Author Topic: Pozdrav forumasi!!  (Read 7893 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Vlado-sisak

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Pozdrav forumasi!!
« on: 02/November/2009 »
Ljudi, zivjeli!
Evo vec duze vrijeme razmisljam o tome da odem na brod i ako mi se pruzi prilika, idem, ali fali mi dosta informacija. Pregledavao sam forum, citao postove, al opet mi je dosta toga nejasno, pa se nadam dobrim dusama da mi malo pojasne stvari, hehe.. Dakle, idemo redom, imam 22 godine, nisam nikada radio, studiram, ali mislim prekinut fax (jednostavno mi se ne da, zelim se maknuti odavde i vidjeti svijeta i nadam se nesto i zaraditi), znam engleski dosta dobro (uvijek moze bolje) i njemacki relativno dobro, to su mi prakticki i jedine kvalifikacije, heh, ali imam volju za rad i za ucenjem! A sad, ono sto me zanima (budem postavljao pitanja u rednim brojevima, jer mi je tako lakse, nadam se da nikome ne smeta i da ce te mi odgovarati na isti nacin, hvala unaprijed!  b00/ ):

1.   Kako doći do intervjua, mislio sam ici u employment power, jel ih prvo telefonski nazovem il kako? Jel mogu nesluzbeno ici u EP cisto da saznam informacije, a ne ono, cim dodjem je intervju?  no;;;
2.   E sad, to u EP-u je kao predintervju, jel tako? Oni su samo posrednici izmedju mene i kompanije u kojoj bi radio? Pravi intervju je ako bi isao u npr. Carnival cruise line u SAD-u negdje, pretpostavljam?
3.   Koliko sluzben ja moram biti u EP-u? EP je mjesto gdje ja pricam o svojim zeljama (tipa na kojem radnom mjestu bi htio radit itd.) i mogu biti otvoren u svojim pitanjima jer i njima je u cilju da se ja zaposlim, jel tako? Nije da moram u odijelu doci, jel da? To je tak na pravom intervjuu u Americi?
4.   Sto bi ja sa svojim znanjem engleskog i njemackog mogao ocekivati? Ja sam zainteresiran za stvari tipa gift shop (brine me 0 dana radnog iskustva) i purser (recepcionist), koliko je realno da to dobijem?
5.   Ovo je zadnje pitanje  :D (ZASAD, hehe) Ako prodjem oba intervjua (ako sam dobro shvatio da su 2) jel onda za moju poziciju npr. Recepcionista postoji neki tecaj koji moram odraditi? Jel to istina i jel to odradjujem na brodu il na kopnu? Jel sam onda to placam?

Nadam se da nisam pretjerao u pitanjima, iako ih imam brdo jos, i sorry ako odgovori negdje vec pisu, ja ih nisam uspio naci!

POZDRAV!!!! Hvala unaprijed!  :uzdravlje:

Offline bolt

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Odg: Pozdrav forumasi!!
« Reply #1 on: 02/November/2009 »
ne ideš ti u ameriku na zadnji interview nego agent od kompanije nam koju ideš dolazi u hrv. ili di već imate zakazan sastanak i reće ti odma ili malo kasnije dali si dobia posa...a u odijelu moraš doći na taj završni interview! :uzdravlje: 

Offline Vlado-sisak

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Odg: Pozdrav forumasi!!
« Reply #2 on: 03/November/2009 »
zahvaljujem se, u biti, nazvat cu fino EP pa da vidim sta mi oni kazu i gotovo, najmanje muke  :) A super ak oni dolaze u hrv, ja mislio da se prakticki moras kockat, platit kartu kupit odijelo i na kraju figa, vracaj se doma, nisi dobio posao :)

Offline Vlado-sisak

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Odg: Pozdrav forumasi!!
« Reply #3 on: 05/November/2009 »
Ljudi, molim vas samo odgovor na ovo: kolko ja vidim employment power ima na crnomercu i u tkalcicevoj (ocito su se premjestili, a na jednoj od EP adresa je USPINJACA), nije mi nista jasno, kod onda da zovem na kraju, molim odgovor, sutra ih mislim zvati.

Evo dokazi!!!

Employment Power Ltd.
Crnomerec 16
10 000 Zagreb
Croatia

Telephone/ fax:
+385 1 3708 615
+385 1 3708 616


ovo je od USPINJACE:
Osobno: Tkalčićeva 27, 10000 Zagreb

Telefonom: +385 (1) 4813 636, 4813 635

Faxom: +385 (1) 4813 726



Employment Power Ltd.
Tkalciceva 27
10 000 Zagreb
Croatia

Telephone/ fax:
+385 1 3708 615
+385 1 3708 616

E-mail:
info@employment-power.com

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odg: Pozdrav forumasi!!
« Reply #4 on: 05/November/2009 »
Ja sam zadnji puta kod njih bio prije 6 godina, pa ti ne bi znao reci  -()-
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Vlado-sisak

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Odg: Pozdrav forumasi!!
« Reply #5 on: 05/November/2009 »
Ok, hvala svejedno, snaci cu se vec  :) Btw, super ti je forum, svaka cast, pozdrav! :uzdravlje:

Offline Luna051

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Odg: Pozdrav forumasi!!
« Reply #6 on: 05/November/2009 »
pozdrav Vlado:

Employment power ti se nalazi u ulici Crnomerec 16 i mozes ici do njih s tramvajem br. 6 do okretista, tu izadjes i onda hodas nazad par ulicica. Koliko me pamcenje sluzi, oni se nalaze na nekakvom racvanju dviju ulica, a ispod njihovog ureda ti je kafic.

Offline Vlado-sisak

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Odg: Pozdrav forumasi!!
« Reply #7 on: 05/November/2009 »
E, to te ja pitam, ovo mi je bilo malo zbunjujuce. Sad ih bas idem zvat, pa cu valjda saznat neke stvari. Hvala Luna!

Offline Vlado-sisak

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Odg: Pozdrav forumasi!!
« Reply #8 on: 05/November/2009 »
O boze....
Evo sad sam zvao Emplyoment power, rekao sam tipu situaciju, da imam 22 godine, da sam student, da nisam dosad radio (na sto je on rekao : "Blago vama" ), i da je jedino sto znam engleski i njemacki (mislim, necu mu lagat, jasna stvar).
Odmah mi je rekao da traze samo konobare, pitao me sto sam ja mislio raditi, rekao sam mu eventualno na recepciji (mada sam znao da ce reci da ne mogu) ili u gift shopu.
On kaze da moram imat za recepciju barem 3 godine iskustva, a isto tako i za gift shop ... I opcenito mi je rekao da moram imat iskustva za bilo koji posao, tako da izgleda sve pada u vodu sto mi je fascinantno jer sam na puno mjesta procitao da vecina ljudi koji su otisli na brod nikada prije nije radila u zivotu te da im je ovo prvi posao.... AAAAAAAAA, sta da radim??!

Offline lifipaj

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 115
    • View Profile
Odg: Pozdrav forumasi!!
« Reply #9 on: 05/November/2009 »
   Kao prvo na Črnomercu ti više nije uspinjača, oni su ti u Tkalčičevoj, bio kod njih prije 2 mjeseca, a ovo što ti je tip rekao preko telefona nije istina, očito kad si mu rekao da nemaš iskustva htio te se riješti, ali sve se može kad se hoće, samo budi uporan, odi u Tkalču i neće tamo nitko pojest!!!!!!!

Offline Vlado-sisak

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Odg: Pozdrav forumasi!!
« Reply #10 on: 05/November/2009 »
Ok, hvala, taman sam mislio odustat, jer je lik tu opciju da mogu radit bez iskustva totalno odbacio, pa me to malo sje...:) Al u medjuvremenu sam zvao gospodju Suzanu Zagar i ona je bila dosta pozitivna i susretljiva, rekla je da sa eng i njem mogu radit na recepciji (samo mi nije spomenula dal moram imat iskustva ikakvog). Ugl, cut cu se jos s njom i ocekivanju sam maila od nje. I probat cu onda i uspinjacu.
Hvala na informaciji, pozz!!

Offline lifipaj

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 115
    • View Profile
Odg: Pozdrav forumasi!!
« Reply #11 on: 05/November/2009 »
 Ako si ti čvrsto odlučio krenut na brod, onda te više nitko ne može zaustavit, i pusti ove kaj pričaju na telefonu jer njima je u interesu da zaposle što više ljudi jer dobivaju veliku paru od kompanija!!!! Samo čvrsto

Offline Vlado-sisak

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Odg: Pozdrav forumasi!!
« Reply #12 on: 06/November/2009 »
Ej lifipaj, zovem danas u tkalcicevoj cijeli dan (tako pise na uspinjaca.hr), nitko se ne javlja, zovem na brojeve 01/4813636 i 01/4813635, jesu to ti brojevi? Poslat cu ti ovo i na pm, ak jos netko zna, molim nek odgovori, pozdrav!

Offline Luna051

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Odg: Pozdrav forumasi!!
« Reply #13 on: 06/November/2009 »
Vlado,

ja sam ti prosli tjedan zvala employment na broj 00 385 1 3708 615 i javili su mi se. ja sam kod njih bila prosle godine u crnomercu, a vidis nisam ni znala da su se premjestili. Uspinjaca ili Employment power ti je ista firma, koliko sam ja upoznata.

Offline Vlado-sisak

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Odg: Pozdrav forumasi!!
« Reply #14 on: 06/November/2009 »
Evo sad sam ih konacno uspio dobit, zvao sam na 01 481 3635 a to nije br od EP-a i jos sam pitao jel to uspinjaca i rekli su da :) Ne znam, mozda je to kao ista firma a jedno od toga je podruznica pa imaju drugo ime