Author Topic: udav007, Restaurant Waiter, Vantage Deluxe World Travel (FleetPro agencija)  (Read 6190 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Korisničko ime: udav007      
Država:  Hrvatska
Spol:  M
Kompanija: Vantage Deluxe World Travel (FleetPro agencija)
Pozicija: Restaurant Waiter

Unaprijed se ispričavam na gramatici, u školi sam iz jezika i književnosti uvijek dobivao vojničke ocjene: jedan,dva,jedan,dva,jedan,dva. haha

Kako ste čuli o poslu na kruzerima?
S obzirom da dolazim iz grada u kojem je pomorstvo tradicija, već od malih nogu slušam o poslu na brodovima/kruzerima.

  • Što vas je privuklo da aplicirate za posao na kruzerima?
Avanturizam i dobra zarada su mi bili na prvom mjestu, ostalo više manje.

Preko koje ste se agencije za rad na kruzerima prijavili i zašto baš preko nje?
Negdje u 6 mjesecu 2014. odlučio sam se opet za brod .Bio sam već davne 2011. jedan ugovor kao sommelier na Oceaniji (preko EP agencije).  
Javio sam se EP-u  i rekao im da me zanima posao sommeliera i Disney kompanija, rekli oni super jer  bit će interview u 9 ili 10 mjesecu.
Super, ja presretan, nego što ako ne prođem interview? Izgubio sam 4 mjeseca bez veze. I negdje u 7 mjesecu ,a na nagovor prijatelja koji mi je pričao bajke o riječnim kompanijama, odlučio sam (a putem ovog foruma sam našao linkove za online prijavu) poslati CV na par adresa, pa ako nešto uleti uleti.  
I negdje početkom osmog mjeseca stiže email od FleetPro agencije: Možemo Vam ponuditi posao konobara na našem brodu River Discovery II, kao zamjena u trajanju oko 2 mjeseca, a onda posao u sezoni 2015.
Za EP sam se i 2011. i 2014. odlučio zbog njihove dobre reputacije .
  
  • Za koju ste se kompaniju i poziciju prijavili i zašto?
Već sam gore objasnio za koje sam se kompanije prijavio i koji mi je bio motiv, a prijavljivao sam se za poslove sommeliera i konobara jer to su poslovi u kojima imam dosta iskustva.

Koliko je trajao interview i kada ste saznali da ste prošli?
Nisam ga ni imao, samo sam odgovorio pozitivno i sutradan sam već bio na tom riječnom brodu.

  • Koliko su bili vaši troškovi odlaska na brod?
Nula kuna, karta plaćena od strane kompanije.Povratna isto tako.

Kako ste se spremili na put u nepoznato, što ste odlučili nositi sa sobom?
S obzirom da sam već jednom bio na brodu, znao sam otprilike što spakirati. Puno čarapa i donjeg rublja, sve ostalo minimum.

  • Opišite kako ste se osjećali prvih nekoliko dana na brodu
Katastrofa od samoga početka.  Dolazim ja do broda , kad na prvu neka „čudna“ situacija. Ispred broda jedan čovjek u oficirskoj uniformi puši.
Prilazim ja njemu, a on meni na našem jeziku: Ti si sigurno taj novi konobar? Ja sam ti šef, rest. manager, isto sam iz Hrvatske. Što ti bi da si došao ovdje? Ali nisi mogao kući naći neki dobar posao? Ovdje se radi nenormalno, zamisli svoj najgori dan kod kuće na poslu, e tako ti je ovdje svaki dan!
 Malo sam ostao začuđen i šokiran njegovim pitanjima i komentarima, ali ja sretan, nisam ni stigao a već prva osoba „naš“ i k tome šef.
I tako došao na recepciju, dobio ključ sobe, prolazim hodnikom kad prolazi jedan kuhar.
I on meni na prvu: Vidim da si naš, odakle si? Ja opet u šoku, prvo Hrvat šef, drugi kuhar Srbin, jao bit će mi ludilo i nezaboravno.  I bilo je, ali u negativnom smislu.
Znači meni je bilo u početku katastrofa jer sam uletio u srcu sezone, sve novo, svi nervozni,, „kolega“  konobar Rumunj s kojim sam radio u paru je bio smeće od čovjeka, ostale „kolege“ konobari također.
Radi se oko 12 sati dnevno, upale svih mogućih mišića, i to je trajalo sve dok se nisam ozlijedio i dok nisam dobio prekomandu u bar, tamo mi je bilo prva liga.
I nakon što mi je prošla noga inzistirao sam da ostanem u baru, a da su me kojim slučajem vratili u restoran bilo bi bye bye .

Koliko vam je kompanija pomogla osjećati se dobrodošlim na vaše radno mjesto?
Ništa, nula. Ni kompanija, ni kolege, ni supervizor koji je bio iz Hrvatske.
Stavio me u par sa sigurno najvećim ljigavcem na bodu i rekao: to je to, snalazi se druže. Čuvaj se Rumunja jer ako se zakačiš s njima pojest će te, to su lavovi.

Evo da Vam dočaram jedan tipičan radni dan konobara na mom brodu
Ustajanje u 5, check in u 5:30, postavljanje buffeta u nekih 15 ak minuta, i onda 15 ak minuta pauze za kavu, i kreće doručak.
Uglavnom laganini, nije gužva, doručak je do 10 sati, gosti lagano pristižu, uzimaju sami hranu, mi služimo kavu ( u jednu ruku regular, a drugu decaf ) i kao kanader.
Amerikanci su pa samo nadolijevaju kavu, šalice male, a sada najsmješnije je kada idete sa kraja na kraj restorana i priđete stolu i pitate: Decaf or regular?
A on tebi odgovori: English breakfast tea please! A ti u glavi posaljes u PM i njega i njegov čaj, sad nazad na stanicu, uzet čaj i vodu.
Uglavnom što se tiče doručka to je to, treba stolove čistit i kupit iza gostiju kada pojedu.
Doručak je trajao do 10 sati, ali mi bi već nakon 9:30 počeli polako raditi setup za ručak (ne sve stolove, već pomalo, diskretno, da što brže to odradimo) jer to je najvažnije na riječnom brodu: BRZINA.
To je broj jedan, ionako radite 12 sati dnevno, želite li to još otegnut? A ako vi nešto otegnute, otegnuli ste cijelom timu, ima da vas pojedu živa!
Ako nemate brzinu ne dolazite na riječni brod kao konobar!
I sada negdje oko 10:30 smo gotovi, to je vrhunska brzina s obzirom da doručak služimo do 10:00.

U 11:30 je ručak za crew, nakon toga slijedi ručak. Check in u 12:00, ručak počinje u 12:30 i traje do 14:30-15:00.
Ručak je laganini isto, dosta ljudi pođe na krmu broda u Captains club lounge, tamo budu neki hamburgeri, pasta, nešto jednostavno i tu jedan dio gostiju pođe.
Jedan dio gostiju ostane van broda u razgledavanju (ipak je to Francuska) i jedan dio ruča u dinning roomu.
Meni za ručak je tipa: predjelo,glavno jelo, dessert, nije teško radit, nije ludnicna kao za večeru.
Uglavnom onda oko 14:30 počinjete raditi setup za večeru, dosta je „kompliciraniji“ nego za ručak pa treba dosta vremena i skoro pa cijeli pribor (znači trebate čekati do 14:45 da dishwash sve opere i dok se to ispolira) za taj setup. Zbog navedenih razloga to se zna otegnut do 15:30.  

I onda crew dinner je u 17:30. Check in za večeru je u 18:00 i večera počinje u 19:00.  
Jedan mali dio gostiju jede večeru u što sam maloprije spomenuo Captains club loungeu (nekih 10 -20 gostiju), a ostatak u dining roomu.  
Znači nekih 160ak gostiju u isto vrijeme ulazi u dining room i sijeda. Bilo je 5 stanica, i po dva konobara na stanici, rest. manager bi pomagao, a i bio je jedan runner iz bara.
Kuhinja je bila ispod restorana, nekih 15 ak stepenica (još ih sanjam).  Znači nekih 30 ak gostiju na dva konobara, neke sekcije 36, neke 38, uglavnom tako nekako.
Kako točno idu sljedovi malo mi je u magli, ajmo reć: predjelo neko ili salata, pa onda izbor između dvije juhe (jedna topla druga hladna ), pa glavno jelo-izbor riba ili meso, pa dessert/voće, kava. I to je to ja mislim.
Juhu i salate je dosta lako služiti, za njih koristimo tacne a posude su male pa ih dosta možeš posložiti i nositi odjednom.
Predjela, glavna jela i desserti se nose u ruci. 4 tanjira i gore dole uz/niz one već spomenute stepenice.
Bio je jedan post na forumu: 2 konobara na 90 gostiju, ali to ne mogu niti zamisliti, ovo je ludnica a dva na „samo“ 36 gostiju.
Oko 21:00 je gotova večera polako, ali hajde ti izbaci goste iz restorana? Da se razumijemo to mi i radimo, ali diskretno, da te ne skuži rest. ili hotel manager, i/ili da se gosti ne pobune.
I tako mi njih uspijemo „izbacit“ negdje do 22:00 i onda brzo završavanje i setup za doručak (koji je jednostavan) ali isto trebate čekati da dishwash sve opere a pogotovo šalice za kavu .
I eto, to vam je tipični radni dan konobara na mom riječnom brodu, tj. to je najbolja varijanta, može biti još i puno gore.

Kruzevi su nam trajali 10 dana, i barem jednom u toku kruza bi bio loading. To znači ukrcaj hrane, pića i ostalog na brod.
Svi su dužni doći na loading, a loading će naravno biti u vrijeme kada konobari ne rade. Uobičajeno je da traje oko sat, dva, ako sve ide po planu.  
I svako 10 dana iskrcaj starih i ukrcaj novih gostiju. E to je spektakl. Taj dan počinjete raditi u 5, neki idu u dining room raditi doručak sa starim gostima, a ostatak ide raditi  na prtljagu.
Znači vi ste ti koji gostima prtljagu iznose van broda pa sve do autobusa. 180 gostiju, to vam je nekih 300-400 kufera.  To radite skupa sa housekeepingom, kapetanom, ma svi to rade.
I do 10 h svi se iskrcaju sa broda skupa sa njihovom prtljagom.
Od 10-12 idete raditi sa housekeepingom i čistiti kabine skupa s njima, može se možda malo prije 12 to završiti, taman da nešto pojedete, jer od 12 sati počinju novi gosti i njihova prtljaga dolaziti na brod.
Znači taktika je ista, dio ide raditi u dining room, a dio na prtljagu. Nakon toga večera za nove goste itd. Kada zbrojite ovo, znači da je „normalan“ radni dan oko 12 sati (pola sata više manje).
Dan sa loadingom je 13-14 sati, a dan kada je smjena gostiju zna biti i debelo preko 14 sati.

Nakon 10ak dana na brodu malo sam ozlijedio nogu, ma ništa strašno, istegao sam mišić, ali mi je bilo katastrofa radit, suze su mi na oči dolazile od bolova.
Mazao sam Deep heatom i sličnim kremama, ali to samo malo ublaži bol. S obzirom da sam šepao jako, dobio sam prekomandu u bar i tamo mi je bilo kao u raju u usporedbi sa restoranom.
Sada da malo opišem bar department, dosta je zamršeno i nadam se da ću Vam uspjetio objasniti barem nešto.

Na brodu je bio taj jedan bar poviše restorana, velik i lijepo sređen, svi su gosti mogli stati u njega .
U baru rade trojica, ne mogu definirati dali su to barmeni ili bar waiteri. Rade posao i jednog i drugog, a organizacija je dosta komplicirana.
Ja sam kao barmen/barwaiter bio zadužen da za ručak postavim, radim tamo, i na kraju očistim Captains club lounge (to je lounge u krmi broda, kapaciteta 40 ak gostiju, gdje se služi ručak i večera slična kao i u dining roomu, samo što je manji izbor i buffet, gosti sami uzimaju hranu, mi im pomažemo, prodavamo pića, čistimo kada pojedu, itd.).
Taj posao izgleda ovako: Ustajanje u 10, od 10:30 do 11:30 radim setup za ručak, nakon toga idem ja ručati, pa u 12:00 kupim hranu u kuhinji, sve na jedan prepun trolley, to postavim u taj Captains club, pridruži mi se jedan kuhar i barman/barwaiter kada počne ručak.
Ručak traje od 12:30 do 14:00, nakon toga barman/barwaiter koji mi je došao pomoć  ide svojim poslom, a ja trebam ošistiti sve.
Kada to obavim slobodan sam do 17:00.
U 17:00 mi je check in, na brzinu postavim taj Captains lounge za večeru i onda idem i ja večerati.
U 18:00 obično imamo cocktail hour do 18:45 , to sam vrijeme u baru, pomažem drugoj dvojici bartendera / barwaitera, i nakon toga idem u dining room kada i počinje večera u 19:00.
Za vrijeme cocktail houra posao bar waitera rade konobari, tj. samo par njih naizmjenice (side job) .
U 19 h ja idem u dining room i radim ili kao runner (letim i pomažem svima u restoranu) ili imam svoju stanicu pa radim kao konobar, to me uputi rest. manager.
U svakom slučaju završavam prije 22h (idem prije konobara) ali idem opet raditi u bar gdje radim do ponoć.
Nisam dovoljno objasnio što rade ostala dvojica barmena/barwaitera , ali njima je bilo dosta lakše nego meni, a meni je bilo masu lakše nego konobarima.

E sada, samo da Vam napomenem jednu najbitniju činjenicu, plaće su iste ljudima koji rade u baru i ljudima koji rade u restoranu.
Isti fix i isti tip. Znači, ako Vas ikada FleetPro kontaktira za Vantage kompaniju i ponudi posao konobara, tražite barman ili bar waiter, plaća ista a posao neusporedivo lakši.
Idete spavat u ponoć a budite se u 10, vrh.  Popodne imate 3-4 sata slobodno koje provodite van broda, ma fenomenalno.

To Vam je moje iskustvo, ali ovo nije 100% točno jer svaki je dan sličan a različit. Nekad je ručak za goste u 12, nekad u 12:30, nekad u 13, jednom u 15 dana npr. gosti imaju ručak van broda, a budite sigurni da taj dan nećete dobiti lunch off već ćete prati prozore, čistiti......

  • Da li vam je, po dolasku, netko neposredno pomogao uputiti vas u posao?
Ne, poviše sam sve objasnio. Inače svi su me htjeli nekako iskoristiti s obzirom da sam „novi“.
Tipa u servisu mi uleti: ajde brate dođi samnom, plivam, daj mi ruke. Opa, tada samo braća. A kad mu pomogneš niti hvala, ništa.  
Konobar s kojim sam radio u paru je taj koji je bio zadužen da me uputi u posao, ali nula bodova, a da mi nije bilo brata kuhara Srbina koji mi je pomagao, nema šanse da bih izdržao taj krvavi početak.

Kako ste se nosili sa ograničenošću životnog prostora na brodu?
Normalno, znao sam što me čeka. Ja inače volim da mi je kabina što manja jer ju je lakše očistit.
Uglavnom nisam imao problema sa ograničenošću životnog prostora na brodu.

  • Jeste li bili zadovoljni zaradom?
Da. Inače i sa ugovorom i ponuđenom plaćom sam bio zadovoljan. U ugovoru je pisalo da ću imati jedan dan tjedno slobodno i nakon toga stoji rečenica: Management može uskratiti slobodan dan po potrebi.
Ponuđena plaća mi je bila 800 eura + tips (od 600 do 800 eura u ugovoru je pisalo za tips). Jedan dan sedmično slobodan je vic, nema ga nikad tj. management ga je trajno ukinio,haha.
Moram biti pošten pa priznati da su mi ti dani bili extra plaćeni, barem ja tako mislim, jer sam plaću dobivao oko 1000 eura na račun, a trebao sam imati 800.
Mislim da je to ta razlika ali nisam 100% siguran.
E sad tip, moram priznati da je tip bio dobar, nekih 300-350 eura po kruzu, znaci oko 1000 Eura mjesečno, što je pak dosta više od onoga što je bilo u ugovoru (600-800).
I na kraju svakog kruza, jedno 10 ak gostiju bi mi dali po 5 eura „personalnog“ tipa, neki 10 ali rijetko. To ide tebi u džep, nije neka cifra ali me to jako veselilo, tj. vidiš da te barem netko cijeni.
Uglavnom plaća me je izlazila preko 2000 Eura .

Postoji li mogućnost napredovanja tj. promocije na poslu?
I nema baš. Iznad konobara je rest. manager, i to je jedina stepenica.

  • Kako vam se svidio društveni život na brodu?
Društveni život nije postojao.
Radi se min. 12 sati, svi umorni i iscrpljeni, nema tu nikakvog društvenog života. Eventualno kada bi netko imao rođendan onda bi se nešto malo popilo jer se jbg. mora.
I još nešto o uvjetima za crew. Hrana je bila odlična, nije se žalilo na posadi. Internet je bio besplatan, teretanu (jedna sobica sa biciklom, steperom i 5 bučica) je crew mogao koristit nakon 22 h, brodske bicikle bi crew mogao uzeti i koristiti tokom dana, i crew je smio izac na jedan mali dio na open decku.
Crew bar ne postoji, ima crew mess, a to je prostorija sa velikim stolom, 10 ak stolica, televizijom i frižiderima. To su crew frižideri i u njima držite npr. pivu da popijete nakon posla.  
Pranje  i peglanje je bilo besplatno, uniformu bi na kraju smjene bacio u koš, a ujutro bi te dočekala opeglana i okačena na vješalici na kvaki od kabine.
Privatnu robu si mogao dva puta tjedno predati na pranje, ubaciš u kesu sa svojim imenom i ujutro te dočeka na kvaki, sve oprano, opeglano, složeno.
Mislim da su nam odbili od plaće neki malo dio za praonicu, možda nekih 10-20 eura, ne sjećam se dobro.  
Konobari su financijski odgovorni za lom/nestanak svega što se tiče restorana. Od čaša, tanjura, pribora.... Na kraju mjeseca se napravi inventura, sve što fali ide x toliko eura, cifra se dijeli među konobarima i to je to. Znači ako dishwash slomije 10 tanjira vi plaćate, znači ako gost mazne posudu za sol/papar ili ožičicu za kavu vi plačate. Nije pošteno ali to je politika kompanije.
Mi smo morali svaki platiti po nekih 40 ak eura na kraju mjeseca ako se ne varam.

Opišite kakvi su ljudi sa kojima ste zajedno radili na brodu.
U restoranu nas je bilo 10 konobara, 6 rumunja, ja, dva Mađara i jedna Filipinka. Nakon par dana pošla ta Filipinka na vacation a došla zamjena Rumunj.
I još je jedna Mađarica dobila otkaz i umjesto nje došao Rumunj. Oprostite na izrazu ali ti rumunji su bili st*** neviđena, držali su se skupa i na taj način sve držali za onu stvar (i rest.  managera, i hotel managera, ma komplet kompaniju/agenciju).  
Napomenuo bih da je jedan odličan Rumunj radio na dishwashu, barem sam ga ja tako doživio i njega ne ubrajam u onu grupu. Toliko su mi se zgadili ti konobari Rumunji da neću više niti riječi o njima, nisu zaslužili.  
Idemo sada do kuhinje, tamo je iz moje perspektive bila puno bolja situacija.
Glavni kuhar je bio ljudina, Tunižanin, ali priča „naš“ jezik kao ja, nema razlike. Kaže da je cijeli život g.... Hrvatice i Srpkinje pa da je tako naučio jezik. Ljudina ipo, uvijek za za*****anciju, uvijek nešto  veselo, ma car.  
Kuhar iz Srbije isto, nemam dovoljno riječi da bih ga nahvalilo dovoljno. A kao i većina Srba lud je za košarkom, a u to vrijeme dok smo bili na brodu bilo svijetsko u tijeku.
I sada, vrijeme večere, igra Srbija-Francuska. On radi, cijeli van sebe od važosti utakmice (polfinale) i cijelu večer priča o tome.
Trknem ja do kabine da vidim rezultat i da mu ka kažem. I stoji on na kraju hodnika, vičem ja njemu: Dobili ste. On skače od sreće, veselje veliko. I padne meni na pamet nešto podlo. Vičem ja njemu: Šalio sam se, jbg. izgubili ste. On problijedio, zanijemio, umalo ga srce nije izdalo. I nakon 5-6 sekundi šoka ja njemu opet: Ma za*****avam te, dobili ste. A on će meni: Sad bi te brate izbo nožem! Hahahah.
Prejaka je priča, morao sam je ispričat.
I bila nam je slastičarka Srpkinja, isto tako uvijek neka za*****ancija s njom, draga 100%.
Dishwash Rumunj bio lik ok, u hadnoj bio jedan Mađar ja mislim da je bio ok lik, ali mrgud.
Bila je još jedna osoba tu, potrčko, ali ne bih o njoj, luda bila 100%.  
Kapetan i navigacija su bili Francuzi, struja jedan Rumunj koji je bio dobar lik, uvijek sam mu davao pive, housekeeping i loundry svi Indonežani osim šefice Rumunjke.
Frizerka jedno dijete od 20ak godina iz Rumunjske, šišanje za crew je bilo 5 Eura ja mislim, plaćalo se na recepciji, a ta je šišala Bože sačuvaj.
Bio je još jedan Rumunj (čovjek-svin*a) i jedan Bugarin, što su radili nemam pojma i nije me zanimalo.
 
Iz mog opažanja o drugim pozicijama:
Ass. hotel manager – bila jedna super cura iz Mađarske, dala je otkaz jer kaže da je posao katastrofa stresan i nedovoljno plaćen.
Recepcija: koliko ima je lak/težak posao neznam, iskrcaj/ukrcaj gostiju im je totalna ludnica, neznaju gdje su taj dan.
Nightwatch- cimer mi bio, posao je dobar ja mislim, radi po noći kada svi spavaju, ima neke redovne obilaske broda, neke glupe dužnosti tipa da isprinta menije, itd.
Uglavnom noći radi a danju spava. Rumunj je bio, engleski loš, nije imao prethodnog iskustva (rekao mi je da je izmuljao CV) i dobio je posao. Ljudi preporučam svima ovaj posao, mislim da je bio ok plaćen, bez stresa, a vjerujem da se može tijekom noći malo i ubiti oko.
Housekeeping- radili su osim čišćenja i room service.
Muzičar- uvijek se žalio da mu je posao katastrofa, stalno je tražio drugi posao.
Maestro bi na kraju svakog cocktail houra morao pokupiti po baru, oprati i ispolirati dvjestotinjak čaša (skupa sa recepcionerkama i ass. hotel managerkom), uvijek je kukao kako je njemu teško, a osim toga i sviranja od 21:00-00:00 neznam što je radio. A i u tom periodu je svirao pola pola sa satelitskim radiom.
Hotel manager: neznam mu opis posla, bio jedan Poljak kojeg su svi voljeli osim mene
Rest. manager- stresno svaku večer, a po danu laganini. Sve je ok kada su rejtinzi ok, ali ako su loši tada ga ribaju svi. Dosta je angažiran u vrijeme večere, trči i pomaže konobarima, pazi na prohtijeve i specijalne zahtijeve gostiju, svaku večer vjerovali ili ne bilo je 2-3 rođendana i 2-4 bračne obljetnice tako da je morao trčkarat okolo sa tortom i pjevat svim tim gostima.
Električar- uvijek mi se motao po pantryu i grebao pivu, mislim da je njemu bilo odlično
A što se tiče plaća ostalih poslova to neznam, ali s obzirom da je tip bio dobar, onda mislim da su i ostale plaće na brodu bile dobre.

  • Kako biste opisali putnike?
Amerikanci, 50+, ugodni, prijatni i jednostavni, sve najbolje o njima!
Jeste li imali vremena posjetiti destinacije koje je brod posjećivao?
 U početku ne, kasnije kada sam dobio prekomandu u bar imao sam svako  popodne 3-4 sata pa bih obavezno izašao u šetnju.

  • Jeste li imali neko omiljeno mjesto za izlazak?
Avignon mi je bio drag jer je centar grada bio blizu i bilo je dosta dućana.

Opišite dobre strane rada na kruzerima.
Zarada je odlična, proputujete malo i vidite neka mjesta o kojima vaši prijatelji mogu samo sanjati (ako ne spadaju u onu čuvenu „1% populaciju“), upoznate drugačije ljude od sebe, drugačije kulture, usavršite engleski jezik, ako imate sreće steknete i neka prava prijateljstva.

  • Opišite loše strane posla na kruzerima.
Daleko ste od rodbine i prijatelja. Radi se previše. Vi niste zaposlenik kao što ste kod kuće, vi ste na brodu samo jedan broj , i upravo se tako i ponašaju prema vama, barem na ovoj kompaniji za koju sam ja radio.
Ima dana kada ne stignete pojesti ručak ili večeru zbog posla, i nikoga nije briga, puca rac vašem supervizoru što vi niste jeli.

Biste li zainteresiranima preporučili posao na kruzerima i zašto?
Svima i uvijek. Što se tamo nauči i proživi za jedan ugovor to je nevjerovatno.

  • Koji savjet biste dali ljudima koji namjeravaju aplicirati za posao na kruzerima?
Ciljajte što bolje pozicije, ali shvaćam da to diktira svačija individualna potreba.  Ako želite na riječne brodove (a pogotovo na ovu moju kompaniju ) ciljajte bar umjesto restorana.
Posao je puno lakši a plaćen podjednako.
Budite spremni na radno vrijeme od 12 sati, a nekada i više, budite spremni da se nekada ni kolege ni vaši supervizori neće odnositi prema vama onako kako bi vi htjeli, ali glavu gore, sve se to može izdržati!
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline boban_ldv

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Jedan od opširnijih postova. Prepun informacija. Bravo.

Offline Jejaa87

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile

Offline zadranin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
  • Odletio na brod
    • View Profile
Ne znam da li bih se smijao ili plakao kad ovo čitam.  
Bio sam na ovom brodu kad se dotični ukrcao >:(


Quote
Katastrofa od samoga početka.  Dolazim ja do broda , Što ti bi da si došao ovdje? Ali nisi mogao kući naći neki dobar posao? Ovdje se radi nenormalno, zamisli svoj najgori dan kod kuće na poslu, e tako ti je ovdje svaki dan!
 Malo sam ostao začuđen i šokiran njegovim pitanjima i komentarima, ali ja sretan, nisam ni stigao a već prva osoba „naš“ i k tome šef.

A što da sam mu rekao: E pa gdje si ti, tako mi je drago da si iz mog grada i mogu ti obećati da će ti ovo biti najlakši posao u životu???
plovim

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Bravo za post. Da li se vracas? zbog ovakvih stvari ja imam averziju prema recnim brodovima.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
udav je, ako se ne varam, na Disney-u, pred kraj ugovora ili zavrsio.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline zadranin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
  • Odletio na brod
    • View Profile
E moja pčelice, ovo što je on napisao iz iskustva ti mogu reći  da je samo 50% istina. Je, radi se, ali se i mora raditi. Ako nemaš volje i želje za radom nemoj ni pokušati. Ja sam prošao i ocean i rijeku tako da imam iskustva. Promjenio sam 5 kompanija i za sad sam zadovoljan sa ovom. A on je još uvijek na rijeci i uvijek dolazi do mene na brod da me pozdravi. I sad mu je restoran manager Hrvat...


Šefe, na Viking-u je. Za dva dana idem doma pa ću imati malo više vremena i potruditi ću se opisati skoro svaku poziciju na dvije kompanije za koje sam radio. Iako sam jednu napustio prije tri godine ali mislim da se nije baš puno promjenilo.

Inače ne volim kad neko priča bajke tipa jadan ja bilo mi je teško, a najviše mrzim kad netko priča neistinu. Na to pop*****.
plovim

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ja bi se zakleo da mi je pisao dok je bio u US na treningu za DCL.
Sutra cu provjeriti, sada sam na tabletu.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline zadranin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
  • Odletio na brod
    • View Profile
Ja sam bio taj famozni restoran manager 8)
plovim

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Mozda si ga zamijenio sa nekim drugim hrvatom?
Dobre su sanse da te jos netko opise na taj nacin.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline zadranin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
  • Odletio na brod
    • View Profile
Jedini brod u Francuskoj sa pastry chef-om is Srbije, sous chef iz Srbije i Chef tunizanin koji govori naši, Mađarica asistentica i konobarica kojoj sam ja dao otkaz jer je pijana došla na doručak i Hrvat restoran manager je bio moj brod. Nažalost sad mi je žao što sam ga gurao i dok nije dao otkaz postao je moj najbolji konobar u restoranu.
plovim

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Uvek postoji tri strane price, jedna, druga I istina...ne mogu da pricam o recnim brodovima jer sam bila samo na prekookeanskim, ali me ne privlaci ni jedan segment recnih brodova, to je ono sto ja licno ne volim, malo posade, nejasno definisane pozicije gde svi rade sve, a nije mi sad toliko bolja a ni vazna lova, tu sam da zaradim ali I da se zaj******, volim crew bar, plazu, zurke I sl
Nadam se da je udav sretan gde god da je, a ako je jos na koledzu za dcl :yahoo:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
udav je, ako se ne varam, na Disney-u, pred kraj ugovora ili zavrsio.

Haha, zadranin mi je bio RM, odlican lik , sto jestnjest.

Samo je problem sto si dosta nebuloza napisao u svojim postovima, neke si ti stvari dobro pobrkao, a i odgovorno tvrdim da je sve sto sam gore napisao ziva istina ( o kakvih ti 50% pricas ? ).

Sefe skroz si u pravu, iako samo ja i zadranin bili kratko na istom brodu, on je dosta stvari pobrkao, s nekim me zamijenio, pitaj Boga .

I Da, Udav je zavrsio ugovor na Disneyu, cekam da mi ukljuce kuci internet pa se javim opsirno sa laptopa, sada se spajam preko Ipada, nije mi bas zgodno .