Author Topic: Skype interviju za Cunard  (Read 28850 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline brkchina1

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #30 on: 11/February/2015 »
Marlins agencija nije ni prosledila Cunardu, ali sam odmah trazio od Andreja da mi posalje sertifikat u mejlu i samo sam im prosledio.
razmisljao sam se dal da se obratim Andreju, ali i on mi je u par navrata izgledao prilicno ne ozbiljno(prvo problem sa formularima pa sad i ovo sa marlinsom i jos po neka situacija), kontam da ima 10000000 kandidata i da mu ja nisam ni na kraj pameti...
vidim da cu morati da se obratim HR-u...

Offline harlemultras

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #31 on: 26/February/2015 »
Pozdrav dali se ko ukrcao od vas ?  ja sam dobio Queen M2 Bar dep.

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #32 on: 28/February/2015 »
Pozdrav dali se ko ukrcao od vas ?  ja sam dobio Queen M2 Bar dep.
Pozdrav prijatelju.  :uzdravlje:
Kada se ukrcavas? Ja se ukrcavam 18 aprila na Queen Mary 2.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline brkchina1

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #33 on: 12/March/2015 »
ja sam dobio isto QM2, 10ti.maj ukrcavanje, a pozicija buffet steward.

a pre 15ak dana sam dobio mejl od sinise da treba da imam skype intervju za bar waiter... ali nista od toga za sad, idem kao buff.stew. pa cemo videti mozda za sledeci ugovor nesto bolje.

kakav je intervju bio za bar? jel sve preko skypa?

Offline Trampi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 78
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #34 on: 13/March/2015 »
Jel imao jos tko skype interview jucer?  :hehe:

Offline lexab

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #35 on: 17/March/2015 »
Da li je iko od vas kontaktirao Cunard direktno a ne preko agencije?

Offline harlemultras

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #36 on: 20/March/2015 »
Cunard, Queen Mery 2 , 17.05. Ukrcaj....

Offline Ljiljo

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #37 on: 24/March/2015 »
Pozdrav...juce sam imao intervju, a danas su mi javili iz agencije EP da sam primljen na Cunard... :yeah: mada ja imam malu dilemu, pa ako moze pomoc...imao sam intervju pre par dana i za NCL ,i izgleda da sam prosao...hm sta raditi? cunard ili NCL? :facepalm: Pa eto, neko ko je vec bio ako moze da mi pomogne

Offline harlemultras

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #38 on: 25/March/2015 »
Pozdrav...juce sam imao intervju, a danas su mi javili iz agencije EP da sam primljen na Cunard... :yeah: mada ja imam malu dilemu, pa ako moze pomoc...imao sam intervju pre par dana i za NCL ,i izgleda da sam prosao...hm sta raditi? cunard ili NCL? :facepalm: Pa eto, neko ko je vec bio ako moze da mi pomogne

Ako si konkurirao za Bar definitivno Cunard , a za ostale dep.neznam !

Offline brkchina1

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #39 on: 31/March/2015 »
dobio sam novi datum, 28.5. pretpostavljam da je isto QM2, jer u SEA pise samo datum...

Offline lexab

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #40 on: 31/March/2015 »
Da li neko moze da mi kaze kakav je Skajp intervju za Cunard za poziciju Bar Waiter? Koliko traje, kakva pitanja otprilike, da li i oni imaju ukljucenu kameru?

Hvala


Offline marinamaki

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #41 on: 31/March/2015 »
Mene isto to zanima, kao i online prijava i intervju.
Ako moze neko da odgovori. Hvala unapred.


Offline brkchina1

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #42 on: 01/April/2015 »
nisam imao za bar intervju, vec za buffet stewarda ali mozda vam bar malo pomogne.


prvo sam agenciji u mejlu potvrdio moje kontakt podatke, u zakazano vreme me na mobilni telefon pozvao regruter Ewan(mladji-skroz ok i kul lik  :) )
razgovor je trajao nekih pola sata i nikakva komplikovana pitanja nije postavljao(mada za bar ce sigurno da traze nesto bolje poznavanje pica, sto je i normalno).
posle par dana me isti lik pozvao i pitao da li imam vremena da obavim skype intervju odmah, izvinio sam se jer nisam bio u mogucnosti i zakazao za par dana...
skype intervju je trajao nesto manje od sat vremena i meni je bilo mnogo lakse, samim tim sto vidis svog sagovornika i znas s kim imas posla...  ;)

pitanja ne mogu da se setim tacno, jer sam intervju imao pocetkom decembra, ali su uglavnom bila vezana za neke osnove ugostiteljstva, o prethodnim radnim mestima da ukratko objasnim sta su bile moje duznosti i na sta najvise obracam paznju kod gostiju, kod sluzenja hrane i pica, da navedem neku losu situaciju koju sam imao sa nekim gostima i neku dobru(u principu, bitno je da tu govorite o tome kako ste vi na kraju ispali pravi profesionalac i kako ste "ispeglali" neki problem, nakon cega su gosti otisli srecni i zadovoljni vasom uslugom). valja znati i po nesto i kompaniji, tipa:koliko brodova imaju u svojoj floti, koji je najveci, kad i gde je osnovana kompanija, gde je sediste kompanije i sl. i naravno svi te uvek pitaju kakvi su ti profesionalni planovi za buducnost.
to otprilike svaka kompanija pita.
e sad sto se tice bara, ne znam koja bi konkretna pitanja bila, ali znam sta su mene otprilike ispitivali na intervjuu za Viking Ocean(live)
ocekujte da ce traziti od vas da znate da nabrojite par koktela(da znate, bar grubo, sastav), mozda podela i par vrsta vina, da nabrojite neke brendove odredjenih alkoholnih pica i piva i naravno koje vrsta vina postoje. ali verujem da nece bas zalaziti u krajnost sa vinima i koktelima jer se to ipak trazi detaljnije za wine waitere i bartendere...

uglavnom, ako vec znate da treba da imate intervju za bar, nece skoditi da procitate malo o koktelima(ne ovih sto se piju kod nas :) ) a i ovde na forumu sam vidjao slicne teme i video sam da imaju dobre "strucne literature" kad je bar u pitanju pa malo pronjuskajte po forumu moze se dosta korisnih informacija pronaci...

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #43 on: 01/April/2015 »
čemu dvostruki quote prethodnog posta? I jednostruki je previše ...

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline ammar21

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #44 on: 08/April/2015 »
Pozdrav svima

Zelim da se ubacim na Cunard, prijatelj mi je otisao prije par dana pa jel se zna mozda kad je sljedeci intervju?