Author Topic: Nicko Cruises stecaj  (Read 1635 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline York

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Nicko Cruises stecaj
« on: 16/May/2015 »
Cudno mi da niko o ovom nije otvorio temu... Dosta nas radi za kompanije koje su pod Nicko Cruises.
Prije desetak dana su proglasili stecaj, sad idemo kruz po kruz, do kad, niko ne zna ili zna a nece da kaze... Svi su kao optimisticni i nadaju se najboljem, bice sve uredu al dok ne vidim crno na bjelo, ne vjerujem...
Iko drugih informacija?
Link sa sluzbenim informacijama : https://www.nicko-cruises.de/fileadmin/pressemitteilungen/20150505-kundeninformation-regelinsolvenzverfahren-fuer-nicko-cruises-angemeldet.pdf

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Nicko Cruises stecaj
« Reply #1 on: 16/May/2015 »
Ja prvi puta čujem za Nicko Cruises
Ne može tako velika flota propasti. Možda nisu uspjeli napraviti dovoljno rezervacija na pojedinim brodovima, u krajnjem slučaju, flota će promijeniti vlasnika ..
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline York

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Nicko Cruises stecaj
« Reply #2 on: 18/May/2015 »
Neki brodovi su na pocetku sezone isli sa po 15-20 putnika, neki su jos i sad sa 30-40... Moj brod je solidno popunjen, vise od stoje svaki kruz.
Nadam se da mi se karijera na rijeci nece prije zavrsiti nego sto sam planirala.
A kompanija, brodova i agencija ima milion, vidim brodove iz prahistorije, gosti suse gace na prozoru, extra klasa  oT , pogotovo kad se spustamo poslje Budimpeste jer plovimo skroz do crnog mora...
 

Offline zadranin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
  • Odletio na brod
    • View Profile
Re: Nicko Cruises stecaj
« Reply #3 on: 13/June/2015 »
Nico cruises je bivša Nico Tours. Ja ih još viđam po Dunavu. Baš je prije par dana bio jedan u Budimpešti ali su proglasili bankrot i plove dok riješe sve uplaćene kruzeve
plovim