Author Topic: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?  (Read 47981 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline tamaratinkerbell

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #120 on: 26/March/2015 »
Prijavila se online, na intervju me nisu zvali, zasto da idem preko agencije kad ne moram. Za vizu preko tel ne mozes da se zakazes, bas iz razloga sto je velika guzva, prvo odes i cika na vratima te upise i kaze koji dan mozes ponovo doci... tek onda nosis ispunjene papire i sve ostalo, sa time da meni nisu prvi put rekli da treba diploma tako da sam dodatno trebala ici za Bg putovati 200km i ostalo. Kad ti je gotova viza oni te nazovu kad mozes da dodjes po to. Ne znam kad si ti pravio vizu, moj prijatelj je cekao tri nedelje od dana zakazivanja do dana takozvanog razgovora u ambasadi i plus dve nedelje za vizu.

Offline Brooks

  • Registered
  • *
  • Posts: 71
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #121 on: 26/March/2015 »
Aham, znaci sluzbenica iza saltera sa kojom obavljas intervju nije rekla : E tamaratinkerbell pokazi mi svoju diplomu ? aha nemas diplomu donesi je,  Gde ti je ugovor? kad se ukrcavas? i slicna pitanja. I nisi dobila potvrdu sa datumom kada uzimas svoju vizu ? Ili ako ne to nije te obavestila i rekla guzva je neces stici na taj datum vizu ces dobiti do tad i tad. To mi nije jasno cak i pored sve guzve.

Offline tamaratinkerbell

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #122 on: 26/March/2015 »
Videla je datum ukrcaja u ugovoru, pregledala je sve papire, za diplomu nista nije spominjala, uzela je 60evra i rekla je, obavesticemo vas putem telefona. I nakon tri dana me zvali da treba diploma.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #123 on: 27/March/2015 »
Svi koji se jave ovdje da su "dobili" posao, trebalo bi prvo da nam svima objasne kako su dobili posao i preko koga.
Eno aleksandarkrstic dobio "ponudu" sa gmaila pa misli da je u igri.  oT
Ima nas svakakvih, neko je obdaren većom inteligencijom, neko manjom, i prevare su moguće i vjerovatne.
Zato, prije nego dobronamjerni ljudi ovdje na forumu počnu odgovarati na pitanja, potrebno je da svatko objasni u detalje KAKO i OD KOGA je dobio posao za Viking.
Da ne gubimo vrijeme.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #124 on: 27/March/2015 »
Nije mi jasno kako se neki ljudi i spetljaju sa tim prevarantima. Pa postoje fino zvanicne stranice od svake kompanije, pa tu ljudi aplicirajte, nemojte kopati mejlove po raznim internet stranicama. Nije potrebno da budete IT strucnjaci za takve stvari, samo cista logika.
Tamaratinkerbell posalji nam fino taj mejl preko kojeg si dobila posao, jer kao sto CEO rece, mislim da si prevarena.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline stringer

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #125 on: 27/March/2015 »
Svi koji se jave ovdje da su "dobili" posao, trebalo bi prvo da nam svima objasne kako su dobili posao i preko koga.
Eno aleksandarkrstic dobio "ponudu" sa gmaila pa misli da je u igri.  oT
Ima nas svakakvih, neko je obdaren većom inteligencijom, neko manjom, i prevare su moguće i vjerovatne.
Zato, prije nego dobronamjerni ljudi ovdje na forumu počnu odgovarati na pitanja, potrebno je da svatko objasni u detalje KAKO i OD KOGA je dobio posao za Viking.
Da ne gubimo vrijeme.

Smatram da vecina koja ovde pise i komentarise je aplicirala ili preko Ferona, ili direktno preko zvanicnog sajta Vikinga.... Pritom ti koji su isli direktno online i kasnije naravno odradili intervju su vecinom ljudi koji su vec bili na prekookeancima i imaju iskustva sa tim. Clan foruma koji je dobio mejl preko gmail adrese je sam rekao da jos uvek ulazi u celu pricu stoga je dobro sto mu jw ukazano na ociglednu prevaru. Ovo sa tinkerbell je drugacija prica jer ukoliko je u pitanju nekakva prevara zasto bi uopste cela situacija dosla do ambasade ili ukoliko nekim cudom jeste jel mislite da su oni sisali vesla tamo pa sad zavlace i tinkerbell jer eto moze im se ili stagod. Prevare ovog tipa se zasnivaju na, ti nama uplatis neke pare i to je to... Ni traga ni glasa kasnije od prevaranata...

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #126 on: 27/March/2015 »
Pa upravo i provjeravaju ovi iz ambasade, jer sumnjaju na prevaru. A i sta ti mislis da prevarant prvo ne zavlaci pojedinca? Svaki iole pametan prevarant ce prvo da vjesto zavlaci pojedinca, pa ce tek onda da mu izmuze pare. A i ostalom nije samo finansijski faktor bitan, zivimo u vremenu gdje je trgovina bijelim robljem i prodaja organa veoma prisutna.
Ne kazem da je njen slucaj 100% prevara, nego da sumnjam, zato i pitam za mejl, da bi joj mogli pomoci ovdje. A ti prijatelju ako mislis da prevarant trazi odmah pare poslije prvog mejla grdno se varas.  :neceici:
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline tamaratinkerbell

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #127 on: 27/March/2015 »
Citajuci tvoje postove Justinijan, po tebi svi su prevareni!

Jesam toliko inteligentna da razlikujem laznu ponudu za posao od prave. Preko zvanicnog sajta sam aplicirala za posao, takodje pricala sa HR menadzerkom, zove se Klaudija Tanaskovic, takodje sam u kontaktu sa gospodinom Radoslaw Baziak (ako dobro znam on je intervjuisao kandidate u Bg u Decembru 2014) ako hoces proveri. To sto me nisu pozvali na intervju u Bg prosle godine ako nekoga toliko zanima nek ih kontaktira pa nek ih pita zasto ne zovu svakoga na intervju.
Prijatelj mi je prosle godine dobio posao preko njih, takodje nije trebao da ide licno na intervju i eto cuda, zavrsio je na Amadeus Brilliant a ove godine ide na njihov novi brod zvani Amadeus Silver II.
 Gotova mi je viza, ukrcaj mi je 6og Aprila, a tebi Justinijane cu posebno slikati brod u luci pa da se uveris da nije prevara.

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #128 on: 27/March/2015 »
Hahahaha polako djevojko.  :rofl:
Nisam rekao da lazes ili da ti ne vjerujem, samo sam se nadovezao  na prethodni post. Ne znam cemu taj bezobrazluk i histerija kad sam se fino ponudio da pomognem, spusti loptu malo.
Super ako si zavrsila vizu. Zelim ti uspjesnu sezonu. :wave:
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #129 on: 27/March/2015 »
Polako, Justinijan je rekao:
Quote
Ne kazem da je njen slucaj 100% prevara, nego da sumnjam

I otkad je ludo sumnjati u regrutere za koje nitko nije čuo ili o njima pisao? Valjda se netko prvo treba dokazati da se ne bi sumnjalo u njega, msm, tako je uvijek bilo ....

sumnja je zlato  :)
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline aleksandarkrstic

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #130 on: 27/March/2015 »
Pozdrav ljudi evo mene opet kao prvo hvala na pomoci oko mog prethodnog posta umalo me nije slog strefio, kao drugo mislim da ovo nije mesto za raspravu vec da pomognemo jednim drugima,imam druga koji radi na viking magni i rekao mi je da postoji sansa za ukrcaj u toku sezona samo da sve zavisi od agencije koga angazuje,i agencijama je u korist da nas salju jer za to uzimaju prviziju a sto se tice apliciranja za posao nisam slao na kojekakve adrese vec na jednu i sa kog sam dobio da se javim feronu i to vec tri puta,takodje sam aplicirao i na sea chef na njihovom sajt sa kog nisam dobio nikakav odgovor.Nadam se da ce svi koji cekaju da se ugrcaju uskoro.poz iz Pirota oT

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #131 on: 27/March/2015 »
Ja se nisam raspravljao, samo sa htio da pomognem Tamari Jevremovic, ali ona je izgleda previse isfrustrirana pa me je napala bez razloga. Dosla je na forum da malo iznese svoje frustracije oko vize i sada kada nema problema ne komentarise vise. U svakom slucaju djevojcice saljem ti pusu.  :-*
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline stringer

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #132 on: 27/March/2015 »
Citajuci tvoje postove Justinijan, po tebi svi su prevareni!

Jesam toliko inteligentna da razlikujem laznu ponudu za posao od prave. Preko zvanicnog sajta sam aplicirala za posao, takodje pricala sa HR menadzerkom, zove se Klaudija Tanaskovic, takodje sam u kontaktu sa gospodinom Radoslaw Baziak (ako dobro znam on je intervjuisao kandidate u Bg u Decembru 2014) ako hoces proveri. To sto me nisu pozvali na intervju u Bg prosle godine ako nekoga toliko zanima nek ih kontaktira pa nek ih pita zasto ne zovu svakoga na intervju.
Prijatelj mi je prosle godine dobio posao preko njih, takodje nije trebao da ide licno na intervju i eto cuda, zavrsio je na Amadeus Brilliant a ove godine ide na njihov novi brod zvani Amadeus Silver II.
 Gotova mi je viza, ukrcaj mi je 6og Aprila, a tebi Justinijane cu posebno slikati brod u luci pa da se uveris da nije prevara.
Quote
Brodovi koje si navela u postu koliko mi je poznato ne pripadaju kompaniji Viking river cruises... Elem, nije ni bitno ali treba imati u vidu da je ovo tema vezana za kompaniju Viking. Cestitam na dobijenoj vizi i zelim ti uspesnu sezonu  :money:

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #133 on: 27/March/2015 »
Citajuci tvoje postove Justinijan, po tebi svi su prevareni!

Jesam toliko inteligentna da razlikujem laznu ponudu za posao od prave. Preko zvanicnog sajta sam aplicirala za posao, takodje pricala sa HR menadzerkom, zove se Klaudija Tanaskovic, takodje sam u kontaktu sa gospodinom Radoslaw Baziak (ako dobro znam on je intervjuisao kandidate u Bg u Decembru 2014) ako hoces proveri. To sto me nisu pozvali na intervju u Bg prosle godine ako nekoga toliko zanima nek ih kontaktira pa nek ih pita zasto ne zovu svakoga na intervju.
Prijatelj mi je prosle godine dobio posao preko njih, takodje nije trebao da ide licno na intervju i eto cuda, zavrsio je na Amadeus Brilliant a ove godine ide na njihov novi brod zvani Amadeus Silver II.
 Gotova mi je viza, ukrcaj mi je 6og Aprila, a tebi Justinijane cu posebno slikati brod u luci pa da se uveris da nije prevara.

Citam i nije mi jasno kakve veze zadnjih 10ak  komentara ima sa temom viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?.....
.......Klaudija Tanaskovic, Radoslaw Baziak, Amadeus Silver II, Amadeus Brilliant....... sve to veze nema sa Vikingom, sve je to SeaChefs  :uzdravlje:

Offline djole86

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #134 on: 28/March/2015 »
I dalje cekanje, pitam se kolike su sanse da i ne pozovu uopste.  :waiting: