Author Topic: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva  (Read 93191 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #165 on: 20/May/2015 »
Ukrcaj nije ukrcaj.

Kada iskeširaš oko 1.000€ za sve troškove da bi otišao na brod, pa ti joj izmuzu "proviziju" pod prijetnjom da se tvoj LOE negdje zagubi, onda je to jedan vrlo vrlo gorak ukrcaj.

A kada te ne mogu ucjenjivati jer im treba radnik sa iskustvom, ovako kao ti, onda je ukrcaj veoma sladak. Kao sladoled sa vanilijom i prelivom od višnje.
U potpunostu se slazem. Nisam gledao iz ove prespektive.
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline beli84

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #166 on: 29/May/2015 »
ljudi!ima li ko kakvu informaciju za NCL,ovo cekanje bas ubija svaku nadu.

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re:
« Reply #167 on: 29/May/2015 »
Nije jos ni jun, nama su rekli u martovskoj grupi od jula ukrcaji...take it easy

Offline beli84

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #168 on: 03/June/2015 »
Da,samo sto ti cekas od marta a ja od 19-og jula prosle godine pa baa i nije take it easy

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #169 on: 03/June/2015 »
Ja sam imala intervju za posao sa gdjom Luizom ,pre oko mesec dana,nisu mi jos nista javili,ni da li sam prosla razgovor ili nisam,kad pitam sinisu kaze jos nista ne znamo...eto vi cekate ukrcaj,a ja jos ne znam ni da li sam dobila posao...sve mi se cini da je pisi propalo,ali tu sam gde sam,probacu neke druge opcije,pa ako se jave, jave :pad: :waiting:

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #170 on: 03/June/2015 »
Ajde ajde,sad ce to ne sekiraj se, pa lagano na Dawn :D
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #171 on: 03/June/2015 »
Hahaha :rofl:vidimo se tamo,jer svi putevi vode na Dawn,a onda moras promeniti username...nasukanibrod :plovim:

Offline Ilija_88

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #172 on: 08/June/2015 »
I ja cekam od oktobra 2014. godine, Isto na cekanju kao i vecina. Isto nisam cu da je neko otisao. Uglavnom ako nesto cujem javljam ekipi iz BG-a s'kojom sam isao u ZG, potrudicu se da i ovde postavim odmah. Sta da kazem zelim vama isto sto i meni . :moli:

Offline shami87

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #173 on: 09/June/2015 »
Ok samo da Vam se pohvalim, Milan iz Kouzona me je zvao i saopštio da sam prošao glavni intervju koji je bio u Skoplju 07.04.15. :yahoo:
Za početak mi je rekao da pripremim potvrdu iz suda da nisam osudjivan i da im pošaljem.

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re:
« Reply #174 on: 10/June/2015 »
Dobrodosao na listu cekanja :)

Offline shami87

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #175 on: 10/June/2015 »
Hvala ? :D

Offline Jaro89

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #176 on: 10/June/2015 »
Ja bih ipak smanjio malo s euforijom :) Lista je predugacka, a ima ljudi koji su prosli intervju pre godinu dana pa jos nisu otisli :) Ja sam na skoro 8 meseci trenutno :) Nadam se da ce sve to brze ici, ali izgleda da nece :)

Offline Kovac93

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re:
« Reply #177 on: 10/June/2015 »
Da se I ja prijavim na listu cekanja..
Prosao Sam finalni intervju za ncl u BL 22.3.2015 pozicija restoran stw. Imam zavrsen vec jedan ugovor za princess cruises kao buffet sword ( rehire mogu da dobijem sl godine jer Sam trazio da me stave van rotacije zbog porodicnih problems).
Koliko vidim ovde za NCL ne vlada euforija upravo suprotno.
Neko moje iskustvo za princess je slicno sa ovim, duzina cekanja zavisi I od departmenta.. Nije za sve isto, NPR bar boy ili bar waiteri su cekali dosta duze nego restoran dep. Da skratim pricu zelim svima sto skoriji ukrcaj I naravno javljam ako budem imao kakav info.. Pozdrav

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #178 on: 11/June/2015 »
Pisala mi je danas drugarica koja je kontaktirala sinisu za posao u ncl-u i on joj je rekao da bolje pokusa drugu kompaniju,jer su ncl i cunard reducirali ukrcavanje (sta god mu to znacilo) i da se za ncl jako dugo ceka...eto nije nista sto nismo znali,ali ako on vec preusmerava ljude,onda stvarno ne znam   sta nam je ciniti :hmm: :pad:

Offline Kovac93

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re:
« Reply #179 on: 11/June/2015 »
Vjerovatno ova ekipa sto ceka 8-9 mjeseci i duze bi trebala sad u julu poceti a mi iz 2015 krajem godine oktobar november.. Tako mi je Sinisa danas pisao.. Rekao je da moze garantirati da ce ukrcaj biti do kraja godine.  A to za preusmeravanje nzn sta da mislim, mzd imaju dovoljno ljudi koji tek treba da odu pa vidjevsi da ide sporije nece da rade novu grupu.. :) positive :D