Author Topic: Carnival Entertainment digitalni intervju  (Read 3066 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online triki

  • Registered
  • *
  • Posts: 143
    • View Profile
Carnival Entertainment digitalni intervju
« on: 22/January/2015 »
E ljudi, jer nekome uspelo da dobije ovako intervju za carnival?
Ja sam na shali poslao pred par nedelja cv i evo upravo dobio mail da sam dobio intervju za sound technician.
Jel neko od foruma radi na carnivalu entertainment? kakve su plate i opcenito uslovi za rad?
Jel ima neko iskustva sa ovim stvarima? Pucajte


Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Carnival Entertainment digitalni intervju
« Reply #1 on: 22/January/2015 »
Evo, Popay je relativno skoro imao taj "digitalni intervju", doduše za video technician, pitaj ga za utiske:
http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=2207.msg79327#msg79327

Online triki

  • Registered
  • *
  • Posts: 143
    • View Profile
Re: Carnival Entertainment digitalni intervju
« Reply #2 on: 23/January/2015 »
Evo, Popay je relativno skoro imao taj "digitalni intervju", doduše za video technician, pitaj ga za utiske:
http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=2207.msg79327#msg79327

hvala, vec iskontakirali, nego bilo ko sto zna nesto oko entertainment-a na carnival, plate, uslovi i te stvari, bilo bi super da podeli iskustva. Isto tako, pise da traze basic maintenance, sta mislite, na sta se odnosi to?

Online svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: Carnival Entertainment digitalni intervju
« Reply #3 on: 08/November/2015 »
i ja sam dobio ovaj intervju prije nekih desetak dana. nisam ga ni otvorio. svaki dan mi dodje rimajnder. bas me zanima kolko ce bit dostupan. nesto ne vidim ekspirejsn dejt...

Online triki

  • Registered
  • *
  • Posts: 143
    • View Profile
Re: Carnival Entertainment digitalni intervju
« Reply #4 on: 29/November/2015 »
cim ti dodje reminder, znaci da te trebaju i da te oni traze da odradish intervju. pokusaj, nista te ne kosta


Sent from my iPad using Tapatalk

Online svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: Carnival Entertainment digitalni intervju
« Reply #5 on: 29/November/2015 »
ma to automat salje rimajnder (ne salje vise), ne trebam im ja licno :D moja prijava je bila pod rednim brojem preko deset hiljada ako se sjecam dobro.. vjerujem da im nekad zatreba odredjen broj radnika, al ne vjerujem da im je ikad frka za to :)

Online triki

  • Registered
  • *
  • Posts: 143
    • View Profile
Re: Carnival Entertainment digitalni intervju
« Reply #6 on: 21/January/2016 »
meni je agencija preko koje sam aplicirao posle toga poslala email u kome je pisalo da regruter iz carnivala mi ja slao invitation za taj intervju ponovo. tako da nije uvek automat. a ne salje vishe jer su valjda ispunili broj. trebao si da odradish.


Sent from my iPad using Tapatalk