Author Topic: Skype interviju za Cunard  (Read 28924 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #90 on: 19/November/2015 »
Dečko ti više nije na Celebrity-u? Najlakše bi bilo da je tamo, jer ti odande vjerovatno može pomoći da dođeš na brod na direktniji način.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline chiwawa1208

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #91 on: 20/November/2015 »
Ne, nije vise na Celebrity. Nije ni da je dao resign,stoji onako kau na neka pauza. Jooooj, da sam imala ovaj mozak tad :smack:...prije par godina ukrcala sam se na Celebrity kao gost jedan kruz dok je on radio,videla sam dio stvari kako tamo zive te ljudi. Tada sum mi i bar menager i cellar master nudili da se ja vratim kuci skupim papire i da skocim oped na brod kako bi mi oni pomogli da budem dio crew,ali tad nisam mogla jer sam imala druge probleme i stvari koji sam morala rijesiti. Da mi je sad....skocila bih bez da ih pitam. Ali eto ,sad se jako trudim,pa mi ne ide.Nece sreca postenog coveka. Ni sam se otkazala niti cu se otkazati,ali karma is a bitch. Mog decka je tad radio u Cellar Master's Wine Bar, a sada smo oboje aplicirali za Cunardu,sa obzirom na to da ja nemogu da apliciram na Celebrity jer postoji ona zabrana,ali se on moze vratiti, a  razlog zasto je Cunard novi izbor, e to sto nasi prijatelji su jako zadovoljni,sunjaju se ok likove kao gosti,ali isto tako vidjela sam da su oni "Couple friendly", sta i nemora znaciti,ali ipak i da posalje nas na dva razliciti broda,mogu da trazim promjene, a i lakse bi nam bilo zato sto su samo 3 broda u nivne flote,ni sum 25 kao one druge velike kompanije kao RCCL,i mislimo da bi bilo lakse da se spojimo

Offline DaNkAnA

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #92 on: 11/December/2015 »
Prošla sam i ja ovaj skajp intervju za Cunard.
Sad popunjavam ove formulare i treba mi pomoć oko unosa detalja banke....Ima li ko da pripomogne?

Offline Inkognito

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 147
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #93 on: 11/December/2015 »
Odes u banku u kojoj imas racun i kazes sta ti treba,dobijes neke kodove koje treba da upises u taj formular.U banci ih zovu instrukcije.
A code zemlje u kojoj ti je bankovni racun mozes naci na netu.Znam ja kada sam popunjavao da nije bilo sve na tim instrukcijama pa sam nasao sve na netu. :google!:
Koji posao si dobila?
Karma is a bitch,don't be an ass !

Offline DaNkAnA

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #94 on: 12/December/2015 »
buffet stewardess,iskreno ja sam od onih nestrpljivih ,da se sto pre ukrcam...
Koliko sam cula ,da se za tu poziciju plata dobija na ruke?

Da li mi je potreban ovaj:
UK National Insurance Number?Jeste imali taj broj ?

Offline Inkognito

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 147
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #95 on: 14/December/2015 »
Ne treba ti taj UK National Insurance Number jer nisi drzavljanin UK. Ako jesi treba.
Ne znam za platu jos nisam na brodu. Znam da je daju jednom mesecno.

Jesi li dobila datum i brod?
Karma is a bitch,don't be an ass !

Offline DaNkAnA

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #96 on: 14/December/2015 »
Nisam ,mozda mi se posreci pa bude brzo.
Tek sam danas poslala ona dokumenta sa podacima za Seman's book i uniformu...
Ako Bog da da pozure....
Imam pitanje,koliko vremena da im dam da mi se jave pre nego posaljem mail,me mogu da docekam   :waiting:

Offline Inkognito

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 147
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #97 on: 15/December/2015 »
Javice se brzo,vec za par nedelja. Tako je bilo u mom slucaju.
I posle,kada sam dobio datum sam konstanto u kontaktu sa HR timom.
Salju nekakve novosti i obavestenja.

I mislim da to kada ce ti se javiti ne zavisi od Boze (boga) nego kada im trebas na toj poziciji!
Karma is a bitch,don't be an ass !

Offline boban_ldv

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #98 on: 18/December/2015 »
Kako fali ljudi kavice ti se brzo ne sikiraj, ionako smo u manjku tako da očekuj ukrcaj brzo

Offline dado86

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #99 on: 22/December/2015 »
pozdrav forumasima :plovim:

evo da se tuspasim na temu..upravo uspjesno zavsio intervju...intervju radila neka cura koja je bila skroz fora i full opustena(dok smo dogovarali termin,u par meilova sam pisao
dear Mr a kad sam vidio na skypu da je zensko nije mi bilo dobro  :pp:..poslije sam joj  cestitao 175 rodjendan cunarda da malo izgladim stvar )   ....poslije cijelih  cirka 5 sekundi i problema sa skypom nazvala me na fiksni...posto nikad nisam radio kao konobar bilo je za mene par skakljivih pitanja...i dok sam se ja  patio ko isus krist da kazem nesto pametno,ona me  lozila  u stilu bravo pogodio si 9 od 10,ajde jos samo jos jednu pametnu da me malo ohrabri..kada je sve bilo gotovo poslala mi cestitku od miliun papira koje trebam popunit..i nasa birokracija bi im pozavidjela.kad sam isao na carnival nije bilo ovoliko papira..ali dobro,sta se mora nije tesko

uglavnom ako netkog zanima pitanja nek se javi

Offline DaNkAnA

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #100 on: 22/December/2015 »
Evo mene zanima kakvo brdo papira???Čisto da uporedim sa mojim brojem papira  :D

Offline dado86

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #101 on: 22/December/2015 »
ma ja to onako figurativno..ima 7 komada koje treba popunit cini mi se....mjere,osobne informacije itd..nista stasno
na carnivalu ti posalju recommendation letter za vizu i lijecnicki i opleti  :hekla:

Offline DaNkAnA

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: Skype interviju za Cunard
« Reply #102 on: 22/December/2015 »
Tako sam dobila i ja i vratila popunjene...Sad cekam