Author Topic: @Tamara  (Read 10536 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Odg: @Tamara
« Reply #15 on: 14/November/2009 »
dobro sve jedno,...odoh da se spremam za preliminarni intervju za poziciju Gift shop!

ajd vidimo se, ako prodjem javicu se :-))))'
dobro je da si odlučila,proči češ ne brini :run:
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline TamaraSU

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 141
    • View Profile
Odg: @Tamara
« Reply #16 on: 14/November/2009 »
dobro je da si odlučila,proči češ ne brini :run:

obavesticu vas ....  :D

Offline zloca87

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Odg: @Tamara
« Reply #17 on: 14/November/2009 »
Konacno je neko otvorio temu za tamaru  :pop:

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: @Tamara
« Reply #18 on: 14/November/2009 »
 =""

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odg: @Tamara
« Reply #19 on: 14/November/2009 »
Konacno je neko otvorio temu za tamaru  :pop:

First rule of fight against .............  is Containment.  :deda:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline TamaraSU

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 141
    • View Profile
Odg: @Tamara
« Reply #20 on: 15/November/2009 »
Hvala Sefe sto si otvorio ovu temu, ne znam cime sam zasluzila ovo sve,...

ja cu sada da se odjavim sa foruma zauvek, jer vidim da je ovaj nacin jedan vid ismejavanja mene
samo zbog toga sto sam ovde trazila pomoc i zbog toga sto nisam znala sta da izaberem od ponudjenih pozicija

i sto je savsim normalno da me je uhvatila panika i strah od nepoznatog...

I mislim da nikoga nisam uvredila ni sa cim pa cak ni tebe,... ali ovo za mene je jako nizad udarac.

Offline levykk

  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Odg: @Tamara
« Reply #21 on: 15/November/2009 »
Hvala Sefe sto si otvorio ovu temu, ne znam cime sam zasluzila ovo sve,...

ja cu sada da se odjavim sa foruma zauvek, jer vidim da je ovaj nacin jedan vid ismejavanja mene
samo zbog toga sto sam ovde trazila pomoc i zbog toga sto nisam znala sta da izaberem od ponudjenih pozicija

i sto je savsim normalno da me je uhvatila panika i strah od nepoznatog...

I mislim da nikoga nisam uvredila ni sa cim pa cak ni tebe,... ali ovo za mene je jako nizad udarac.

 :(  :(
:run: :plovim: :run:

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Odg: @Tamara
« Reply #22 on: 15/November/2009 »
Sledeci korak nakon ljutnje koja se izrazava da bi nam se neko izvinjavao je moliti dete da se odljuti, pa se ono necka i mrgodi... Psihologija je cudo  :D


Tamara uozbilji se i ne ljuti se, niko ti nista lose nije rekao, samo je na odredjen nacin ukazano na tvoju losu osobinu neodlucnosti i prevelikog straha, i postavljanja istog pitanja na 101 nacina.
Ja mislim (to je moje licno misljenje i zadrzavam ga za sebe !) da ti nisi jos odlucila sta zelis pa te je zbog toga toliko strah, cini mi se da ti se ne izlazi iz utesne zone.  no;;;

Naravno sada kako protumacis, smatram da ces se ponovo naljutiti posto mi se cini da tobom vlada "strah" od nepoznatog i napustanja komforne zone umesto da te vodi "zelja" za novcem, za postati bolji, novim iskustvom, boljim zivotom...


Mi smo 100% vodjeni emocijama , samo je pitanje kojom, strah ili zelja. ako budes probudila zelju, neces biti uspanicena
i rado, lako i na brzinu ce ti neko od forumasa ili veterana pomoci sa informacijom, kao i svakom ko je dosao na forum (mozes se uveriti preko tema)
samo jedno sigurno moras znati da bi ti pomogli, a to je STA ZELIS.   Pitati se sta ce tvoji prijatelji misliti o odlasku i onome sto moze da ti se desi (da ti daju malo manju plati pa da ti zbog toga odlucis da se vratis pre kraja ugovora) ili raditi i zaraditi prosecno veliki novac na brodu i brinuti sta je ono sto ti hoces i sto ti treba!

Offline Dejan011

  • Registered
  • *
  • Posts: 72
    • View Profile
Odg: @Tamara
« Reply #23 on: 15/November/2009 »
ja cu sada da se odjavim sa foruma zauvek, jer vidim da je ovaj nacin jedan vid ismejavanja mene
A što bi bilo ismejavanje?
Meni se ipak čini da su ti postovi prebačeni u odgovarajuću sekciju foruma,pošto je ona sekcija namenjena pričama veterana.Trebala si odmah otvoriti ovde temu,pa onda ne bi bilo potrebe za prebacivanjem postova.

Ajd nemoj da se duriš bespotrebno. :D


Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odg: @Tamara
« Reply #24 on: 15/November/2009 »

ja cu sada da se odjavim sa foruma zauvek, jer vidim da je ovaj nacin jedan vid ismejavanja mene


 :rolleyes:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline zloca87

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Odg: @Tamara
« Reply #25 on: 15/November/2009 »

 
I mislim da nikoga nisam uvredila ni sa cim pa cak ni tebe,... ali ovo za mene je jako nizad udarac.

Jesi,napisem ti 20 privatnih poruka sa svim mogucim detaljima i fiskalnim racunima sa pregleda,a ti posle 5 minuta pitas u nekoj temi koliko kosta pregled u Beogradu i sta sve treba. Mislim  oT

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
Odg: @Tamara
« Reply #26 on: 15/November/2009 »
ovaj vidi stvarno ne znam sta da kazem na ovo da li zelis da ides na brod ili na kako god,  moj savjet ti je da nadjes nekoga, ko je ovo prosao znaci radio je vec na brodu ili ima nekog iskustva, preko agencije ili preko ovog foruma, pozoves tu osobu na kafu i sve u detalje samo za referencu da imas u glavi sta sa otprilike trazi i kakav je zivot iz prve ruke, a ako i dalje oces to onda pratis sta ti kazu iz agencije i drzis se foruma... hvala

Pozdrav Sefu covjek je majstor zato sto nas okuplja ovako mlade spremne zeljne  :yahoo:
Ako ikad budem imao privilegiju da upoznam tog covjeka trazicu mu autogram ili bar pivo da mu kupim  :plovim:
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odg: @Tamara
« Reply #27 on: 15/November/2009 »
Ako ikad budem imao privilegiju da upoznam tog covjeka trazicu mu autogram ili bar pivo da mu kupim  :plovim:


beer will do  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline jana

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Odg: @Tamara
« Reply #28 on: 21/November/2009 »
ovaj vidi stvarno ne znam sta da kazem na ovo da li zelis da ides na brod ili na kako god,  moj savjet ti je da nadjes nekoga, ko je ovo prosao znaci radio je vec na brodu ili ima nekog iskustva, preko agencije ili preko ovog foruma, pozoves tu osobu na kafu i sve u detalje samo za referencu da imas u glavi sta sa otprilike trazi i kakav je zivot iz prve ruke, a ako i dalje oces to onda pratis sta ti kazu iz agencije i drzis se foruma... hvala

Pozdrav Sefu covjek je majstor zato sto nas okuplja ovako mlade spremne zeljne  :yahoo:
Ako ikad budem imao privilegiju da upoznam tog covjeka trazicu mu autogram ili bar pivo da mu kupim  :plovim:
i ja definitivno.... :uzdravlje:

Offline FCB

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
Odg: @Tamara
« Reply #29 on: 21/November/2009 »
Hvala Sefe sto si otvorio ovu temu, ne znam cime sam zasluzila ovo sve,...

ja cu sada da se odjavim sa foruma zauvek, jer vidim da je ovaj nacin jedan vid ismejavanja mene
samo zbog toga sto sam ovde trazila pomoc i zbog toga sto nisam znala sta da izaberem od ponudjenih pozicija

i sto je savsim normalno da me je uhvatila panika i strah od nepoznatog...

I mislim da nikoga nisam uvredila ni sa cim pa cak ni tebe,... ali ovo za mene je jako nizad udarac.

Ne smijes da se ljutis meni bas sve o tebi izgledalo onako kako da kazem slatko  :) ... bas svi zelimo da ti pomognemo da se odlucis.. ja nemam nikakav problem ako mogu na bilo koje pitanje da ti dam odgovor.. a to sto si odlucila da ides u Gift Shop je pametno po meni ,,, nemoj da se ljutis nema razloga.. pozzzz  ;)