Author Topic: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva  (Read 93416 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Bosanceros

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #105 on: 24/March/2015 »
Pa da je meni da mi jave da sam prosao, a to sto ti kazes 2017, ne bih bas rekao jer je ona govorila da bi pustali stare radnike na odmor 4-5 mjeseci da budu spremni da idu na novi brod, vacation im je toliki zato sto su ugovori na 9 mjeseci, pa nisi bas u pravu :)  :tuctuc:

Ugovor na Ncl je 36 sedmica iliti tjedana , a posle toga ide 9 sedmica iliti tjedana odmora iliti Vacation!!!
Nekada zbog prezasicenosti ili specijalnih zelja  moze da potraje  tri do cetri meseca. Naprimer ja sam prosle godine trebao da prestanem sa radom 24/8 a da se vratim 20/10.
Kolega koji je bio sa devojkom isto tako samo sedmicu ranije sing off i sedmicu ranije sing inn , trazio da se vrati u isto vreme na isti brod i dobijo da se vrati tek 01/12.
Znaci normalan vacation je 9 sedmica!!! :deda:

Offline Ljiljo

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #106 on: 24/March/2015 »
ljudi ja prosao za cunard i za NCL....potreban savjet,ako ko ima iskustva jer je meni prvi ugovor, sta prihvatiti, posao u restoranu kao pomocni konobar :facepalm:

Offline bartaos

  • Registered
  • *
  • Posts: 61
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #107 on: 26/March/2015 »
Prema informacijama od "posrednika" svi koji su prošli proceduru u 2014. trebali bi se ukrcati do - September / 2015.

Ta mi informacija ima logike sa onim pričama o novom brodu koji isplovljava 25/10/2015

Sretno i čekamo!!! :waiting:

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #108 on: 26/March/2015 »
ljudi ja prosao za cunard i za NCL....potreban savjet,ako ko ima iskustva jer je meni prvi ugovor, sta prihvatiti, posao u restoranu kao pomocni konobar :facepalm:

Koju si poziciju dobio na NCL-u? Meni je na Cunardu bilo sasvim u redu kao Buffet steward, ali mozda su ti na NCL-u vece mogucnosti napredovanja posto imaju vise brodova... MOZDA, ne mora biti tako.
Once a sailor, always a sailor.

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #109 on: 26/March/2015 »
Evo da se javim i ja, upravo sam saznao da sam prosao finalni za NCL pozicija Restaurant Steward :)  :plovim: :banana:

Offline Ljiljo

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #110 on: 26/March/2015 »
Na oba broda, i Cunard i NCL, sam prosao na poziciji Buffet steward. Danas su i zvanicno potvrdili iz NCL, a pre dva dana iz Cunarda. :yahoo: Ali...posto mi je ovo prvi ugovor, ne znam koja je bolja opcija...kakvi su uslovi i plate...sta prihvatiti

Offline bartaos

  • Registered
  • *
  • Posts: 61
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #111 on: 26/March/2015 »
Idi tamo gdje te prvo zovu, jer ceka se na sve strane.

Offline beli84

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #112 on: 01/April/2015 »
Ima li ko kakvu informaciju hoce li zvati nas iz 2014-te i to od sredine godine,evo jos malo pa ce godina od zavrsenog intevjua,  :waiting:

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #113 on: 01/April/2015 »
Ima li ko kakvu informaciju hoce li zvati nas iz 2014-te i to od sredine godine,evo jos malo pa ce godina od zavrsenog intevjua,  :waiting:


iz EP kazu od Jula pa na dalje, e sad kako to oni biraju u kompaniji ne znam ali bih volio znati, pa nemoguce da nikom nije istekao ugovor za godinu dana...
da te obradujem, u mailu koji sam dobio da sam prosao intervju oznaceno je jos 78 email adresa  :pad:

Offline beli84

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #114 on: 01/April/2015 »
Sta ti je tacno napisao zato sto sam im ja pisao juce i receno mi je da jos nemaju informacija


Meni ce 17-og jula biti godinu dana od intervjua,kao da cu biti kapetan broda pa toliko cekam

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #115 on: 01/April/2015 »
dva posta u dvije minute  :smack:
ovo ti nije prvi put

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #116 on: 01/April/2015 »
Banuj ga sefe, obara nam moral cekajuci za ukrcaj  :ban:  :rofl:

Offline beli84

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #117 on: 01/April/2015 »
Ako ti ovako obaram moral kako ces ti preziveti rad na brodu,ovde smo da podelimo informacije i iskustva.

Offline katjes

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #118 on: 01/April/2015 »
Slažem se sa Beli84, ovde smo svi da bi saznali nešto i da se pomažemo, jer smo u istim go.....  :hehe: ja čekam isto 8 meseci. Jedino što znam je da im trenutno ne treba radnika, tj veća je ponuda od potražnje.... i čeka se taj čuveni novi brod, a svaki put kada pošaljem mail odgovor je uvek isti Čekamo, nema nikakvih informacija......

Offline Jaro89

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #119 on: 11/April/2015 »
Ima li neko nekih novih zvanicnih ili "nezvanicnih" informacija? :)