Author Topic: Nisam imao intervju, dobio posao, je li neko imao takvu situaciju?  (Read 7920 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Idi dok si mlad . . .
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline Alekserbia

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
tako da kome je utility cleaner na Princessu tezak posao, ovde nema sta ni da pokusava da trazi :D

hahhaha nasmeja me sada :) vidim radio si kao Bar utility,pa nebih da nastavljam o tome koliko je tesko biti utcl na princess -u ... samo cu ti reci ..kad budes cistio povracku ..sracku nosio torbe  cistio podove i izbacivao djubre (da ne spominjem sortiranje) ,,,,onda mozes da ostavis takav komentar  :) ne kazem da nije bilo zezanja i uzivanja,ali da je ogovan poso jeste i mogu iskreno opet da kazem ne preporucujem ga nikome ni na jednom brodu nebitno recni ili prekookeanski :)


A sto se tice ovog momka zelim mu svaku srecu al najbolje da se posavetuje sa ljudima jer ici na brod recni ili prekookeanski nije isplativo na tim manjim slabije placenim i veoma teskim pozicijama,gde ne znas gde bijes kad si poceo a kad zavrsavas,nikad nisi na svom poslu i njega da obavljas vec radis sve sto im na cef padne svakom si potrcko u svakom smislu.

Offline Money Alas

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Ovako, prije jedno sedmicu dana ja sam aplicirao za Utility poziciju (Sea Chefs).
Nisam aplicirao preko nikakvih agencija, vec sam isao direktno preko Sea Chefs.
Odmah dan nakon sto sam aplicirao dosao mi je mail u kojem pise da li cu biti slobodan da radim ovu sezonu na njihovom brodu. Ja sam naravno odgovorio da cu biti dostupan.
Eh odmah sutra vece mi dodje mail kao su mjesta popunjena, reko ajde dobro.

Kad ujutro zvoni mobitel, ja se javim, kad zove zena iz sea chefs da potvrdi moj dolazak na brod, pricali smo nekih 2-3 minute, uglavnom za moj dolazak i poziciju.
Nakon sat vremena meni dolazi mail u kojem mi je potvrdjen dolazak, znaci pise ime broda na koji idem, i datum 15.3. .
Poslana mi je i dokumentacija, da posaljem kopiju pasosa svog i tako to. Stavit cu dole sliku sta mi
je doslo da ispunim.

Nisam imao nikakav intervju, pa me zanima da li je neko ovako imao situaciju ?



Isti slucaj, zvali me i pitali dali imam posao, ja rekao ne. I pre 7 dana dobio isti mail kao i ti, i evo danas mi poslali ugovor i papire za vizu, samo sto je moja pozicija Head Waiter.

Offline HaliGali

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Ja sam dobila bez intervjua bilo kakvog,ali prijavila sam se preko Safe cruise-a ,za poziciju cabin stewardess. Razlog je taj što im je otišla jedna devojka a bližio se changing day i trebao im je neko hitno.