Author Topic: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva  (Read 93211 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #120 on: 11/April/2015 »
Ima li neko nekih novih zvanicnih ili "nezvanicnih" informacija? :)

still on stand-by  :rolleyes:

Offline duxxx

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #121 on: 17/April/2015 »
Pozdrav za sve iz 27.10.2014,godine koji još čekaju.Prošao na poziciji junior bar waiter ,ali kao i većini dosad je uvijek odgovor "čekati i čekati i čekati ".Nadam se da će uskoro krenuti polako ukrcaj.
Snovi se samo jednom ostvaruju.

Offline Jaro89

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #122 on: 20/April/2015 »
Iz EP za bar za NCL nas ceka oko 60-tak na ukrcaj   :waiting:

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #123 on: 20/April/2015 »
Ja danas dobio mail od EP da popunim neki upitnik kao da apliciras na NCL sajtu i da navedes da si aplicirao preko doticne kompanije, nakon toga neki mail od NCL u kojem pise sledece:

"Norwegian Recruitment Team

Dear XXX XXXXXX,

Thank you for your interest in the position of, Restaurant Steward - Employment Power with Norwegian Cruise Line.
This is an automated response email to confirm that your application has been received.

If your skills and qualifications match the position requirements, a member of our Recruitment Team will contact you with additional information.

While we would like to have the opportunity to respond to all candidates that submit an application, unfortunately we are only able to contact those applicants whose background closely matches the requirements of the job.
Qualified resume/CV will be maintained in our files for one year, and reviewed periodically to be considered for any future openings. "


E sad mi nista nije jasno cemu ovo, da li ovo znaci da mozemo da ocekujemo ukrcaj ubrzo ili ?  :facepalm: (btw, jasan mi je engleski ali ne vidim logiku svega ovoga)


Offline Lopsis

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #124 on: 20/April/2015 »
Ja danas dobio mail od EP da popunim neki upitnik kao da apliciras na NCL sajtu i da navedes da si aplicirao preko doticne kompanije, nakon toga neki mail od NCL u kojem pise sledece:

Ma jok zemo.. kad ti kaze da je automated response to ti zapravo znaci da niko nije jos ni procitao al et da su primili... i mislim da ovo nikakve veze nema sa tvojim interview.om sto si ima preko agencije... ovo oni salju svima koji apliciraju preko njihovog site.a.. a pitanje je i da li gledaju aplikacije iz zemalja iz kojih vec imaju ugovorene agencije za te pozicije...

meni je najsimpaticnije ovo na kraju.. ako ne pases necemo ti se ni javljati.. tako da ako ti se ne javimo ne sikiraj se.. znas na cemu si...  :rofl:
Disregard zemo.. disregard..
Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #125 on: 20/April/2015 »
meni je najsimpaticnije ovo na kraju.. ako ne pases necemo ti se ni javljati.. tako da ako ti se ne javimo ne sikiraj se.. znas na cemu si...  :rofl:
Disregard zemo.. disregard..

 E pa hvala ti burazere, i meni je smijesno malo bilo ,prodjem intervju i sad im se ne svidjam, wtf :D Jos me kolegica jedna istraumira kao black lista onih koji cekaju  :rofl:

Opustio si me u ove kasne sat, mislim da cu ipak mozda i uspijeti zaspati veceras  :-*

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #126 on: 21/April/2015 »
murgavi92 ne brini, to se skynet javlja, ne znaju roboti da si već dobio posao ..
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline sofy

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #127 on: 23/April/2015 »
 ;) dobro je znaci da ne brinemo i ja sam dobila isto taj link od EP da se prijavim.

Offline Jaro89

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #128 on: 23/April/2015 »
Koja ste grupa? Ja sam iz oktobra 2014, ali jos nista nisam dobio

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #129 on: 23/April/2015 »
Koja ste grupa? Ja sam iz oktobra 2014, ali jos nista nisam dobio

Au jest se tebi oduzilo brato, preko koje si agencije? Ja sam iz marta 2015

Offline Jaro89

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #130 on: 23/April/2015 »
Preko EP iz Zg kod Sinise... Au sunce ti kada ces ti otici onda, ako smo mi jos iz oktobra ostali  :pad:

Offline beli84

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #131 on: 23/April/2015 »
Oticice kad i mi ili malo posle nas,mi koji smo prosli u julu intervju cekamo taj novi brod i svi oni koji su prosli ostale intervjue isto cekaju...e sad....kazi mi da ti kazem kad ce datumi i sl ali do kraja jula sigurno

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re: Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #132 on: 23/April/2015 »
Oticice kad i mi ili malo posle nas,mi koji smo prosli u julu intervju cekamo taj novi brod i svi oni koji su prosli ostale intervjue isto cekaju...e sad....kazi mi da ti kazem kad ce datumi i sl ali do kraja jula sigurno
Da I nama je receno u majlu koji smo prosli intervju od jula pa na dalje ukrcaji, a jaro brat mozda neku cudnu poziciju ima pa ceka toliko, ne vidim preko tapatalka sam na mobu, zop svima

Offline Jaro89

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #133 on: 23/April/2015 »
Sada sam skontao da ste Restaurant Steward, a ne Bar Waiter  oT Nadam se da Bar Waiter nije cudna pozicija i da ce i bar od jula :D

Offline beli84

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #134 on: 24/April/2015 »
Nada poslednja umire ;),jos malo jos malo pa arbajt :)