Author Topic: Izgleda sa zakašnjenjem se po?eo interesovati. Da li ima teoretske šanse?  (Read 1881 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline LuckyOne

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Pozdrav ekipa, evo i ja se izgleda sa zakašnjenjem počeo interesovati za riječne oT, javiše mi iz agencije da je selekcija kandidata za sezonu 2015 završena početkom decembra  :tuctuc:, zanima me da li postoji ikakva šansa za online prijavu i ukrcaj ipak za predstojeću sezonu  :hmm:? Molim iskusne za savjet  :moli:
 :wave:

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re:
« Reply #1 on: 20/December/2014 »
komso, nije brod za tebe hehe, ja dobio posao prije dva dana online na rijecnom, cekamo mart za ukrcaj hehe

Offline hajduk

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Pozdrav ekipa, evo i ja se izgleda sa zakašnjenjem počeo interesovati za riječne oT, javiše mi iz agencije da je selekcija kandidata za sezonu 2015 završena početkom decembra  :tuctuc:, zanima me da li postoji ikakva šansa za online prijavu i ukrcaj ipak za predstojeću sezonu  :hmm:? Molim iskusne za savjet  :moli:
 :wave:

Zavrseno je za viking,a mislim da ce uniworld  u 1.mjesecu odrzati intervju u beogradu,jucer sam procitao na fb na feronovoj stranici da jos se moze prijaviti..trebas na feron.rs popuniti onu aplikaciju i nadati se da ce te kontaktirati..