Author Topic: Broadcast Technician RCCL - nema kraja intervjuima  (Read 2327 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Cattaro

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile

         Pozdrav svima!

   Prodjoh prvi intervju sa agencijom, zatim prosla i intervju preko Skype-a sa Amy, koja mi je rekla da ce javiti agenciji u roku od jedan dan jesam li prosla. Niko mi nista nije javljao, tako da sam ja poslala mail agentu, koji me obavijestio da sam prosla razgovor i da imam jos jedan u utorak. Pitala sam ga u vezi cega ce biti taj intervju, nije mi odgovorio..

   Koliko kapiram iz starijih postova, svi koji su prosli Amy dobili bi LOE  ""]]

   Pitala me strucna pitanja, ranije iskustvo, kako bi snimala na palubi pod jakim suncem.. Na kraju je rekla da ce mi pregledati linkove iz CV-a i to ce presuditi. Ima li neko ideju kako bi trebao da izgleda taj intervju koji slijedi, sa kim, da li ce opet biti pitanja vezana za struku, ili neki psiho test?

Offline chova

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 188
  • If you have target everything is easy...
    • View Profile
Re: Broadcast Technician RCCL - nema kraja intervjuima
« Reply #1 on: 05/February/2015 »
Pre dve godine kada sam ja imao intervju bilo je ovako: agencija + regruterka Roxy (ona je za Rccl zaduzena za preselekciju, vise kroz psiholosku fazu a ne toliko oko tehnickog dela, jer zena pojma nema o tehnici), ima pitanja i odgovore.
Znam da sam ja samo pricao i pricao, na kraju mi je rekla da ocekujem intervju sledeci sa Amy i da okacim video na web, a iste video klipove sam i njoj pokazao koji sam poneo na dvd).
Onda je dosao intervju sa Amy preko skype (iskljucena njena kamera)....i tu sam se ubio od pricanja, jer mi je to bio cilj da ne prestajem da pricam i objasnjavam svako njeno pitanje.
Ugalavnom bilo je tehnickih pitanja slicnim tvojim, ali ona je vise tu da vidi kakav ti je engleski, i uopste kako se snalazis na intervju, a dok tehnicki deo i proveru znanja neko radi drugi (predpostavljam da se intervju snima i kasnije ga pregledavaju osobe koji su strucni u tome, kao i video materijal koji se prilozi).
Vrlo verovatno da ce da bude ovaj zadnji intervju samo dodatna provera oko tehnickih stvari, ali ne bi trebao da bude nesto specijalan, jer svakako ces na brodu usavrsiti znanje oko tehnike koja se koristi.
Uglavnom moja predpostavka je da nema razloga za brigu, e da i nema nikakvog psiho testa.

Offline Cattaro

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Broadcast Technician RCCL - nema kraja intervjuima
« Reply #2 on: 06/February/2015 »
Hvala :)

Evo su mi odlozili taj intervju dva puta do sad, trebalo bi veceras da me zove izvjesna Giselle. Nadam se da ce biti ok, posto u materijalu koji sam im dostavila ima i dobrih i losih stvari - strah me bilo zbog nedostatka iskustva, pa sam natrpala sve i svasta sto sam radila  :???: