Author Topic: Skype interviju za Cunard  (Read 28836 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Trampi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 78
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #75 on: 29/June/2015 »
Nama su poslali papire za vize i medical nakon dva tjedna od popunjavanja prvih formulara, ali tek nakon sto smo pisali regruteru da se raspitamo sto se čeka hah

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #76 on: 30/June/2015 »
Prosla sam intervju :run: i dobila posao bar waitress u Cunard-u , nije P&O :neceici: pisacu detaljno o intervju,zurim sad na fax :wave:

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #77 on: 30/June/2015 »
:clapping:

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #78 on: 30/June/2015 »
Prosla sam intervju :run: i dobila posao bar waitress u Cunard-u , nije P&O :neceici: pisacu detaljno o intervju,zurim sad na fax :wave:

Pun pogodak, čestitam  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.

Offline stjohnny

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 204
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #79 on: 30/June/2015 »
 :banana:

Bravo... :yeah:

Offline Firefly

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #80 on: 30/June/2015 »
Svaka cast pcelice!!!  :clapping:

Offline cookie007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 76
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #81 on: 01/July/2015 »
Prosla sam intervju :run: i dobila posao bar waitress u Cunard-u , nije P&O :neceici: pisacu detaljno o intervju,zurim sad na fax :wave:

cestitam :clapping: :run:
:)

Offline casperrr

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
  • Company: Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Documentation officer
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #82 on: 01/July/2015 »
I meni su rekli definitivno Cunard kad ono sorry nema mjesta ides na P&O.  Ali sve u svemu cestitam! :)

Offline Zlaja88

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #83 on: 02/July/2015 »
Pozdrav svima,

ja sam novi na ovom forumu, zapravo sam tek nedavno saznao da postoji ovakav forum sa ovako opsirnim temama. Imam i ja jedno pitanje vezano za CarnivalUK. Prosli utorak sam imao skype intervju s Ewanom, onako klasicni bljedoliki britanac ali ocigledno iz prijasnjih postova koliko vidim svima veoma poznat :D , medjutim na kraju intervjua mi je rekao da ce mi javiti do kraja sedmice dali sam prosao ili ne a sedmica je vec prosla. Pa me zanima koliko se treba cekati ako neko zna i da li trebam mozda Andreju iz EP da saljem mail u vezi ovoga ili jednostavno da se strpim?

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #84 on: 02/July/2015 »
I meni su rekli definitivno Cunard kad ono sorry nema mjesta ides na P&O.  Ali sve u svemu cestitam! :)

Molim?! agonija se nastavlja :pad: u kom trenutku su ti rekli? kontam da su morali pre nego sto su ti poslali dokumenta za vizu,medical o sta jos vec...

Offline casperrr

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
  • Company: Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Documentation officer
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #85 on: 04/July/2015 »
Kad sam sve rijesio od papirologije i vizu i ljecnicki onda mi je poslao mail tad i tad na Azuru.

Offline harlemultras

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Re:
« Reply #86 on: 25/July/2015 »
Majo kad bi trebala na Cunard imas li LOE ?

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #87 on: 27/July/2015 »
da li neko ima email adresu hr sluzbe cunarda? koji je proveren i koji radi? onaj sto ima fleet u sebi nije za regrutaciju...unapred hvala

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #88 on: 01/August/2015 »
Javili su se konacno :D kao ne znamo sta se desilo :facepalm: sad eto popunjavam papire i onda opet :waiting:

Offline chiwawa1208

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #89 on: 19/November/2015 »
Javili su se konacno  kao ne znamo sta se desilo :facepalm: sad eto popunjavam papire i onda opet



Pozdrav svima !

Ja sam nova na ovaj forum, ali budno slijedila sam sta se desava,tako da i ja imam pitanju za tebe Majo.Sta se desilo,je li si se ukrcala na brodu ili sta?
Ja sam isto tako aplicirala za Cunardu za Bar Server,ali imala sam samo ono preliminarno intervju sa neki lik iz agencije ne secam se je li bio Andrej ili mozda neki drug lik. Aplicirala sam preko Majomi, cekala sam 3 meseca da me pozove za preliminarno i to je isto bilo onako iznenadno kao od danas za sutra ali razvalila sam,samo sam malo zabrljala sa vinama  :facepalm:, ali rekao je lik da sam bila odlicna. E sad proslo je dosta vremena kako cekam datum za glavni intervju...proslo je 2 mjeseca sigurno i jos nista. Prije sam pokusala da apliciram online, i samo su mi slali onaj automatski email kao hvala puno ali vasa aplikacija se nece razmatrati vise, i ja pitam je li neka greska sta sad,zasto mi ne daju sanse bar neki intervju sta znam...poslala sam mail na drugu adresu na neka cura iz Cunarda, da ona mi kaze po treci put kao ok mala nije greska,sad vise stvarno necemo ti razmatrati app  :ban: A sa druge strane , mog decka koji je vec radio za Celebrity kao sommelier i to jako uspesan u taj posao i jako voli to da radi,jer mu je vino okupacija i pasija u zivotu, aplicirao je online prvi  put, nazzvali su ga, prosao je intervju bez problema,primili su ga i sve ok....a ja sta? Zato smo rjesili da ja pokusam preko agencije ali evo stoim u mesto. Htela sam pitat Maju,da ako moze i ako se sjecas pitanja za bar servera od onog glavni intervju, zato sto procitala sam negde u neki drugi post da je neki decko isto tako dobro prosao ali su ga jako ispeglali za vina(iako ni je app za wine waitter,nego za bar waiter) nije dobio posao. Jer i da nisi app za wine waiter , svakako moras znati osnovi vina,ali ne sve te sitnice,jer to je cela nauka..kako se vec kaze,sta znam. Zato, dala sam svog decka zadatak,da on napravi meni bazicni kurs vina,tako da mogu da pocnem da ucim nesto vise da ne budem totalni haos,jer samo to neznam,za ostalo sam profesionalac jer vec 10 godina radim u barove i restorane,ali imam 25 godina,tako da moram da preskocim par godine zato sto ne smem da spominjem one godine kad nisam bila punoletna,a radila sam sa alkoholnа pica. Znam da sam gnjavator i da sam vas udavila,mozda i ni ste me razumeli ni pola od to sto pisem  :embarrased: ali nadam se da ste sfatili moju muku haha...tako da daj Majo pisi bar par stvari o koju su te gnjavili na glavni intervju...Hvala puno !