Author Topic: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?  (Read 47393 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline VanjaC

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #90 on: 02/March/2015 »
Cekanje je gubljenje vremena a izgubljeno vreme je novac,Pogotovu sada kada dolazi leto.Viking vredi cekati u svakom slucaju ali ima i ali ...

Offline putnik

  • Registered
  • *
  • Posts: 118
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #91 on: 03/March/2015 »
Cekanje....stvar prioriteta...
Ja sam posala CV online Viking-u maj 2013.Obavila telefonski intervju,pa poslala sva dokumenta u office,nakon toga pozvana na intervju sa hotel menadzerom na Viking brod u Bg - jul 2013. A pocela sam raditi tek u aprilu 2014.
Ako birate izmedju Uniworld - Viking nema se sta cekati ,slicni su uslovi ali GCCL - Viking ,vrijedi cekati.
:plovim: :pad:

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #92 on: 05/March/2015 »
Danas dobio vizu. 09.03 ukrcaj. viking embla.avantura moze da pocne!!!

Offline stringer

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #93 on: 11/March/2015 »
Jel se desava nesto? Dobio neko novi ugovor?  :waiting:  :pad:

Offline Gicano

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #94 on: 11/March/2015 »
Ceka se...ceka :waiting:

Offline dtopic81

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #95 on: 11/March/2015 »
Takodje cekam  :waiting:

Offline Gicano

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #96 on: 12/March/2015 »
Viking Skirnir   Mar 27, 2015
Viking Mani     Mar 27, 2015
Viking Lofn     Mar 30, 2015
Viking Modi     Mar 30, 2015
Viking Eir       Apr 3, 2015
Viking Ve       May 8, 2015
Viking Vidar    May 11, 2015
Viking Vili       May 15, 2015
Viking Gefjon  May 15, 2015
Viking Mimir    May 29, 2015

Datumi isplovljavanja novih brodova,tako da ko god nije dobio do sada ugovor verovatno ce se nacekati do maja :waiting: oT

Offline Brooks

  • Registered
  • *
  • Posts: 71
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #97 on: 13/March/2015 »
Cao,
radio sam za viking kratko i imam kolege koji su trentutno zaposleni, mozda mogu da vam pomognem, dosadno mi je i imam par sati da izgubim, pitajte me bilo sta.  :D

Offline london caling

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #98 on: 21/March/2015 »
El dobio neko ugovor

Offline dtopic81

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #99 on: 23/March/2015 »
Nista jos... Cekamo  :hmm:  :waiting:

Offline Snake03

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #100 on: 23/March/2015 »
Ljudi jer ima neko nekakve novosti o nama sta jos cekamo za Vikinga?

Offline stringer

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #101 on: 25/March/2015 »
Polako gubim nadu da ce me pozvati za ovu sezonu... Nije mi jasno samo zbog cega organizuju tolike intervjue ukoliko nemaju nameru da vecina krene sa radom te sezone... Na njihovom sajtu su otvorene pozicije jos uvek za apliciranje ali to je za one sa EU pasosem... Pre nedelju dana Feron je objavio da,traze hitno konobarice?! Ispada da od tolikih intervjua nisu imali dovoljno konobarica... A i ljudi su slabije aktivni na forumu u odnosu na prethodne godine, pa se do informacija teze dolazi.
Ovo sa poostrenom politikom izdavanja viza zbog terorizma moze da bude uzrok, ko zna... Traze ljudima za vizu pored obicne dokumentacije koje im salje Viking i diplome za konobare itd... Ja sam konkretno prosao za cabin stewarda, ali iskustvo koje sam stekao nije svakako u nekoj skoli ili na kursu... Vec u praksi... Nemam pojma  -()- :facepalm:

Offline uranus1802

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #102 on: 25/March/2015 »
Polako gubim nadu da ce me pozvati za ovu sezonu... Nije mi jasno samo zbog cega organizuju tolike intervjue ukoliko nemaju nameru da vecina krene sa radom te sezone... Na njihovom sajtu su otvorene pozicije jos uvek za apliciranje ali to je za one sa EU pasosem... Pre nedelju dana Feron je objavio da,traze hitno konobarice?! Ispada da od tolikih intervjua nisu imali dovoljno konobarica... A i ljudi su slabije aktivni na forumu u odnosu na prethodne godine, pa se do informacija teze dolazi.
Ovo sa poostrenom politikom izdavanja viza zbog terorizma moze da bude uzrok, ko zna... Traze ljudima za vizu pored obicne dokumentacije koje im salje Viking i diplome za konobare itd... Ja sam konkretno prosao za cabin stewarda, ali iskustvo koje sam stekao nije svakako u nekoj skoli ili na kursu... Vec u praksi... Nemam pojma  -()- :facepalm:

Stringer...bio mi je tuzan tvoj mejl pa moram nesto da napisem...nemoj da gubis nadu, vec cimas agenciju s vremena na vreme, ne daj da te zaborave. Zapocinje se ugovor tokom cele godine. Ja sam bila na treningu za recepciju 10 dana. Nasih ove godine ima barem 3x vise nego proslih godina. U ambasadi sam saznala da se zbog nas koji idemo na recni brod ceka na zakazivanje termina puna 2 meseca dok se do prosle godine cekalo 1 dan!!! U housekeeping-u sam videla samo jednog muskraca, ostalo zene-Srpkinje, Rumunke i Madjarice...Traze konobarice hitno jer pocinje sezona, neki konobari su otkazali ugovore itd. sve je to realno u Martu, Aprilu i Maju...

Offline stringer

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #103 on: 25/March/2015 »
Stringer...bio mi je tuzan tvoj mejl pa moram nesto da napisem...nemoj da gubis nadu, vec cimas agenciju s vremena na vreme, ne daj da te zaborave. Zapocinje se ugovor tokom cele godine. Ja sam bila na treningu za recepciju 10 dana. Nasih ove godine ima barem 3x vise nego proslih godina. U ambasadi sam saznala da se zbog nas koji idemo na recni brod ceka na zakazivanje termina puna 2 meseca dok se do prosle godine cekalo 1 dan!!! U housekeeping-u sam videla samo jednog muskraca, ostalo zene-Srpkinje, Rumunke i Madjarice...Traze konobarice hitno jer pocinje sezona, neki konobari su otkazali ugovore itd. sve je to realno u Martu, Aprilu i Maju...
U jbt, ako se ceka na zakazivanje 2 meseca onda je to problem... Stvarno ne mogu da verujem... Zvacu ja njih jbg ostaje da cekam... Nije mi frka imam posao trenutno, jedino imam ogromnu zelju da odem odavde i da uradim nesto... Viking je savrsena firma i velika je privilegija sto smo svi mi prosli finalni, samo ovo cekanje ubija

Offline Brooks

  • Registered
  • *
  • Posts: 71
    • View Profile
Re: viking 2015, dali je neko dobio datum za ukrcaj?
« Reply #104 on: 25/March/2015 »
Ljudi, prvo svi koji mi salju poruke u inbox molim da postave pitanje ovde.

Drugo hocu da pomognem jer sam i ja tako cekao, grickao nokte dok me nisu pozvali. Dakle kao sto je svima poznato recni brodovi imaju svoju sezonu i tacne datume kada isplovljavaju kao sto je napisao Gicano ovde:
 
Viking Skirnir   Mar 27, 2015
Viking Mani     Mar 27, 2015
Viking Lofn     Mar 30, 2015
Viking Modi     Mar 30, 2015
Viking Eir       Apr 3, 2015
Viking Ve       May 8, 2015
Viking Vidar    May 11, 2015
Viking Vili       May 15, 2015
Viking Gefjon  May 15, 2015
Viking Mimir    May 29, 2015
Ovo su datumi za te nove brodove i uglavnom se vrse testiranja na brodu i probne plovide, i idu prvo stariji radnici pocetkom godine, ostali faktori su i  datumi kada su sobe bukirane od strane gostiju pa vam i to moze dati ideju kada ce te se vi prikljuciti, zatim rotacija > onda kada oni odu na odmor? i kada sezona krene uveliko u zavisnosti u kom ste departmentu ali ocekujte najkasnije kraj Maja a neko mozda i kasnije, sobzirom da ima dosta posla i da ima dosta novih brodova skoro da sam siguran da svi koji nisu otisli do sada krecu Maja. Tako da ne gubite nadu, odmarajte, gledajte serije, uzivajte u prolecu, neznam isprobajte novi deterdzent i pripremite se za hard core sljakanje i pripremite udobne cipele, lekove , flastere, cigare, majce, i mnogo snage jer ce vam trebati da radite 14 sati dnevno. A da i sto se tice dolaska na sam brod budite spremni da se prikljucite u bilo kom gradu na reci u Nuremberg, Passau, Vienna, Linz, Bratislava, i tako dalje a mozda vam se i posreci pa se ukrcate u Budimpesti. :) eto neznam valjda sam bar malo pomogao. Mandatory smiley  :D