Author Topic: Skype interviju za Cunard  (Read 28697 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #60 on: 22/June/2015 »
Ja sam popunila online prijavu i pozvali su me na skype intervju,tacno nakon 15 dana od apliciranja,evo ti link
https://www.jobtrain.co.uk/carnival/vacancies.aspx?txtLocation=&txtKeywords=&chkCategory=&lstRegion=1&chkSalary=&optMatch=Any&PageNo=0&AttachedSAF=0&chkdepartment=

Offline lexab

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #61 on: 24/June/2015 »
Ja sam popunila online prijavu i pozvali su me na skype intervju,tacno nakon 15 dana od apliciranja,evo ti link
https://www.jobtrain.co.uk/carnival/vacancies.aspx?txtLocation=&txtKeywords=&chkCategory=&lstRegion=1&chkSalary=&optMatch=Any&PageNo=0&AttachedSAF=0&chkdepartment=

Za koju poziciju si se ti prijavila?

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #62 on: 24/June/2015 »
bar waitress

Offline lexab

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #63 on: 25/June/2015 »
Aha. Hvala. Ja sam se prijavio 30 marta za bar waitera ali mene nisu kontaktirali, pa sam hteo da vidim koja je pozicija u pitanju.

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #64 on: 25/June/2015 »
Apliciraj ponovo ja sam pre ovoga aplicirala bar 3-4 puta,imam dve email adrese i kreirala sam nove profile,jednom sam se i sa sestrine prijavila :yeah:

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #65 on: 25/June/2015 »
:D vidi ove maje, samo se prijavljuje. njoj vise nije fazon ni dobit poso, navukla se na prijave :P

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #66 on: 25/June/2015 »
hahaha...ali stvarno si u pravu,ceo zivot,kroz osnovnu,srednju,fax,pa sad i brodove muljam nesto :D poznaju me svi regruteri,poznaju me sve kompanije,znaju u cije ime ja nocas vino pijem :uzdravlje:   :wave:

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #67 on: 25/June/2015 »
poznaju me svi regruteri,poznaju me sve kompanije,znaju u cije ime ja nocas vino pijem :uzdravlje:   :wave:

hahaha, lajk

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re:
« Reply #68 on: 25/June/2015 »
Hahaha vrijedna kao pcelica xD

Offline ShAdY-Skopje

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #69 on: 28/June/2015 »
Zdravo opet poshtovani radnici, evo vako shta se desilo u zadnje vreme... dobio sam USA i MCV viza stigo je i Bermuda pasosh, finally potpunio i potpisao sve papire imao sam par problema sa medical ali sad je sve tuto kompleto zavrseno ...i sad jednom mi daju 19avgust pa opet stize mejl kazu 27mi avgust i zadnji email kaze 29avgust i ime broda...nije mi jasno jel to oni mene neso za*****avaju sad i zasto moram cekati celo leto kad je vech sve obavljeno....i ako ima neko ko je radio buffet steward na Cunard imam par pitanja za njega/nju .. da ne smaram svi ovde bolje u poruku!!

Offline lasmar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 198
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Princess Cruises
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #70 on: 28/June/2015 »
Zato, druže, jer im se može. Ti(mi) smo potrošni materijal. Ima ljudi što čekaju i po godinu, pa i više na ukrcaj, na raznim kompanijama. Nadam se da ti je taj datum konačan i da tad ploviš, ali budi spreman na sve : D

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #71 on: 28/June/2015 »
Skopje, pa sta bi ti htjeo, da nogiraju nekoga sa broda kako bi se ti sto brze ukrcao?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #72 on: 28/June/2015 »
Koliko je proslo od apliciranja, pa do dobijanja datuma? Ti si bas nestrpljiv, ccc, btw 23.sep je kraj leta tako da ti ipak prosao bolje :yeah: :D

Offline Trampi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 78
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #73 on: 28/June/2015 »
Muz I ja smo obavili svu papirologiju I medical jos krajem 4tog mjeseca, pa smo dobili datum 30.08 ukrcaj.  Jeb... Kompanija ipak ima samo tri broda, tako da nemaju gapove kao neke vice kompanije

Offline Ljiljo

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #74 on: 29/June/2015 »
Hej koliko vam je vremena proslo od slanja prvih papira vezanih za devizni racun i ostale info o sebi do papira vezanih za vize? Ja sam im poslao prve pre mjesec ali mi nista ne javljaju, a dobio sam posao u martu tj tada su mi javili da sam prosao intervju!