Author Topic: Da li je Feron javio nekom kako je prošao intervju sa Uniworldom?  (Read 9975 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline djuro

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Da li je Feron javio nekom kako je prošao intervju sa Uniworldom

Offline York

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Stiglo prije par minuta :
Poštovani,

Dobili smo rezultate sa finalnog intervjua za kompaniju Uniworld.

Kompanija je pozitivno ocenila Vaše predstavljanje na intervjuu, ali kao drugi izbor.
Ovo konkretno znači da je deo kandidata koji je ocenjen kao prvi izbor odmah dobio upit za ugovore, deo kandidata iz prvog izbora ce biti na cekanju.
Ukoliko kompaniji u toku sezone bude potreban dodatni broj ljudi, prvo će kontaktirati kandidate koji su prvi izbor, a ako oni svi dobiju posao, nakon toga i kandidate koji su označeni kao "drugi izbor".

Ukoliko imate nekih pitanja budite slobodni da nas kontkatirate.
S postovanjem,

Miloš Jovanović


Znači ništa od Uniworlda za mene!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
U slobodnom prevodu:

Primljeni ste kao druga rezerva (zajedno sa još stotinjak drugih)

ili

Niste primljeni.

A zanimljivo da još uvijek primaju prijave: http://www.bfound.net/list.aspx?CoId=2018&rq=31&dept=27975

I još malo zanimljivosti: http://www.ekapija.com/website/sr/page/580461/Srba-Ili%C4%87-vlasnik-kompanije-Uniworld-Ni%C5%A1lija-iza-koga-je-stao-Obama
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline djuro

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Nisam prošao malo brodova.
 ;)

Offline Neca

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Dobili smo rezultate sa finalnog intervjua za kompaniju Uniworld.

Kompanija je pozitivno ocenila Vaše predstavljanje na intervjuu, kao prvi izbor, ali zbog ograničenog broja pozicija za Vas nisu poslali ugovor za start sezone. Ovo znači da ćete biti u njihovoj bazi podataka i da ukoliko im u toku sezone bude potreban dodatni broj ljudi, da će nam poslati zahtev za Vas.

Ovo sam ja dobio, inace sam aplicirao za waitera, malo sam razocaran sto nema ugovora odmah, ni garancije da ce to biti u maju. Razbio sam intervju, regruter mi je rekao da sam primljen sto se njega tice, nahvalio me...razocarenje...

Offline Nick_85

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Meni neki dan stiglo ovo


Offline nenad0711

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
I ja za recepciju,kazu DA Sam prosao intervju I DA Sam prvi Izbor,pa ako im zatreba neko u toku sezone zvace...Tako da York nije istina da su mi poslali bilo kakve papire da popunjavam,kazu iz Ferona moze biti u junu a moze mozda I da  ne bude (nije im se jos desilo). Bilo kako bilo mene ceka Grand Princess 14.Feb. I ja odoh a oni neka intervjuisu kad im neko treba a ne da prave nerealne liste cekanja .Pa mislim sezona se zavrsava u Novembru,kad DA me zovu u Oktobru ? :)

Offline djuro

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Šta kažete niko nije prošao? Pa koji k**** intervjuišu? Ako im ne treba ekipa.Idem ja na nemački pa da iskoristim blagodati putovnice. Eu ukida vize

Offline York

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Meni je tip na intervuu otvoreno rekao da sam "approved" i da ne očekujem da me zovu za ovu sezonu jer traže samo 1 recepcionera tako da su očekivanja ispunjena  :D Nema veze, ima još bruka kompanija na koje se može ili već jeste apliciralo  :yeah: Želim nam puno sreće a nenad0711 mirno more, uspješan i miran ti ugovor želim!

Offline nenad0711

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Ma da cak su mi na intervju ponudili I Night Auditor da bih brze otisao I ja prihvatio, a evo sad smaraju... Sve najbolje York....

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
ljudi nezelim da vas demoralisem ali treba da shvatite nesto,pozicije tipa maser ili recepcija se veoma tesko dobijaju osim ako bas nemate bogato iskustvo. Nijedna kompanija na reci vas nece zaposliti preko intervjua tako,makar ja neznam nikog koji je otisao tako a 5 godina sam na reci,pogotovu Uniworld nece.Ako zelite da upadnete u kompaniju pokusajte prvo sa nekim manjim pozicijama a ne odmah recepcija verujte bezveze idete na intervjue i gubite vreme,samo ce vam stizati poruke tipa te koje ste vec dobili.Oni kazu da traze recepcionere ili nocne recepcionere ali ukupno im za sezonu trebaju dva ili tri ali to je za ceo balkan pa vi izracunajte koliko se njih prijavi za to i da li imate sanse ako nemate nikakvo iskustvo.Pocnite od neceg manjeg gde imate sanse pa kad udjete u kompaniju onda se borite za to sto biste zeleli.ja sam 4 godine bio konobar i 4 godine sam se borio za recepciju i evo ove godine su mi dali promocio i postao sam night watch ali upalilo je.

Offline djuro

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Ogi i konobari su izduvali niko nije prošao ječ tu treba neka veza

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Ogi i konobari su izduvali niko nije prošao ječ tu treba neka veza

mislim da su svi izduvali ove godine,govorim za uniworld,bas sam bio na intervjuu ove godine da vidim kolege koje su vodile nekoga za posao,i od njih 60ak mozda su primili 10ak za sve pozicije.neznam zasto ali slabo su primali ove godine.

Offline djuro

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
De si ti bio s njima na intervju u bg ili?

Offline edwardeddie

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Meni neki dan stiglo ovo



Koj den bese na intervju?