Author Topic: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva  (Read 93380 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline bomboclat

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #375 on: 24/November/2015 »
Da li ima neko ko je popunio onaj visa upitnik ? gde to popunjavam ?

Ja sam ga popunio i poslao zajedno sa medicalom, potvrdom o nekaznjavanju, nekim "crew data doc" (tako nekako) i jednom slikom za vizu. Takva sam uputstva dobio od agencije prije ljekarskog.

Offline Ilija_88

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #376 on: 24/November/2015 »
Crew Data Form ?

A sta su ona pitanja, 90+ ? ime mamine mame itd ?

Offline maestro

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re:
« Reply #377 on: 24/November/2015 »
Ne se lazete deka ke frcat dolari bez da vi ja izvadat dushata :-) ....tesko e spremete se.pozz

Sent from my D5103 using Tapatalk


Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #378 on: 24/November/2015 »
ptica zlosutnica

Offline toySoldier

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #379 on: 25/November/2015 »
Jel su ti poslali ugovor i Flight details?  :hmm: Pozdrav!

Nisu. 30. Novembra imam razgovor u ambasadi i tek kad dobijem vizu,skeniram,pošaljem im,onda dobijam Flight details i kartu :) A ugovor,reče mi drugar da se tek tamo na brodu dobija i potpisuje.. Dobio sam garantno pismo samo,koje mi treba za razgovor u ambasadi.

Offline bomboclat

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #380 on: 25/November/2015 »
Crew Data Form ?

A sta su ona pitanja, 90+ ? ime mamine mame itd ?

Viza upitnik, pise ti jebga valjda    ;)

Offline Lav91Sar

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #381 on: 25/November/2015 »
Hi folks  :wave: stigao i moj datum  :run: fura li ko uskoro na Norwegian Breakaway?  :yahoo: :plovim:

Offline tz_cruise

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #382 on: 26/November/2015 »
Hi folks  :wave: stigao i moj datum  :run: fura li ko uskoro na Norwegian Breakaway?  :yahoo: :plovim:

Sretno, kad putujes?

Offline TORdat

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #383 on: 26/November/2015 »
Pozdravljam.
S obzirom da sam novi na forumu, i da mi je ovo prvi post, zamolio bih da zanemarite "šuplju" i greške. Hvala
Da počnem. Na intervju sam išao u Banja Luku, gdje sam i prošao isti, prošao sam također sve procedure, od ljekarskog pregleda, vize itd itd. Da skratim priču, ukrcaj mi je 5.12.2015 na NCL Spirit.
Pa bi volio ako je ko imao iskustva sa istog broda, ili ukrcava se na isti, da se javi. Ja sam iz Bosne, iz Zenice pa bi stvarno volio imati nekog gore "našeg" .
Hvala na razumijevanju.

Offline bomboclat

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #384 on: 26/November/2015 »
Braco nemas ti gresaka nije frka nego si mogao uloziti malo vremena u citanje forumcica  ;) imas toysoldier-a odmah na prethodnoj stranici, ukrcava se covjek pocetkom decembra na spirit pa se mozete skontati :D kad si prosao interview u BL i koja si pozicija?

Offline toySoldier

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #385 on: 26/November/2015 »
Braco nemas ti gresaka nije frka nego si mogao uloziti malo vremena u citanje forumcica  ;) imas toysoldier-a odmah na prethodnoj stranici, ukrcava se covjek pocetkom decembra na spirit pa se mozete skontati :D kad si prosao interview u BL i koja si pozicija?


Reci mu bre!!! :D Poslao sam mu poruku,ide pre mene,pa ću imati nekog malo da me sprovede po brodu :) Imamo još jednog,javio mi se,ja debil izbrišem poruke,sad ne znam ko je. Uglavnom,troje naših sigurno na Spirit-u.  :uzdravlje:

Offline Sabinjanka

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #386 on: 27/November/2015 »
Zdravo kolege, zanima me koliko prodje vremena od kada ti jave za datum do razgovor za vizu u ambasadi?

Offline toySoldier

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #387 on: 27/November/2015 »
Zdravo kolege, zanima me koliko prodje vremena od kada ti jave za datum do razgovor za vizu u ambasadi?

Kod mene je to bilo prilično brzo,možda par dana. Rekli su mi čujemo se za vizu,ja ih sutradan nazvao,dali mi šta treba da uplatim i gde i već posle 2 dana sam dobio datum razgovora. I

Offline Lav91Sar

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #388 on: 28/November/2015 »
                                                                                                             
 Hvala ! 12.15  :yeah: :wave:                                                                                                                                                      

Offline toySoldier

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #389 on: 28/November/2015 »
Ja prekosutra ujutru imam razgovor za vizu u ambasadi u Beogradu. Zna li neko koliko vremena prodje od dana intervjua do dana kad dobijem vizu i posle koliko mi kompanija šalje kartu? Idem 11. kontam da mi neće poslati dan pred put.. I Jel' postoji neki dress code ili ono,mogu na razgovor  da odem normalno obučen,pristojno?