Author Topic: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva  (Read 93364 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re:
« Reply #225 on: 27/July/2015 »
Evo majo isto su i mene zvali sad ali nisu spominjali  ikakav ponovni intervju nego samo da posalju novi spisak u ncl od onih koji su vec prosli jer je doslo do komplikacija... joj peripetije

Offline haso

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #226 on: 31/July/2015 »
Znaci danas dobio mail iz EP. bio sam na intervju u 10 mjesecu 2014 za poziciju asst waiter. znaci obavjestavaju me da su ih kontaktirali iz  ncl  te ocekuju da me ukrcaju  ubrzo te da izvadim ljekarski i jos neke stvari u najkracem roku. problem je jedino sto sam vec poceo sopstveni biznis,mada mi je srce zaigralo na mail  :plovim:. buduci da imam dva ugovora odradjena(more privlaci :),ko je bio zna o cemu pricam. U svakom slucaju htio sam da podijelim informaciju sa vama,i nadam se da su poceli ukrcavati pa da ce te i vi uskoro doci na red. Ja u svakom slucaju ne idem  :facepalm:

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #227 on: 31/July/2015 »
Hvala,verujem da svima znaci :yeah: Sretno u biznisu :uzdravlje:

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re:
« Reply #228 on: 31/July/2015 »
Znaci biznis dobro krenuo... mjesto vise.. ako kome znaci nista za sad sto se tice stewarda a drugara su zvali da radi medical iz martovske grupe 2015 isto ass waiter...

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #229 on: 31/July/2015 »
haso kakav biznis?  :pop:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline bomboclat

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #230 on: 03/August/2015 »
Ajde dobro je da se konacno nesto pokrenulo  :hmm: nema sta...na kraju ce biti ta prica da smo svi primljeni zbog tog novog broda koji isplovljava krajem oktobra. Ipak ce oni tu zaposliti 2000 ljudi  :pad: ako bude tako onda je vrijedilo cekati  :clapping:

Offline goja91

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #231 on: 11/August/2015 »
Da li su jos ikome ovi iz Zagreba poslali da rade medical osim Hase  :hmm: ?

Offline katjes

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #232 on: 11/August/2015 »

Da li su jos ikome ovi iz Zagreba poslali da rade medical osim Hase  :hmm: ?

Verovatno da nisu jer bih se već neko javio sa lepim vestima   :waiting:

Offline haso

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #233 on: 12/August/2015 »
Postovani

Molim sto prije krenuti u proceduru, javili su da ce Vas trebati vrlo brzo.
Prvo morate imati:
Medical i preveden na engleski kod sudskog tumaca potvrdu da niste pod sudskim postupkom
Molim sken pasosa

Kod dolaska doktoru, (samo za žene) morate mu  donijeti Papa test ne stariji od 6mjeseci i mora biti napisan ili preveden na engleski

- dr. Vedran Batarelo
Vrbanićeva 56
10 000 Zagreb
Croatia
Tel/Fax: 00385 1 4663 096

Nakon sto obavite ljekarski molim sve papire koje dobijete od doktora skenirati i poslati na mail: medical@employment-power.com
U atacmentu je US viza upitnik na koji odgovorite i vratite.

Srdacan pozdrav,
Dean Bratusek
Uspinjača posao - Employment Power


Evo mail u cijelosti da ne bude da bacam bombe po forumu ,ne znam ni za koga vise da je primio mail ,nisam u kontaktu sa nikim ostao.
Imam 5 dunuma zemlje hocu da posadim maline (ako te bas interesuje CEO  :uzdravlje: ) .Pozdrav svima

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #234 on: 13/August/2015 »
Odličan potez haso. :clapping: Kad bi svi nešto proizvodili, ne bi nam trebao odlazak na kruzere.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline bomboclat

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #235 on: 15/August/2015 »
Ncl ponovo ima interview preko kouzon-a. Kontam da im je cilj da prime 759880043 radnika pa da onda razmisle hoce li nekoga ukrcati  :waiting: gotive ljudi interview pa ga jeb...

Offline Carlito

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #236 on: 01/September/2015 »
Ja sam bio u BGu na razgovoru 22og rekli su nam da ce javiti u toku te nedelje ko je prosao, slao sam Sinisi mail i rekao mi je da im jos nisu iz kompanije javili ko je prosao a ko ne...
Pa me interesuje samo koliko ste vi cekali u proseku odgovor na to dal ste dobili posao ili ne... deployment bi trebao biti krajem oktobra posto dobijaju novi brod i treba im dosta ljudi, tako su nam rekli na prezentaciji!
Pozdrav

Offline Jaro89

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #237 on: 01/September/2015 »
Ja sam bio u BGu na razgovoru 22og rekli su nam da ce javiti u toku te nedelje ko je prosao, slao sam Sinisi mail i rekao mi je da im jos nisu iz kompanije javili ko je prosao a ko ne...
Pa me interesuje samo koliko ste vi cekali u proseku odgovor na to dal ste dobili posao ili ne... deployment bi trebao biti krajem oktobra posto dobijaju novi brod i treba im dosta ljudi, tako su nam rekli na prezentaciji!
Pozdrav

Meni oko 7 dana... Po njihovom smo trebali otici jos u prolece ove godine, ali kao sto vidis niko nije otisao pa uskoro pravimo godisnjicu neznanja i bilo kakvih informacije po pitanju ukrcaja... Ostala je jos nada posto ona poslednja umire, ali i ona je na aparatima... Tako da dobrodosao u klub  :uzdravlje:

Offline Carlito

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #238 on: 01/September/2015 »
Koja tugaaa, godinu dana jbt...  oT  Nama je receno da ko prodje ide krajem oktobra jer im treba za taj novi brod... Kad sam vec ovde ima li koji bartender da je prosao a ceka deployment? :)

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #239 on: 01/September/2015 »
Meni vec drugi put nisu nista javili,ni da sam prosla ni da nisam,prvi intervju u maju,pa su me u julu zvali i rekli da moram da ponovim intervju,evo proslo je vec mesec dana,jos nista nisu javili...uzas,sve najgore za njih,i ep i ncl. ::bin-laden::