Author Topic: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?  (Read 47726 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #60 on: 18/February/2015 »
Jbg to nije fer prema zamenama....i onda ako neispunis ocekivanja sta? Dobijes odkaz? Jel kad upadnes kao zamena automatski imas mesto na pocetku sledece sezone?

Offline stringer

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #61 on: 18/February/2015 »
Na osnovu iskustva drugih i prelistanog bukvalno celog ovog foruma, svakako da ce kolege koje su vec tamo kao i ostali da te upoznaju sa nacinom rada itd... I da pomognu manje ili vise... Sve se da nauciti oni tamo i ne racunaju na to da ces od prvog minuta tamo da se uklopis i potpunosti... To je i napomenula Melani mislim prilikom drzanja prezentacije u BG-u... Mislim da treba da se bas bas potrudis i da dobijes otkaz...

Sledece sezone, da pocinjes od pocetka.

Offline mikica977v

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #62 on: 19/February/2015 »
ikonacno papiri od ferona, 9.5, odin, verovatno replacement

Offline hajduk

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #63 on: 19/February/2015 »
Ja sam rijesio sve,jucer dobio mail od vikinga,4.3 se moram javiti na brod u Kölnu,zvao sam jutros feron idem bez treninga ,od 5.3. mi tece ugovor..pozicija je utility..

Offline Vukas

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #64 on: 19/February/2015 »
Ja sam rijesio sve,jucer dobio mail od vikinga,4.3 se moram javiti na brod u Kölnu,zvao sam jutros feron idem bez treninga ,od 5.3. mi tece ugovor..pozicija je utility..
Na kom si brodu?

Offline hajduk

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #65 on: 19/February/2015 »
Na kom si brodu?

Viking Idi...

Offline putnik

  • Registered
  • *
  • Posts: 118
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #66 on: 22/February/2015 »
Da li i kad si zamena imas neku obuku? Da ne dodjes na sred sezone ko marsovac....:)

Treninzi se odrzavaju na pocetku sezone ,u toku marta.Ako te ne pozovu tada,ides direktno na brod,mada ce ti supervizor imati to na umu.

Da,dobila sam,takodje su mi poslali sve instrukcije za river book,itd.

Ako si prosla na intervjuu za Viking,na taj posao sigurno vrijedi cekati.Ja sam nekad radila kratko za GCCL,razlika izmedju ove dve kompanije je oooogromna ,pocev od vrste ugovora do keša.
:plovim: :pad:

Offline anatela

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #67 on: 23/February/2015 »
ja sam dobila ugovor za trening 12.03 na sedam dana i ugovor 21.aprila ..moze li neko da mi kaze da li je trening placen ili ne?

Offline putnik

  • Registered
  • *
  • Posts: 118
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #68 on: 23/February/2015 »
ja sam dobila ugovor za trening 12.03 na sedam dana i ugovor 21.aprila ..moze li neko da mi kaze da li je trening placen ili ne?


Da,placen je.
Ja sam prosle godine imala trening u martu a pocela raditi u aprilu i platili su uredno na racun do 5.aprila
:plovim: :pad:

Offline stringer

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #69 on: 23/February/2015 »
@anatela
Kada su te zvali danas ili ovih dana? Ljudi polako dobijaju ugovore, ja jos uvek cekam....  :waiting:

Offline anatela

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #70 on: 23/February/2015 »
 jos pre desetak dana.. veruj mi ja sam proveravala mail  pet puta dnevno i na kraju kad sam resila da iskuliram poziv je stigao .. znas kako kazu strpljen spasen ;) sigurno ces dobiti ovih dana

Offline dtopic81

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #71 on: 24/February/2015 »
Ja jos uvek cekam  :waiting: nikakvih vesti nemam... Svaka cast svima koji su do sad dobili ugovore, CESTITAM i zelim vam sve najbolje  :plovim:

Offline dtopic81

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #72 on: 24/February/2015 »
Stringer kad si bio na interviu 2 ili 3 decembra i za koju poziciju si aplicirao  :uzdravlje:

Offline stringer

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #73 on: 24/February/2015 »
Stringer kad si bio na interviu 2 ili 3 decembra i za koju poziciju si aplicirao  :uzdravlje:

Ne, ja sam bio 8-od decembra to je bila poslednja grupa, sutradan su Alex, Tobaias, Melani itd otputovali za Cirih.... Cabin steward je pozicija...

Offline sebulba88

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #74 on: 24/February/2015 »
Imam pitanje za vas koji uskoro idete ili ste vec isli :)
Znam da kompanija placa putne troskove do 270eura. Sad to je autobus, vlak, avion. A taxi? Znaci stignem vlakom do Beca, uzmem taxi od kolodvora do mjesta ukrcaja, hoce li mi to uzet pod troskove?

Pozdrav svima. Cestitam onima koji idu radit i drzim fige onima koji cekaju ugovor  :plovim: