Author Topic: Agonija sa vizom...  (Read 1778 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tamaratinkerbell

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Agonija sa vizom...
« on: 24/March/2015 »
Cao drugari!

Evo da podelim sa vama moje muke... :nono:
28.11.2014 poslala sam moju online prijavu Seachefs-u.
Kraj Januara 2015. javljaju mi putem telefona da sam primljena za poziciju konobara.
12.02.2015 poslali su mi potrebne papire za nemacku vizu. Nakon cetri dana sam otisla u Beograd da se upisem na spisak, receno mi je da dodjem ponovo 09.03.2015, sa time da mi je u ugovoru stajalo joining date 15.03,2015. ""]] Dodjem ja 9og marta, cekam celo prepodne da bi stigla na red. Iste nedelje me zovu iz ambasade nakon tri dana da im je potrebna diploma o strucnoj spremi. Jedva nabavim ja diplomu koju sam odnela prosli ponedeljak, da bi me juce zvali i trazili broj kompanije(kontakt broja ima na garantnom pismu) posto sam se trebala ukrcati 15og. Iz kompanije su rekli da neki spisak traze i da ce im poslati. Eto vec mesec dana ide drama oko nemacke vize. Pravi datum za ukracj mi je 06.04.2015. na Amadeus Silver. Pitanje mi je da li je neko imao slicnu situaciju sa nemackom ambasadom ili sam samo ja toliki baksuz? :facepalm: I da li ce mi stici na vreme viza ako uopste dobijem tu vizu...?  :moli: :moli:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Agonija sa vizom...
« Reply #1 on: 17/April/2015 »
Ima li novosti?  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Re: Agonija sa vizom...
« Reply #2 on: 13/July/2015 »
Očigledno je na brodu....