Author Topic: Starboard Cruise Services - Retail Sales Manager. Htjela bih ?uti iskustva  (Read 2461 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline retailerica

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Pozdrav   :wave:

Sutra imam final interview u kompaniji Starboard Cruise Services za poziciju Retail Sales Manager.
Da li ima nekog ovdje tko je radio na toj poziciji, htjela bih čuti iskustva, uvjete, kako se prolazi s te Fast Track Manager pozicije u Retail Sales Managera (u brosuri je navedeno dok si na obuci da dijelis sobu nekim a cim prodje trening od 10-12 tjedana da imas svoju sobu?).

Koliko je ova pozicija pogodna za daljnje napredovanje? Ova pozicija nema managera na brodu ako se ne varam vec tek na kopnu (district manager?).
Koje su sanse i kroz koliko napredovanje u districk managera? Kolika je plaća? Koliko je naporan posao?

Ja ne idem na brod samo ''zaradit novac'' naravno da je to dobar faktor, ali meni se ovo cini kao i dobar korak za karijeru.
U retailu sam dugo, na management pozicijama, Starboard je pod LVMH kompanijom sto je odlicno, ali sada me zanimaju iskustva nekog tko je bio u tome? Anyone?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
3 potpuno ista posta = spamanje foruma

7 dana hlađenja  :ban:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Starbord je odlicna kompanija za pocetnike ,ali uvjek postoji losa strana medalje .Ova kompanija je postala prevelika  u svom ludilu unistava sve pred sobom . Previse je losih odluka doneseno,vidjet cemo sto buducnost donosi sve naj bolje na interview . ;) ;)