Author Topic: Bar departmant - Princess cruises, koliko nas je na cekanju?  (Read 13864 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Zliigac

  • Registered
  • *
  • Posts: 109
    • View Profile
Ja sam imala kolegu iz Kanade prvi ugovor kao bartender pa je isao na neki od brodova na obuku oko 15ak dana ali sad na koji nisam sigurna. Tako da, eto, da, desava se ali ocigledno samo za bartendere na prvom ugovoru. Mislim na ceo bar dept. Inace, bilo je i onih koji su dosli bez obuke pa su ili uradili sign off ili su nekako izmuvali medical off jer su ih urnisali ostali bartenderi.

U prevodu hoces reci da je to nesto dobro i pozitivno?? Nista hvala ti u svakom slucaju,javicu sta je to u pitanju i  dali je dobro  :)

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager

U prevodu hoces reci da je to nesto dobro i pozitivno?? Nista hvala ti u svakom slucaju,javicu sta je to u pitanju i  dali je dobro  :)

kako nije? ne bacete odmah bas u masinu,ovako imas "protekciju" ucis kako da sipas HOT WATE' Kinezima i spremanje caja. itd...)))  :plovim:

Offline Deex

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Kouzon
  • Job Title: Bartender

U prevodu hoces reci da je to nesto dobro i pozitivno?? Nista hvala ti u svakom slucaju,javicu sta je to u pitanju i  dali je dobro  :)

U prevodu stisni zube i ne daj se, ali se nemoj ni mnogo busati. Kad iza sebe ostavis dobar ugovor i steknes rutinu mozes onda i kako hoces  :yeah:
Nece biti lako jer ima jako puno zavidnih ali ne daj da te to obeshrabri, ahhaha mozda i budemo radili zajedno, onda se ne brini, dacu ti ja moralnu podrsku  :banana:
Samo ja mogu da promenim svoj život. Niko ne može da uradi to za mene.

Offline Zliigac

  • Registered
  • *
  • Posts: 109
    • View Profile
U prevodu stisni zube i ne daj se, ali se nemoj ni mnogo busati. Kad iza sebe ostavis dobar ugovor i steknes rutinu mozes onda i kako hoces  :yeah:
Nece biti lako jer ima jako puno zavidnih ali ne daj da te to obeshrabri, ahhaha mozda i budemo radili zajedno, onda se ne brini, dacu ti ja moralnu podrsku  :banana:
Sto se mene tice mozes i sad samnom da krenes 11. Nov  :D

Offline zaimdulovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
  • Country: bosnia and herzegovina
  • Company: princess cruises
  • Recruitment Agency: safe cruise
  • Job Title: demi chef de partie
Ljudi je li moguce da ispadnem toliki baksuz da mi jave telefonom iz safe cruise u petak i da me pitaju jesam li spreman za ukrcaj i kazu mi datum 17august i naknadno saznam naziv broda i onda kazu da ce mi u ponedeljak poslati ostalo kada potvrde jer je njih napoli zvao i rekao za taj moj ukrcaj al sve neka neizvjesnost koga god potam od prijatelja niko nije imao takav slucaj jel moguce da se ovo izopaci ima li ko da je imao takav slucaj .inace mi se cini da ovaj princes funkcionise drugacije od svih

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
zaimdulovic

šta je na kraju tvoje pitanje?
je li moguće da se izopači šta?
da ti se jave iz safe cruise?
da postaneš nespreman za ukrcaj?
da napoli ne zove?
sve skupa?

 :facepalm:

u zadnje vrijeme na forumu raste nezadovoljstvo interpunkcijskim znakovima.
prevladava težnja da se 3-4 i više rečenica srtpa u jednu cjelinu, te se tako čitateljima omogući samostalno i svojevoljno prevođenje u smisleniju formu.
hm ...  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline zaimdulovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
  • Country: bosnia and herzegovina
  • Company: princess cruises
  • Recruitment Agency: safe cruise
  • Job Title: demi chef de partie
pitanje je moze li se desit da promjeni se datum ovaj sto sam napisao 17 august da sad mi kazu ipak nije to taj ukrcaj cekat ces drugi eto to me najvise zanima

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Naravno da je moguće, što ne bi bilo, nije datum uklesan u kamenu. Ne bi se desilo ni prvi, niti poslednji put, i nema veze koja kompanija je u pitanju.

Ti bi zapravo hteo da ti neko kaže šta će tačno biti. Ne možeš ni dan, a kamoli vikend da se strpiš, nego svakoga zapitkuješ da ti proriče sudbinu, analiziraš nebitne detalje, paničiš zbog neizvesnosti i praviš sebi tenziju.

Iskuliraj, ništa ti se dramatično ne dešava - jednostavno čekaš. ;D

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
"Simple as that", kako je govorio moj cimer indijac  :giggle: :
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline zaimdulovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
  • Country: bosnia and herzegovina
  • Company: princess cruises
  • Recruitment Agency: safe cruise
  • Job Title: demi chef de partie
Ipak je proslo sve ok trebalo je malo sacekat a i bio sam malo pesimista al sve se zavrsilo kako je i receno 17 augusta putujem za copenhagen a 18 je ukrcaj hvala svima pisem iskustva cim ih steknem

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
:clapping: Neka je sa srećom!
Mirno more...

Samo bez sekiracije na brodu. ;D

Offline Deex

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Kouzon
  • Job Title: Bartender
Ipak je proslo sve ok trebalo je malo sacekat a i bio sam malo pesimista al sve se zavrsilo kako je i receno 17 augusta putujem za copenhagen a 18 je ukrcaj hvala svima pisem iskustva cim ih steknem
opa na Regal ni manje ni vise, sad kad krene masina sa Ocean Medalion hahahah... ali vidimo se tamo, pa kako nam bude ... da znas da cu da te trazima da pravimo mafiju sto se hrane tice :D ako si stvarno demi chief , a to se stvarno nadam  :clapping: :clapping: :clapping:
Samo ja mogu da promenim svoj život. Niko ne može da uradi to za mene.

Offline zaimdulovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
  • Country: bosnia and herzegovina
  • Company: princess cruises
  • Recruitment Agency: safe cruise
  • Job Title: demi chef de partie
Tu sam poziciju dobio ovo mi je prvi ugovor trebat ce mi malo da se naviknem na brodski sistem rada mislim ne bojim se posla radio sam ja u italiji skoro 4 godine u slicnom sistemu svaki dan po 12sati sa pauzom a inace vec 14godina sam u ovom poslu i zadnjih 5 sam radio po restoranima uglavnom kao sef kuhinje