Author Topic: Skype interviju za Cunard  (Read 28884 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mahal

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #15 on: 15/January/2015 »
Da brate preko EP-a imali smo neki " seminar " u sarajevu prije nove vikend ako nije bilo 27.12 tako nesto i odmah dan prije nove dobijem mail za Cunard, i et :D danas sam poslao one formulare neke skenirao :DD xd
Ti si ili Benjamin ili Milislav :D
Skeniro sam i ja dokumente, ali nisam upiso neki broj za banku je*em ga. Previdili su, i za sutra je ostao jos jedan dokument.

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #16 on: 15/January/2015 »
Ti si ili Benjamin ili Milislav :D
Skeniro sam i ja dokumente, ali nisam upiso neki broj za banku je*em ga. Previdili su, i za sutra je ostao jos jedan dokument.
Moras upisati te podatke od banke. Odes u banku i otvoris devizni racun, samo im reci da ti trebaju kodovi jer ide na brod i znace oni sta trebaju da ti daju. I ja prvi put nisam to upisao i javili mi se poslije 10 dana i rekli mi da trebam da posaljem opet sva dokumenta. Da ne bi gubio vrijeme dzaba, bolje upisi te podatke i posalji im.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline brkchina1

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #17 on: 27/January/2015 »
Pozdrav, nov sam na forumu, ali da prenesem moje iskustvo i ukljucim malo u pricu   :wave:
ja sam 18.12-og. prosao skype intervju za poziciju Buffet Steward na Cunardu(razgovor sam obavio sa Evan Legg i ako vam on zapadne, na konju ste, mnogo prijatan momak i pun strpljenja i razumevanje), 2014. 23.12-og 2014. poslao papire i medicinski cunardu, u Cunard fleet HR, 11.1-og me Andrej iz EP obavesti da sam popunio "pogresan formular" i da nema bankovnih detalja, on mi je odmah poslao drugi formular sa "bankovnim detaljim" i  dan-dva kasnije odem i otvorim devizni racun u svojoj banci i posaljem ponovo sve papire sa "tim kodovima iz banke" i sad mi je receno da cekam da se cunard javi za vise detalja.
jel ima neko informacija kad moze da se ocekuje LOE i ujedno viza i ukrcaj.

 :uzdravlje:

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #18 on: 27/January/2015 »
Pozdrav, nov sam na forumu, ali da prenesem moje iskustvo i ukljucim malo u pricu   :wave:
ja sam 18.12-og. prosao skype intervju za poziciju Buffet Steward na Cunardu(razgovor sam obavio sa Evan Legg i ako vam on zapadne, na konju ste, mnogo prijatan momak i pun strpljenja i razumevanje), 2014. 23.12-og 2014. poslao papire i medicinski cunardu, u Cunard fleet HR, 11.1-og me Andrej iz EP obavesti da sam popunio "pogresan formular" i da nema bankovnih detalja, on mi je odmah poslao drugi formular sa "bankovnim detaljim" i  dan-dva kasnije odem i otvorim devizni racun u svojoj banci i posaljem ponovo sve papire sa "tim kodovima iz banke" i sad mi je receno da cekam da se cunard javi za vise detalja.
jel ima neko informacija kad moze da se ocekuje LOE i ujedno viza i ukrcaj.

 :uzdravlje:
Istog dana sam imao intervju i isto mi je bio Ewan. Takodje mi je Andrej 11.01. ponovo poslao one formulare i sledeci dan sam sve poslao u Cunard. Prosli petak ovi iz Cunard-a su  mi se javili i rekli su mi da ce mi poslati LOE do kraja ove sedmice, da bih mogao vaditi vizu. A ukrcati se necemo sigurno do aprila, provjerena informacija. ;)
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline brkchina1

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #19 on: 27/January/2015 »
Istog dana sam imao intervju i isto mi je bio Ewan. Takodje mi je Andrej 11.01. ponovo poslao one formulare i sledeci dan sam sve poslao u Cunard. Prosli petak ovi iz Cunard-a su  mi se javili i rekli su mi da ce mi poslati LOE do kraja ove sedmice, da bih mogao vaditi vizu. A ukrcati se necemo sigurno do aprila, provjerena informacija. ;)


April? pfff...smor... ja sam se nadao sad ce svakog casa da se jave i kazu mi da se pakujem, :pilot:  :plovim:  :run: al dobro, samo da stigne LOE   :rtfm: posla bar nemam o cemu da razmisljam...
A ko ti je proverio tu informaciju za april ako nije tajna?

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #20 on: 27/January/2015 »

April? pfff...smor... ja sam se nadao sad ce svakog casa da se jave i kazu mi da se pakujem, :pilot:  :plovim:  :run: al dobro, samo da stigne LOE   :rtfm: posla bar nemam o cemu da razmisljam...
A ko ti je proverio tu informaciju za april ako nije tajna?
Pa jedan momak je vec zavrsio sve papire i vizu, isto Buffet steward pozicija, i rekli su mu da mu je ukrcaj 06.04. tako da ne vjerujem da cemo se mi ukrcati prije aprila, a mozda i u maju. ;)
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline brkchina1

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #21 on: 27/January/2015 »
da sad sam i ja procitao njegov post...

Offline boban_ldv

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #22 on: 27/January/2015 »
Ma ko me to spominje :P Do aprila nista mada moze doci do pomjeranja. I ovaj momak sto je otisao je trebao 08.02 pa su ga prebacili za 18.01. I da javio se on. Uglavnom odmah je poceo da radi sa gostima,  nista crew mess. I kaze da je dosta nasih supervizora  :yeah:

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #23 on: 27/January/2015 »
Ma ko me to spominje :P Do aprila nista mada moze doci do pomjeranja. I ovaj momak sto je otisao je trebao 08.02 pa su ga prebacili za 18.01. I da javio se on. Uglavnom odmah je poceo da radi sa gostima,  nista crew mess. I kaze da je dosta nasih supervizora  :yeah:
Malo buraz, je li ti se stuca? :D
Pa super ako je preskocio crew mess. ;)
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline Hector5

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #24 on: 29/January/2015 »
pozz ja sam 13.1 prosao interviju i dosao sam do slanja onih prvih furmulara ona 3 word dokumenta, sad cekam cekam vec 8 dana nista u pm... ne znam dal da saljem andreju mail il sta vec xD

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #25 on: 29/January/2015 »
pozz ja sam 13.1 prosao interviju i dosao sam do slanja onih prvih furmulara ona 3 word dokumenta, sad cekam cekam vec 8 dana nista u pm... ne znam dal da saljem andreju mail il sta vec xD
Prijatelju tamo ti pise na papirima da se ceka nakon slanja od 10-15 radnih dana, meni se se javili tacno nakon 15 radnog dana za sledecu proceduru. Nista ne salji samo se strpi malo. :zen:
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline boban_ldv

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #26 on: 30/January/2015 »
Update. Uz malo dosađivanja dobio sam novi datum. 17.02  :banana:

Offline brkchina1

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #27 on: 11/February/2015 »
Update. Uz malo dosađivanja dobio sam novi datum. 17.02  :banana:

bravo za novi datum :)

Jel ima neko jos nekih svezis informacija, razmisljam se da se javim ili Andreju u agenciju ili u HR cunardu...
28.01. mi je evan trazio da mu prosledim u mejlu rezutate Marlin's testa... od tad se niko ne javlja, pa me to izludjuje...nestrpljiv sam

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #28 on: 11/February/2015 »
bravo za novi datum :)

Jel ima neko jos nekih svezis informacija, razmisljam se da se javim ili Andreju u agenciju ili u HR cunardu...
28.01. mi je evan trazio da mu prosledim u mejlu rezutate Marlin's testa... od tad se niko ne javlja, pa me to izludjuje...nestrpljiv sam
Ne znam prijatelju sta da ti kazem. Ja sam imao intervju istog dana kada i ti i sve sam vec zavrsio, poslali su mi LOE i ugovor prije 2 nedelje, zavrsio sam i vizu, sada samo cekam da mi jave datum. I meni je u pocetku bio taj Evan, ali je covjek neozbiljan totalno, zbog njega sam izgubio gotovo mjesec dana jer je zaboravio da proslijedi moje papire u HR kancelariju, sreca ja sam ih na vrijeme kontaktirao i ubrzo su mi se javili, i naravno od tada vise nisam imao kontakta sa Evanom i sve je islo mnogo brze. :yeah: Rekao sam ti vec da je taj Evan neozbiljan lik. :smack:
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline boban_ldv

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #29 on: 11/February/2015 »
Trazili ti Marlins? Meni nisu, koliko znam nisu ni drugima, to bi im agencijs trebala poslati. Kontam da ide tako.  :hmm: A javljaj se HR-u, tj ima poseban mail za rotacije gdje dobijas datum. Javi se u inbox ako hoces da ti proslijedim