Author Topic: Interview 12.January 2015, Zagreb  (Read 8334 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Interview 12.January 2015,Zabreb
« Reply #30 on: 13/January/2015 »
Decko je napisao, da su oni sto pricaju nemacki svi prosli, a oni koji znaju samo engleski ne! Covek je pitao devojku zasto si dosla ako ne znas nemacki kad su turisti nemci. Ja sam to komentarisala sto je on napisao!
Pa ja uopste nisam komentarisao taj post. Znam momka koji je juce bio na intervjuu i rekao mi je da ih je dosta proslo samo sa engleskim. Ni za mene i tebe se ne zna da li smo ''prosli'' ili prosli, samo su nam javili ovi iz Safe cruise, a ko zna kakav mi imamo status, 99% smo i mi na stand by, kao i svi koji pricaju engleski jezik, ne vjeruj svemu sto ti pricaju agencije, oni mogu nama da kazu da smo prosli a mi na ''stand by'', desavalo se to i ranije. U brodskoj prici sam vec dovoljno dugo, tako da znam kako sve to funkcionise. Nisam imao namjeru da se svadjam, nego samo da ti prenesem iskustva ljudi koji su vec to sve prosli. Sjetices se mene i mojih rijeci u martu nekada. :uzdravlje:
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline Jejaa87

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Interview 12.January 2015,Zabreb
« Reply #31 on: 13/January/2015 »
ali ja jesam komentarisala taj post, ali dobro...
svakako sam ja procitala sve uzduz i popreko tako da sam svesna svega kako stoje stvari, a isto tako sigurna u sebe i ono sto sam dozivela i cula na intrvjuu, nevezano sa agencijom...
i da znam da imas vise iskustva od mene i hvala na savetima!  :uzdravlje:

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Interview 12.January 2015,Zabreb
« Reply #32 on: 13/January/2015 »
ali ja jesam komentarisala taj post, ali dobro...
svakako sam ja procitala sve uzduz i popreko tako da sam svesna svega kako stoje stvari, a isto tako sigurna u sebe i ono sto sam dozivela i cula na intrvjuu, nevezano sa agencijom...
i da znam da imas vise iskustva od mene i hvala na savetima!  :uzdravlje:
Nema na cemu, tu smo da se pomazemo. ;) I ja bih najvise od svega zelio da nam sutra posalju ugovore i datume ukrcaja, ali nikada ne treba ranije slaviti. Dok ne vidim svojim ocima ugovor i datum ukrcaja ne vjerujem nista.
I da, srecna Srpska Nova Godina svima koji slave. :uzdravlje:
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline JosipLevy

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Interview 12.January 2015,Zabreb
« Reply #33 on: 04/December/2015 »
Ja sam vec prosao intervju za njih u decembru u Beogradu. I regruter mi je isto rekao da je placen stand by. U teoriji lijepo zvuci, vidjecemo kako je u praksi. ;)
pozdrav
ja sam danas dobio odgovor da sam prosao i da sam dobio posao kao waiter.na rijecnom brodu.
intervju nije bio tezak realna pitanja vezana za posao i provjera znanja engleskog jezika.
nesto malo na njemackom.
mozes li mi reci vise svog iskustva?
na koje rijecne brodove oni ukrcavaju?
koja je procedura i tome slicno? da znam sto mogu ocekivati.

cekam daljnja uputstva putem maila..tako da sam na iglama