Author Topic: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?  (Read 47396 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline minaaaaa

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
polude?u od ?ekanja.....
« Reply #180 on: 17/June/2015 »
Zdravo svima :D
Evo i ja bi da podelim iskustvo sa vama...jer idalje cekam!!!!!!!!!
Prosla sam interviju 2.12.2014 u Beogradu za night auditor,tj.nocnu smenu na recepciji i nikako da dobijem ugovor....isla sam naravno preko Ferona kao i vi i dobijala iste odg kao i svi da sam na cekanju....
Dragan me je cak i zvao 19.marta da idem i ja mu rekla hocu i posle 15 minuta mi javlja izbrali su drugu devojku???Kako kad je mene pitao i ja mu rekla da hocu....i konstantno sam mu slala mailove i javljala se i on kao svi cekaju,niko nije otisao na tvoju poziciju,a sad citam da su vec dve devojke otisle na recepciju.....
Nadam se da neko moze da mi pomogne sta da radim jer konstantno dobijam isti odgovor od njega.....a vec je 6ti mesec i nikakav ugovor ne dobijam.....poludecu od cekanja.....vidim skoro svi su vec dobili ugovore i otisli a ja cekam :nono: :nono: pozdrav svima!!!! i hvala......

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #181 on: 17/June/2015 »
Sta da radis? Da odmah krenes da trazis posao kod drugog poslodavca, jer to na cekanju mozes da okacis macki o rep. Mogu da te ne pozovu do kraja sezone, narocito jer je  night auditor samo jedan po brodu, pa je fluktuacija radnika slaba. Plus ako nemas Eu pasos, u medjusezoni ide teze.

Offline duchess

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #182 on: 18/June/2015 »
A da li znaš možda koliko je tačno to što ovi iz Ferona pričaju da pošalju skoro sve koji su prošli intervju u toku sezone, pa makar i na kraju? I ako ne pozovu, jel to znači da ti preostali idu sledeće sezone od početka ili mogu da se pozdrave sa ugovorom do daljnjeg?  ""]]

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #183 on: 18/June/2015 »
Ne znam to stvarno, ali nema nikakve garancije da cete pozvati. Vidim da sada organizuju ponovo intervju i traze radnike sa Eu pasosem. Kad neko otkaze u toku sezone, lakse i brze im je da ubace nekog iz Madjarske, Bugarske ili Rumunije, nego tebe.
Ima ljudi koji dobiju poziv u toku sezone ali ima i onih koji dobiju poziv tek za narednu sezonu. Mislim da oni prvo ispostuju one koji su na cekanju, pa tek onda traze nove. Ali to vazi samo u pauzi izmedju dve sezone, kad imaju vremena za papirologiju i tako to....

Offline minaaaaa

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #184 on: 18/June/2015 »
Da su mi rekli da cu ovoliko cekati ili da me spremaju za dr sezonu ne bi bio problem...pocela bi nesto dr.tj, u najgorem slucaju bi se vratila na kruzer jer sam tamo od 2011...imam iskustva na brodu i nikad sa agencijama nisam imala nikakav problem i slali su me relativno brzo max mesec dana...kapiram da je ovde uzi izbor i manji broj radnika...ali neki pricaju po forumu da svi odu u toku sezone kada prodju interviju da im je tako receno u Feronu....ostaje mi da cekam i da se nadam :nono: :plovim: :pop: :moli:

Offline duchess

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #185 on: 18/June/2015 »
Slažem se sa prethodnim postom - nikakav problem da je rečeno na početku da ćemo čekati do kraja godine ili biti poslati sl.sezone. Ali sad sam već par meseci bez posla i ne mogu ništa ni da isplaniram jer kao 'mogu uvek da pozovu'  :airquotes:
Još mi je gore zato što sam imala ugovor za drugi brod koji sam propustila.

Offline minaaaaa

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #186 on: 18/June/2015 »
Ja sam draga ovde od septembra i isto sam odbila ugovor cekajuci ovo...ako ti je lakse....i tacno tako ne mozes nista ni da pocnes jer cete "mozda"pozvati!!!!???sve zivo iskuliras radi ove prilike i na kraju nista :neee: :neee: :neee:

Offline Darijan

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #187 on: 23/June/2015 »
Zdravo evo ja dobio datum ukrcavanja 5.7.brod Atla grad Erlangen Njemacka.Pa ako neko ima isti datum i brod neka mi se javi.Sretno ostalima i samo se nauruzaj te strpljenjem