Author Topic: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?  (Read 48030 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline djuro

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #15 on: 30/January/2015 »
Hegemonija preko koje agencije si isla

Offline stringer

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #16 on: 03/February/2015 »
Kakva je situacija? Jel dobio jos neko ovih dana poziv ili mejl...? :waiting: 

Offline Krule

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #17 on: 03/February/2015 »
Čekamo  :hekla:

Offline hajduk

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #18 on: 03/February/2015 »
Kakva je situacija? Jel dobio jos neko ovih dana poziv ili mejl...? :waiting: 

Mene u petak zvala gospoda iz ferona,ja onako sav sretan,dolazni poziv feron   ::yes:::,javljam se i ocekujem datum ukrcaja,kad gospoda kaze da zove cisto da provjeri broj telefona i mail adresu,viking kompanija vas ima u planu za ovu sezonu,provjeravajte mail cesce nego inace  isto kao i spam..  oT

Offline BB

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #19 on: 04/February/2015 »
Trening 19.03-28.03 Viking Magni,03.05 pocetak sezone,Viking Magni.Danas sam dobila garantno pismo,ugovore i ostale papire  :yahoo:

Offline LeSto

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #20 on: 05/February/2015 »
Cao svima.

Da li ima neko ko je Utility i da je dobio datum ukrcavanja? Ja sam samo za sad dobio ugovor od Ferona i danas su mi rekli da su krenuli iz Vikinga da javljaju. Cestitke svima koji su dobili ukrcanje i voleo bih da mi neko ko je Utility javi svoju situaciju.

" Ako zelis da letis sa orlovima, nemoj da po zemlji ceprkas sa kokoskama. "

Offline hajduk

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #21 on: 05/February/2015 »
Ja cekam za utility,isto sam dobio ugovor  od ferona,u petak me zvali iz ferona ali jos nisam dobio datum ukrcaja... gornja moja objava...

Offline Money Alas

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #22 on: 05/February/2015 »
večeras sam dobio mail od vikinga i obradovao se, mislio ugovor.
poslali mi *online courses* viking koleđža da učim i da odgovorim na pitanja pre ukrcaja.

Offline stringer

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #23 on: 06/February/2015 »
večeras sam dobio mail od vikinga i obradovao se, mislio ugovor.
poslali mi *online courses* viking koleđža da učim i da odgovorim na pitanja pre ukrcaja.

Jesi preko Ferona u decembru prosao? Kakav kurs i pitanja pre ukrcavanja? Prvi put cujem za tako nesto...za koju poziciju si aplicirao  :plovim:

Offline hajduk

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #24 on: 06/February/2015 »
Jesi preko Ferona u decembru prosao? Kakav kurs i pitanja pre ukrcavanja? Prvi put cujem za tako nesto...za koju poziciju si aplicirao  :plovim:

ja sam ga dobio isto...

Welcome to Viking College

Dear Viking Colleague,

Welcome to Viking College, your online learning system. Below you will find instructions and logon details for your pre-season learning.

The online courses cover new procedures and updated standards, therefore it is mandatory for you to take and succeed all the online courses which are assigned to your role, whether you are a new employee or have already been working at Viking Cruises. Please complete and succeed your courses before you join your Viking ship. Depending on your role, it will take between one hour and one day.

These courses are a critical preparation for your upcoming role. We urge you to begin now and complete all learning prior to joining your Viking ship. The fastest 3 employees to complete all assigned courses will WIN during mid-season a special prize and will be mentioned in the Newsletter!

We thank you very much in advance for taking this online preparation step seriously and we look forward to seeing you soon!
Your Viking College Team
__________________

Offline djole86

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #25 on: 06/February/2015 »
Cao svima.

Da li ima neko ko je Utility i da je dobio datum ukrcavanja? Ja sam samo za sad dobio ugovor od Ferona i danas su mi rekli da su krenuli iz Vikinga da javljaju. Cestitke svima koji su dobili ukrcanje i voleo bih da mi neko ko je Utility javi svoju situaciju.


Cekam i ja isto imam samo ugovor sa feronom.

Offline Money Alas

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #26 on: 06/February/2015 »
Jesi preko Ferona u decembru prosao? Kakav kurs i pitanja pre ukrcavanja? Prvi put cujem za tako nesto...za koju poziciju si aplicirao  :plovim:

Da u decembru, Chef du Rang. Mada sam još u januaru dobio poziv od Miloša da mu dam moju saglasnost da može da počne proceduru oko dobijanja švajcarske vize. Pre neki dan me pozvali iz Ferona i rekli mi da očekujem svakog dana mail od vikinga, još sam im dao sekundarnu email adresu u slučaju da hotmail zakaže.

Offline stringer

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #27 on: 06/February/2015 »
Ovi kursevi sto salju ljudima mogli bi da budu bukvalno zamena za treninge, ukoliko je cilj istih da se upoznamo sa procedurama i standardima i odradimo test znanja posle... To mi je jedino logicno objasnjenje svrhe tih kurseva... Neko dobije pozivnicu za trening a neko te kurseve... Ja jos uvek cekam imam samo ugovor sa feronom... Cabin steward pozicija  ""]]

Offline srdjo

  • Registered
  • *
  • Posts: 54
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #28 on: 06/February/2015 »
Moze li neko da mi objasni sta znaci taj ugovor s Feronom?...jel se to potpisuje samo u slucaju Vikinga ili za sve kompanije?

Offline stringer

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #29 on: 06/February/2015 »
Moze li neko da mi objasni sta znaci taj ugovor s Feronom?...jel se to potpisuje samo u slucaju Vikinga ili za sve kompanije?

Ne znam za ostale kompanije ali sto se tice vikinga, ukoliko prodjes finalni intervju, u meilu koji smo svi dobili od feron agencije, stoji da moramo da istampamo dva dokumenta koje su nam poslali u tom mailu, popunimo nasim podacima i posaljemo postom. To je ovlacenje i ugovor koji mi sklapamo sa feronom da smo saglasni da nas oni zastupaju prilikom zaposljavanja. Zakonska formalnost. Slanjem tih dokumenata i dobijanjem kopije pecatirane od strane agencije je zvanicna potvrda da smo zainterosavani za posao u Vikingu i da su vikingu poslali i obavestili ih u vezi toga.