Author Topic: Da li sam nadobudni k****n zbog ovog? Vaše mišljenje?  (Read 8834 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
Samo da naglasim da čekam ukrcaj koji će uskoro,  dosadno mi je, a forum je u zadnje vrijeme uspavan i ja ga želim malo razbuditi  :party:

Naime kada sam dobio LoE od Disney-a i datum ukrcaja, ja sam nekih 20 ak dana prije ukrcaja objavio na Facebooku da sam zaposlenik Disney-a i na koji brod idem. To sam napravio iz razloga da mi se netko (od prijatelja prijatelj... )  tko možda radi na Disneyu ili će raditi javi, tj. da se povežemo barem preko facea.

Danas sam dobio poruku: Ma kako god...al najbolje je to sto mi govori neko ko nije poceo da radi na Mikiju,a vec stavio na fejs da radi..znam ti drugare ,pa sam malo cula pricu o tebi..i nisu ti to neki drugari kad tako pricaju o tebi jel...a nekako svaki kaze isto..

Uglavnom, dali vi mislite da sam pogriješio što sam napravio tu objavu na facebooku i dali je to nadobudno?

Facebook je društvena mreža, kategorija je ovdje: Društvene teme, tako da nije off topic :)

Svačije mišljenje osim onog od Princa, Bartendera i Jel je dobrodošlo, znam da oni već misle da sam nadobudni k****n  :rofl:

Offline boban_ldv

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Nisi ništa pogriješio apsolutno. I ja sam stavio Cunard pa mi puca rac šta ko misli. Bolje da mi i to stoje nego works at Sam svoj gazda  oT

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
Nisi ništa pogriješio apsolutno.

Hvala,  :yeah:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Nisi nadobudan ali si vjerovatno ono sa zvjezdicama  :)

Netko previše ozbiljno shvaća statuse na fb-u.
Kod mene piše da sam studirao u NASA i da trenutno boravim u "Outer Space".
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
Nisi nadobudan ali si vjerovatno ono sa zvjezdicama  :)

Sad si i ti u onoj grupi sa Princom, Bartenderom i princezom Jel  :giggle:

Kad malo bolje razmislim, i ja sam sa vama u toj grupi :)

Hmmm, mislim da je puno ljudi ljubomorno na mene jer znaju da imam XXXXXXXXXXXX

///////////////////////
@udav007, zaista postaješ udav.
To što ti imaš nešto veliko ili malo, zaista nikoga nije briga. Znam da si se pokušao našaliti, ali nije ispalo najbolje.
Drugo, ti znaš da ako mi netko prijavi da mu šalješ neprimjerene poruke u inbox, ja moram primjereno reagirati?
CEO

Offline kliketalo

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Možda sam u nečijim očima i ja nadobudni k****n. Upravo sam si u potpis tu na forumu napravio signature s logom broda a još se nisam ukrcao. Možda u očima veterana početničko uzbuđenje djeluje smiješno i djetinjasto, ali meni je ovo sve novo i jedva čekam ukrcaj i tu veliku promjenu u životu. Dapače, baš sam planirao otvoriti temu da vidim ima li koga s ovih prostora na HAL-u u photo departmentu. Razumijem to traženje ljudi koji su već tamo i želju za upijanjem njihovih iskustava. Sad kad vidim ovo, hmmm, ipak odustajem od otvaranja spomenute teme.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
... baš sam planirao otvoriti temu da vidim ima li koga s ovih prostora na HAL-u u photo departmentu. Razumijem to traženje ljudi koji su već tamo i želju za upijanjem njihovih iskustava. Sad kad vidim ovo, hmmm, ipak odustajem od otvaranja spomenute teme.

Ta tema je otvorena još u Aprilu prošle godine.
http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?board=95.0

Pitaj, odgovaraj, sudjeluj.
Kakav si ti to avanturista koji se boji otvoriti temu na forumu?
Kad bi se svi povukli u pozadinu, forum bi brzo zamro.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
Napiši na Fejsu da si kupio taj brod na koji ideš pa ćeš da dobiješ još 1000 prijatelja na FB a pogotovo prijateljica.  :run:
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo:

Offline kliketalo

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile

Kakav si ti to avanturista koji se boji otvoriti temu na forumu?
Kad bi se svi povukli u pozadinu, forum bi brzo zamro.
Avanturist koji ne voli spammere, pa ne želim biti jedan od njih. ;-)
Još uvijek sam kopnena životinja, pa i nemam za napisati ništa pametno, kad odem sigurno ću rado svoja saznanja dijeliti s drugima.
Tu temu sam vidio, ali je mrtva, otvorio ju je čovjek koji niti nije tamo, nakon prvog mjeseca na brodu napisati ću svoja iskustva.

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Svačije mišljenje osim onog od Princa, Bartendera i Jel je dobrodošlo, znam da oni već misle da sam nadobudni k****n  :rofl:

Malo-malo pa me spominješ po raznim temama, ne znam zašto. Nemam ništa sa tobom i ne mislim ništa posebno o tebi. Bez povoda si me isprozivao da sam glup, da lupetam, da sam smešan i izvređao me bez razloga. Shvatio sam kakav si tip osobe i od tada tvoje provokacije ignorišem, međutim i nadalje, bez ikakvog povoda sa moje strane, spominješ me, vređaš me, pogrdno komentarišeš moju inteligenciju i seksualni život.

Na ovom forumu nisam zbog tebe, niti da tebi nešto dokazujem ili da tvoje tvrdnje osporavam. Ne zanimaju me svađe, provociranje, ubeđivanja i uvrede, tako da sve to ignorišem i voleo bih da i ti nadalje mene preskočiš u svojim prozivkama i za*ebancijama, jer u tome ne učestvujem i ne vidim razloga da me spominješ.

Verujem da ni ja tebi nisam niko i ništa u životu i zato... zaobiđi me. ;D

Ako se na forumu u nekoj temi konstruktivno diskutuje i vidiš moju poruku posle tvoje, ne shvataj to lično, ne progonim te, tu sam zbog te teme, zbog foruma i ljudi kojima je potreban savet... tako je bilo i pre nego što si se ti pojavio i tako će biti i nadalje. Budi uveren da ja tebe neću vređati, niti komentarisati tvoj intelekt ili seksualne sklonosti i potencijale.

:wave:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
=""  prince legendo. 
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
Malo-malo pa me spominješ po raznim temama, ne znam zašto.
Dva puta sam te spomenuo, a ti ( s time malo-malo pa me spominješ) impliciraš da sam te spomenuo barem deset puta.

Spomenut ću te opet ako mi upadneš u kontekst, to budi bez brige! Voliš lupetat pa onda budi spreman i na kritike! Tko si ti da ja tebe slušam?Odnosi li se druga Božja zapovijed na tebe?Ajde neću biti vulgaran pa ću se zaustaviti ovdje .

Ovdje si se nalupetao svačega samo da mi poručiš da te ne spominjem više. A ti bla bla bla,bla, čovječe dosadan si !

Da Bog da jednog dana budemo na istom brodu  :moli: !



Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
Ajde ljudi, o'ladite malo a pogotovo ti, Udave. Nismo dužni da čitamo vaša prepucavanja ovde. Izađite na palubu pa rešite to na diplomaCki način.  :rofl:
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia

Da Bog da jednog dana budemo na istom brodu  :moli: !


http://www.iusinfo.hr/dailycontent/Topical.aspx?id=13063

 :ban:

Psihologinja dr. Mirjana Nazor mišljenja je da društvene mreže daju virtualnu masku iza koje se kriju osobe kojima često nedostaje samopouzdanje.
“Čini mi se da svi oni koji imaju potrebu skrivati se, a što Facebook, odnosno društvene mreže, omogućavaju, da mogu raditi što hoće, a da se ne zna tko je zapravo iza svega, da su to osobe kojima nedostaje samopouzdanje, koje su nesigurne i nesretne.
One iživljavanjem na drugima popunjavaju rupe koje imaju na vlastitoj duši”, kaže dr. Nazor.

http://www.glas-slavonije.hr/200740/1/Svako-nasilje-i-prijetnje-na--internetu---prijaviti-policiji
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)