Author Topic: koja pitanja sve postavljaju kad odes na razgovor. I sta se radi posle toga?  (Read 2761 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sundjerbob

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Ko moze da mi kaze koja pitanja sve postavljaju kad odes na razgovor.I sta se radi posle toga? Naravno ako prodjes? : :hmm:

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Prvo ti odgovori na ova pitanja: :giggle:
Koja agencija? Koji razgovor (koji intervju)? Za koju poziciju?

Teško da ti neko može pomoći konkretnim odgovorom na uopšteno pitanje. :neceici:

Offline sundjerbob

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Preko Kouzona za Viking.Zanimaju me pitanja za preliminarni,i onda ako se to prodje sta sledi posle? za Brtendera ..

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Preko Kouzona za Viking.Zanimaju me pitanja za preliminarni,i onda ako se to prodje sta sledi posle? za Brtendera ..

Druze, imam mali savjet za tebe, pročitaj malo forum, imas jedno 100.000 tema vec otvorenih o pozicijama, interviewima, sve je objasnjeno u tolike detalje, da ces nakon samo malo truda i citanja imati osjecaj da si vec prosao 5 interview-a :D

A za Viking Ocean je sezona interview-a zavrsena, s tim da niko ko nije imao prethodno brodsko iskustvo nije dobio poziciju Bartendera, sa mnom su bila dva momka kojima je ponudjena niza pozicija - Bar Server...

Opcenito ces na tu poziciju jako tesko upasti ako nemas brodsko iskustvo, jer je na brodu Bartneder puno drugacija pozicija od naseg lokalnog šankera...

 :pop1: