Author Topic: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?  (Read 47982 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline photoI

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #150 on: 10/April/2015 »
Evo da javim jednu novinu, mada kako je trenutno pitam se da li sam toliki maler. Zvali su me iz ferona krajem prosle nedelje pitali da li sam slobodan i dalje (cabin stw), naravno da da, oni kao ok obavesticemo viking da ste slobodni ukrcavanje bi bilo 02.05, sto se tice viza viking je sve sredio sa ambasadom i ne ceka se za njih kao za druge. I da rekli su mi da ce oni sada obavestiti viking i nije sve sto posto sigurno dok stvarno ne posalju ugovor naravno. Bio katolicki uskrs nisu radili petak prosli i ponedeljak, evo cetvrtak jos uvek nema odgovora, ugpvora.... Jos juce na fejsu vidim da je feron objavio da su im hitno potrebne zenske osobe odnosno cabin stewardess za Viking!!? Da li je sad doslo do toga da me ne zovu jer im treba zenska osoba ili ipak je sve to nevezano za ovaj moj slucaj pojma nemam. Mada sto bi me zvali iz ferona bzvz valjda im ovi jave sta im tacno treba konkretno muskarci zene koliko brojcano... Ko ce ga znati... Ostaje cekanje, barem sam korak blizi  :pilot:
Takodje su me zvali prosle nedelje, kao i tebe da pitaju, i jos mi nisu javili, isto za 2.5.. za poziciju utility...
Nadam se da ce javiti uskoro  :waiting:

Offline dtopic81

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #151 on: 14/April/2015 »
Cao ekipa, danas dobijem poziv od Ferona...

Rekli su mi da ako sam slobodan i jos uvek zainteresovan za Viking mozda budem isao na trening 29.4.  
Trebao bi u toku ove nedelje znati da li idem na taj trening ili ostajem i dalje da cekam...

Da li moze neko da mi ukratko kaze sta se sve radi na tim treninzima i da li se posle treninga vracas kuci i opet cekas ili ostajes da radis  :hmm:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #152 on: 14/April/2015 »
Pokušajte se držati teme, ovaj topic ima već preko 140 odgovora.
Ako vas zanima npr. Vikingov trening, onda nema zapreke da otvorite novi topic, lakše će se svi snalaziti.
Broj topica koji se može otvoriti na ovome forumu je NEOGRANIČEN.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Marcoholyc85

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
  • I'm just a basterd but at least I admit it...
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #153 on: 14/April/2015 »
I mene su malopre zvali da me pitaju da li sam i dalje zainteresovan za Viking.Rekli su da ovo nista ne znaci,samo da proveravaju da li sam i dalje zainteresovan.Nisu spominjali ni trening ni bilo sta drugo... :nono:

Offline Marcoholyc85

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
  • I'm just a basterd but at least I admit it...
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #154 on: 14/April/2015 »
Da se nadovezem na moj prethodni post.Ponovo su me zvali iz Feron-a da me pitaju da li mi odgovara 29.04. pozicija "Room Steward".Potvrdili su,rekli da ce u toku dana da mi stigne ugovor i posle 15-ak minuta su mi rekli da je sve otkazano zato sto im treba neko ko je vec radio kao room steward da odmah moze da se uklopi.Ja sam vec radio na Princess-u kao accommodation attendant 4 ugovora,prosao sam intervju decembra za sobara.
Ne znam da li se ovo vec nekom desavalo do sada.Sada opet cekanje... -()-

Offline stringer

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #155 on: 14/April/2015 »
Da se nadovezem na moj prethodni post.Ponovo su me zvali iz Feron-a da me pitaju da li mi odgovara 29.04. pozicija "Room Steward".Potvrdili su,rekli da ce u toku dana da mi stigne ugovor i posle 15-ak minuta su mi rekli da je sve otkazano zato sto im treba neko ko je vec radio kao room steward da odmah moze da se uklopi.Ja sam vec radio na Princess-u kao accommodation attendant 4 ugovora,prosao sam intervju decembra za sobara.
Ne znam da li se ovo vec nekom desavalo do sada.Sada opet cekanje... -()-
Ko zna sta se desava.... Izgleda da prethodnih nedelju dve iz ferona zovu ljude da potvrde da su slobodni ali od ugovora samo je jedan kolega potvrdio da je dobio pre nekoliko dana... Za nas koji cekamo za cbn stw ili utility nista... Ovo sto se tebi danas desilo nema logike, pa svi smo radili tj imamo iskustva za poziciju inace ne bi mogli da konkurisemo, ti jos 4 ugovora na kruzeru, nemam pojma...ostaje da cekamo  :hmm:

Offline Marcoholyc85

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
  • I'm just a basterd but at least I admit it...
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #156 on: 14/April/2015 »

Isto ni meni nije jasno.
Pitali me da li sam slobodan,javili kompaniji,rekli da je ukrcaj 29-og i da ce u toku dana da mi posalju ugovor.
Tad su me i pitali da li sam radio kao sobar,rekao sam da sam bio pozicija ispod sobara,radio 4 ugovora,da mi cistimo 32-3 kupatila svaki turn-around day itd.
Malo posle toga su me opet pozvali i rekli da im treba neko ko je bas radio kao sobar,da se odmah uklopi,sto je nemoguce posto svaka kompanija ima drugaciji set-up i drugaciji sistem rada.

Offline dtopic81

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #157 on: 14/April/2015 »
Danas dobio ugovor na 9 dana od 29.04-08.05 Viking Ve idem na trening, ukrcaj u Duesseldorf-u... :banana: :banana:

Offline photoI

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #158 on: 15/April/2015 »
Ko zna sta se desava.... Izgleda da prethodnih nedelju dve iz ferona zovu ljude da potvrde da su slobodni ali od ugovora samo je jedan kolega potvrdio da je dobio pre nekoliko dana... Za nas koji cekamo za cbn stw ili utility nista... Ovo sto se tebi danas desilo nema logike, pa svi smo radili tj imamo iskustva za poziciju inace ne bi mogli da konkurisemo, ti jos 4 ugovora na kruzeru, nemam pojma...ostaje da cekamo  :hmm:
Zvali su i mene prosle nedelje da pitaju da li sam zainteresovan, potvrdio sam, i juce mi je stigao ugovor.
Ukrcavam se u Amesterdamu 2 maja...  :uzdravlje:

Offline stringer

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #159 on: 15/April/2015 »
Zvali su i mene prosle nedelje da pitaju da li sam zainteresovan, potvrdio sam, i juce mi je stigao ugovor.
Ukrcavam se u Amesterdamu 2 maja...  :uzdravlje:


I mene zvali, dobio ugovor ukrcavanje 02.05 brod MS Kvasir Amsterdam... Tako da putujemo istim avionom verovatno  :plovim:  pozicija cabin stw... Kad bi neko imao info ko je i kakav je Housekeeper bilo bi idealno  :uzdravlje:

Offline VanjaC

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #160 on: 22/April/2015 »
Da li se neko ukrcava 25 maja na Viking Modi?Ako postoji takva osoba neka me kontaktira putem foruma.

Offline stringer

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #161 on: 23/April/2015 »
Jel neko radio online kurs? Jel teško ili je neka laganica...čuo sam da predugo traje? Ako neko želi da podeli iskustvo bilo bi super...

Offline Marcoholyc85

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
  • I'm just a basterd but at least I admit it...
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #162 on: 25/April/2015 »
Izgleda sam ja jedini koji nije dobio ugovor,a prosao intervju. :(

Offline duchess

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #163 on: 25/April/2015 »
Nisi jedini...da li iko zna ima li šanse da još uvek pozovu?

Offline jacimbmw

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #164 on: 25/April/2015 »
Ha nisi jedini, izgleda da nas ima dosta. Cekanje pocinje da me ubija, kao i komentarisanje "eej pa jos nisi otisao na brod, kad ides itd" od strane svih mogucih  -()-