiranima reci da imas "basic wage" + "vacation pay" koji ti se ne isplacuje kad si kuci na odmoru i koji dobijes tek nakon odradenog ugovora. 



Hvala

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
plovim

Offline Mersad90

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: Re: stigao mail da sam prosla intervju za Sea Chefs
« Reply #19 on: 05/December/2015 »
Basic i vaction ti je dijelimica od plate ako ti je plata 1070 oni to podijele na 827,03 i 192,07. Svakako tebi legne 1070 a nista prije ili poslije, redovno ti mjesecni cijeli iznos ide na racin.
Podijela  je samo radi toga ako brod stoji i ako nemate gostiju a na brodu ste onda ces za taj dio vremena dobit basic računanje plate.  De upozori jos jednom molim te.
 Nakon ljetne sezone dobijes bonus po mjesecu  50 eura, ali i to samo ako si odradio sezonu. I taj bonus ti placaju na zadnju platu. 8)


Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Re: stigao mail da sam prosla intervju za Sea Chefs
« Reply #20 on: 05/December/2015 »
Prika, telac si nevidjeni. Nemoj prosipati svoje sarajevske fore po forumu, ostavi to za sarajevo kad zavrsis sezonu.

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: stigao mail da sam prosla intervju za Sea Chefs
« Reply #21 on: 05/December/2015 »
nisu ovo sarajevske fore, nemoj predrasuda ovdje sparowe :D

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Re: stigao mail da sam prosla intervju za Sea Chefs
« Reply #22 on: 14/December/2015 »
Nek postavi sarajlija svoj ugovor ovde a i ja cu svoj cim on postavi.

Offline Dejanns

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: stigao mail da sam prosla intervju za Sea Chefs
« Reply #23 on: 23/April/2016 »
Cao kolege nadam se da vam je ok na brodovima.Ako neko ima da mi pošalje u pdf Menije sa Amawaterways Amacerto broda,bio bih vam veoma zahvalan.Ko se ukrcavanje 10.jun na Amacerto?

Offline ozilus

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: stigao mail da sam prosla intervju za Sea Chefs
« Reply #24 on: 25/April/2016 »
Ja bih trebao da se ukrcam u isto vreme na isti brod ako si raspolozen da razmenimo neke informacije pozdrav Prijatelju