Author Topic: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva  (Read 93372 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline -trustno1-

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #270 on: 19/September/2015 »
Zna li neko da li NCL placa prvu kartu, ili mi platimo pa nam oni kad se ukrcamo vracaju lovu? :)

NCL placa kartu, ne brigaj. a za ostale troskove vracaju novac,sacuvaj racun  :wave:

Offline -trustno1-

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #271 on: 19/September/2015 »
Da li je neko iz grupe 21. Avgust, Beograd, Hotel In dobio deployment?


ja sam dobila mail juce da trebam na lekarski i ostalo.... do kraja sledece nedelje da zavrsim to  :party:

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #272 on: 19/September/2015 »
Prince nema pravila,meni je Cunard sve poslao,pre nego sto sam napravila medical...i loe,kartu,rezervaciju u hotelu,instrukcije kako gde sta kad stignem u Istanbul :))) i to cesto kod njih tako bude :D

Malo je van teme, ali ćemo brzo... ;D Je li ti to prvi ugovor kad su tako sve dali i poslali?

Offline Flikson

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #273 on: 19/September/2015 »
Koja pozicija i kada si imao intervju?

Intervvju 24 August.

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #274 on: 20/September/2015 »
Malo je van teme, ali ćemo brzo... ;D Je li ti to prvi ugovor kad su tako sve dali i poslali?

Jeste,prvi ugovor!

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline bomboclat

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #276 on: 20/September/2015 »
Mislim da trebamo biti realni i priznati da ako nas ne zovnu sad kada im isplovljava jos "2000 radnih mjesta" onda nas nece ni zvati...ako nismo ovo cekali onda ne znam sta smo cekali  :waiting:

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #277 on: 20/September/2015 »
Nazalost mislim da ako se i cekalo na novi brod,akcija odlazaka je vec trebala da bude, :nono: Da npr jos dvoje-troje ceka a svi iz grupe da su otisli,to jos uliva nadu,a ovako niko bas :neceici: :nono:

Offline nescha9992

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #278 on: 20/September/2015 »
Cao drugari, treba mi neki savet od vas :) Naime, pozvan sam na trening, od agencije Kouzon, traje 3 dana, za poziciju restaurant steward, na NCL. Trening traje od 2. do 4. oktobra, placa skoro 1900 din. E sad, problem je sto ne znam sta da radim, da li da odem, ili ne. Jer cuo sam mnoge kako pricaju za Kouzon da oni samo uzmu pare, a od ukrcavanja ne vidis nista, da li i vi delite isto misljenje? Hvala unapred, pozdrav!

Offline Bravobravo

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #279 on: 20/September/2015 »
Koja glupost...Treba da ih je sramota!Iskreno mislim da je uzimanje para bzvz.To im je najnovija taktika.Ako je to tako neophodno zasto druge agencije ne traze trening.Ili da bude po principu moze ali prvo ugovor.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #280 on: 21/September/2015 »
Quote
Jer cuo sam mnoge kako pricaju za Kouzon da oni samo uzmu pare

Reci tim mnogima da odu u miliciju ili sud i da traže svoje pare nazad. U međuvremenu, nemaš šta tražiti u ovom topic-u. ovo je za one koji čekaju ukrcaj.
Preporučujuem ti Employment Power iz Zagreba.
Kod njih nema treninga nego ti naplate kartu 2x normalne cijene. I još ideš preko putničke agencije "Sunčana Vura" koja je u njihovom vlasništvu.
Ukrcaj, kako možeš pročitati u ovih Reply #280, odmah za nekih godinu dana i malo jače ... možda.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #281 on: 21/September/2015 »
Morate biti spremni na to da se na odlazak zna cekati i preko godinu dana, svjedoci smo toga jer je sve vec objasnjeno na forumu...

Znam lika koji je bio u hotelu 2 mjeseca u miamiu cekajuci na brod...

S vremena na vrijeme kontaktirajte agencije imate pravo na to jer ste im platili njihovo i ne obazirite se  a njihovu drskost, niste vi jedini koji njih cimaju svakodnevno...

Ne mogu vas oni tako lako ispaliti...

Dosta tu faktora igra ulogu: neko zavrsava ugovor, neko se vraca na ugovor, dobijaju otkaz, daju otkaz... onda se te praznine popunjavaju...

I oni drze do nekog redosleda jbg....

Morate da se locirate u koordinantnom sistemu konfuzije...  :uzdravlje:

Offline Lav91Sar

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #282 on: 23/September/2015 »
Nije mi jasno na intervju u Banja Luci nas je bilo 50-ak,u Beogradu par dana ranije sigurno i vise,nakon toga u Skoplju iz svih zemalja ex-YU,a ovde ostavi post svega par ljudi. Dajte narode javljajte se,niti se placa,niti boli ostaviti neki post. Hajde da pomognemo jedni drugima,da vidimo kako ko napreduje,dokle je ko stigao,kakve info je dobio...  :clapping: Vidim po ostalim postovima iznad da ima svacega. :hmm: Sto se mene tice,prije nekih 15-ak dana sam dobio mejl da sam prosao intervju i da cekam dalje info kada agencija dobije datum mog ukrcaja,tada sam bio  :yahoo: Medjutim kako vrijeme prolazi a svi se nadamo tom ESCAPE-u  :hmm: Par osoba sa kojima se poznajem a bili su na razlicitim lokacijama na intervju znam da su dobile mejl da se radi medical,ja jos nista.  :facepalm:  Ima li ko novih informacija,kako vi napredujete ???

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #283 on: 23/September/2015 »
Evo jedan moj kolega je dobio datum prekjuce, ide za dve nedelje (pozicija, asst waiter) tj ukrcava se 11.10.2015 na NCL Epic koji je na dry docku u Francuskoj...

Offline Nejna

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #284 on: 23/September/2015 »
Evo jedan moj kolega je dobio datum prekjuce, ide za dve nedelje (pozicija, asst waiter) tj ukrcava se 11.10.2015 na NCL Epic koji je na dry docku u Francuskoj...

A kada je imao intervju i preko koje agencije?
"When all the trees have been cut down, when all the animals have been hunted, when all the waters are polluted, when all the air is unsafe to breathe, only then will you discover you cannot eat money." Cree Prophecy