Author Topic: Da li Carnival pla?a kartu u oba smijera i za prvi ugovor?  (Read 1994 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline moreplovac001

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Ljudi moji ne mogu nikako da nađem, a čini mi se da sam jednom na forumu pročitao da Carnival plaća kartu u oba smijera i za prvi ugovor, jesam li pogrešno pročitao?    -()-

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Carnival i avionska karta
« Reply #1 on: 18/December/2014 »
Ako ideš preko agencije, onda ništa od toga - agencija ti obezbeđuje kartu... i masno naplaćuje.

Offline moreplovac001

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Carnival i avionska karta
« Reply #2 on: 18/December/2014 »
Ako ideš preko agencije, onda ništa od toga - agencija ti obezbeđuje kartu... i masno naplaćuje.
  je li tako za bilo koju kompaniju ili je tako samo slučaj sa carnivalom

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Carnival i avionska karta
« Reply #3 on: 18/December/2014 »
-()-
Mislim da sam čitao po forumu da ljudi idu na prvi ugovor a da im je sve plaćeno... koje agencije/kompanije su u pitanju, moraće neko drugi da odgovori.

EDIT:
Da budem precizniji - i Carnival plaća kartu za prvi ugovor. Međutim, naše agencije ne žele da se odreknu svog profita, odnosno stavke u koju ugrađuju svoju proviziju, zbog čega oni koji idu na prvi ugovor preko njih nisu u mogućnosti da koriste pogodnost koju im nudi Carnival.

Offline moreplovac001

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Carnival i avionska karta
« Reply #4 on: 18/December/2014 »
-()-
Mislim da sam čitao po forumu da ljudi idu na prvi ugovor a da im je sve plaćeno... koje agencije/kompanije su u pitanju, moraće neko drugi da odgovori.

EDIT:
Da budem precizniji - i Carnival plaća kartu za prvi ugovor. Međutim, naše agencije ne žele da se odreknu svog profita, odnosno stavke u koju ugrađuju svoju proviziju, zbog čega oni koji idu na prvi ugovor preko njih nisu u mogućnosti da koriste pogodnost koju im nudi Carnival.
jao jao nije ni čudo što ljudi bježe sa balkana kako znaju i umiju...
može li im se kako bar reći "dati ću ti tvoju proviziju 350-400e ali nemoj da mi uzimaš 850e, tj. da naplaćuješ kartu koja je već plaćena od strane kompanije"

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Carnival i avionska karta
« Reply #5 on: 18/December/2014 »

Međutim, naše agencije ne žele da se odreknu svog profita, odnosno stavke u koju ugrađuju svoju proviziju, zbog čega oni koji idu na prvi ugovor preko njih nisu u mogućnosti da koriste pogodnost koju im nudi Carnival.

Vlasnica agencije za prodaju karata je direktor u istoj kompaniji kao i onaj preko koga se dobiva posao.  :facepalm:



Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)