Author Topic: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?  (Read 47740 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline aleksandarkrstic

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #105 on: 26/March/2015 »
pozdrav ljudi danas mije stigo mejl od vikinga sa adrese    Recruitment Manager <career.vikingrivercruises.uk@gmail.com> u kome glasi
Dear Applicant,

Thank you for sending your application for the position of bar waiter.

As the world’s leading river cruise line, we’re constantly innovating and adding to our fleet each year. This means excellent opportunities for those who work for us. There’s tremendous potential to advance your career, whether on board our ships or in our corporate offices in the US, United Kingdom and Basel, Switzerland.

We offer a competitive salary package, free accommodation on board and land, tax free salary and airfare to your port of embarkation. The company is careful in its selection of new employees, as we are looking for committed long-term employees who will support our on going mission. Your contract is with Viking Cruises, a company registered in England and Wales (Co.No.01283655) whose registered office is at Nelsons House, 83 Wimbledon Park Side, London, SW19 5LP.

You will be interviewed for the position of bar waiter via the attached interview questionnaire, Kindly fill, sign and return the attached interview questionnaire back to us.

Salary And Contract Period:
Monthly salary: 2,500 GBP
Contract period: 2 Years Working on board schedule : 1) three months on-board and 6 weeks vacation, 2) two months on-board and 4 weeks vacation
od gospodina
Mario Butterling
Senior Manager Human Resources
Viking River Cruises UK Limited
Tel: +447937457388

interesuje me da li nije neka prevera posto sam aplicirao na vise viking mejla.molim za odgovor
P.S. u prilogu se nalazi neki dokument koji treba da popunim kao intervju

Offline lexab

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #106 on: 26/March/2015 »
pozdrav ljudi danas mije stigo mejl od vikinga sa adrese    Recruitment Manager <career.vikingrivercruises.uk@gmail.com> u kome glasi
Dear Applicant,

Thank you for sending your application for the position of bar waiter.

As the world’s leading river cruise line, we’re constantly innovating and adding to our fleet each year. This means excellent opportunities for those who work for us. There’s tremendous potential to advance your career, whether on board our ships or in our corporate offices in the US, United Kingdom and Basel, Switzerland.

We offer a competitive salary package, free accommodation on board and land, tax free salary and airfare to your port of embarkation. The company is careful in its selection of new employees, as we are looking for committed long-term employees who will support our on going mission. Your contract is with Viking Cruises, a company registered in England and Wales (Co.No.01283655) whose registered office is at Nelsons House, 83 Wimbledon Park Side, London, SW19 5LP.

You will be interviewed for the position of bar waiter via the attached interview questionnaire, Kindly fill, sign and return the attached interview questionnaire back to us.

Salary And Contract Period:
Monthly salary: 2,500 GBP
Contract period: 2 Years Working on board schedule : 1) three months on-board and 6 weeks vacation, 2) two months on-board and 4 weeks vacation
od gospodina
Mario Butterling
Senior Manager Human Resources
Viking River Cruises UK Limited
Tel: +447937457388

interesuje me da li nije neka prevera posto sam aplicirao na vise viking mejla.molim za odgovor
P.S. u prilogu se nalazi neki dokument koji treba da popunim kao intervju


Cekaj, intervju ti je popunjavanje upitnika?

Offline lexab

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #107 on: 26/March/2015 »
Izgleda da je prevara.

Sa njihovog sajta

Quote
SCAM WARNING:
Currently, internet fraudsters are publishing scam job offers for Viking River Cruises. They establish contact by using wrong email accounts (e.g. vikingriversapliform@globomail.com / vikingoffice@swissmail.com / viking@swissmail.com / @consultant.com / swissimmigration@contactoffice.ch / swissmaritimeoffice@contactoffice.ch / career.vikingrivercruises.uk@gmail.com / vikingcareer@outlook.com / vikingoffice@blumail.org etc.) These offers create the impression that they are from Viking River Cruises. The fraudsters ask applicants to pay a fee for different services. As a matter of principle, Viking River Cruises asks for no pre-payment from job applicants and warns everybody of this scam.

http://www.vikingcruises.com/about-us/careers.html


Offline aleksandarkrstic

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #108 on: 26/March/2015 »
Sta da radim da li da popunim i vratim ili da cekam

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #109 on: 26/March/2015 »
Prijatelju ovo je prevara.
Kao prvo mejl ne valja, a Viking ne placa avionsku kartu nikome do mjesta ukrcaja.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline aleksandarkrstic

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #110 on: 26/March/2015 »
Ok hvala a da li moze da se to nekako proveri

Offline lexab

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #111 on: 26/March/2015 »
a da li moze da se to nekako proveri

Brate, pogledaj moj post gore...al evo postavicu sliku sa njihovog sajta






Offline aleksandarkrstic

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #112 on: 26/March/2015 »
Hvala ljudi izvinite ako smaram nov sam u ovome i prvi put predajem za brod.pozz

Offline photoI

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #113 on: 26/March/2015 »
Stringer...bio mi je tuzan tvoj mejl pa moram nesto da napisem...nemoj da gubis nadu, vec cimas agenciju s vremena na vreme, ne daj da te zaborave. Zapocinje se ugovor tokom cele godine. Ja sam bila na treningu za recepciju 10 dana. Nasih ove godine ima barem 3x vise nego proslih godina. U ambasadi sam saznala da se zbog nas koji idemo na recni brod ceka na zakazivanje termina puna 2 meseca dok se do prosle godine cekalo 1 dan!!! U housekeeping-u sam videla samo jednog muskraca, ostalo zene-Srpkinje, Rumunke i Madjarice...Traze konobarice hitno jer pocinje sezona, neki konobari su otkazali ugovore itd. sve je to realno u Martu, Aprilu i Maju...
Hvala na informaciji, jel moguce onda izvaditi vizu ako nam jos nisu stigli ugovori?  oT

Offline tamaratinkerbell

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #114 on: 26/March/2015 »
Kad sam ja isla predati zahtev za vizu nas oko 50 je cekalo(nisu svi bili za recni brod), rekli su mi da imam termin u pola9, a stigla na red oko 11 sati. Mnogo su neorganizovani, vucem se vec vise od mesec dana sa vizom, kad god ih nazovem da vidim na cemu sam nista pametno mi ne kazu.

Offline Brooks

  • Registered
  • *
  • Posts: 71
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #115 on: 26/March/2015 »
vucem se vec vise od mesec dana sa vizom
 
Kako to mislis? Nisi dobila vizu ili si dobila pa cekas?
 
Hvala na informaciji, jel moguce onda izvaditi vizu ako nam jos nisu stigli ugovori?  oT
Naravno da nije moguce na osnovu cega ces je dobiti.

Offline tamaratinkerbell

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #116 on: 26/March/2015 »
18. februara sam bila da se upisem na spisak, da li mi datum 9.mart, od onda cekam, plus morala sam diplomu im nositi da sam zavrsila skolu ili kurs za konobara. 6og aprila treba da se ukrcam a od vize jos nista.

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #117 on: 26/March/2015 »
:neee:

Možeš li da nam objasniš šta to čekaš?
Strašno zvuči da si dobila datum za ambasadu i da onda nedeljama posle tog datuma ti i dalje nešto čekaš. Koga, šta?

Zar su potrebni meseci za dobijanje vize?! :pad:

Offline tamaratinkerbell

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #118 on: 26/March/2015 »
Naravno, evo bila sam napisala neki dan detaljno.

http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=10129.0

Malopre zvala ambasadu nista mi ne kazu, gubim nadu da cu uopste da dobijem vizu.

Offline Brooks

  • Registered
  • *
  • Posts: 71
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #119 on: 26/March/2015 »
:neee:

Možeš li da nam objasniš šta to čekaš?
Strašno zvuči da si dobila datum za ambasadu i da onda nedeljama posle tog datuma ti i dalje nešto čekaš. Koga, šta?

Zar su potrebni meseci za dobijanje vize?! :pad:

To je i meni bilo cudno.
 Sad sam procitao tvoj post i nista mi nije jasno pocevsi od toga da si direktno aplicitala preko sajta kompanije i javili ti preko telefona da si dobila poziciju ( intervju nista a? a predstavnici za sea sefs i agencije zasto nsi preko njih?) do toga da si se upisala na spisak,kakav spisak? koliko ja znam intervjui se zakazuju telefonom i na isti nosis garantno pismo / ugovor i diplomu razgovor traje par minuta , lepo ispunis formulare, platis,  i dodjes za par sati da pokupis pasos sa vizom (tako je bar kod mene bilo) . Najbrza procedura ikada.