Author Topic: Camp Carnival, Januar 2015 interview.. kada ce biti ukrcaj?  (Read 3582 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Jel

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Nisam nasla da je neko pisao,nadam se da nisam pogresila...moje pitanje je da li je nekom javljeno kada ce biti ukrcaj?

Offline Jel

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Ja se izvinjavam sad vidim da sam napravila gresku,mislila sam na intervju 6 februara... :)

Offline ninka88

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Za Jel
I ja sam bila na istom tom intervju i prosla kao i mislim vecina ako ne i svi ? i nema jos nikakvog maila od sinise. Jesil ti slala kakav mail Sinisi i jel ti ista odgovorio. Ja jos uvijek cekam , reko poslat ce. Mada kontam da ga kontaktiram ovih dana. Barem mozemo da kontaktiramo na forumu dok ne dobijemo kakve informacije ;)..Imal jos koji member of youth staff that day?

Offline Jel

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Da svakako...Sinisa je rekao da cemo biti o svemu obavesteni..to je to..to je odgovor. :):)

Offline japanac89

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Vi ste imali intervju u februaru,a mi u martu.....pa me interesuje da li vam je stiglo neko obavestenje od Sinise,ili je ostalo na tome "javit cemo vam".....pozz  :plovim:

Offline Dzoni82

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re:
« Reply #5 on: 12/April/2015 »
I ja sam bio Marta. Any news?

Offline Dzoni82

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re:
« Reply #6 on: 16/April/2015 »
1 maj Carnival Ecstasy Miami.
Krenuli smo :-)

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Dzoni jel si otisao? Kako ide?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Dzoni82

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re:
« Reply #8 on: 21/February/2016 »
Dzoni je otišao i vratio se. Pa da napisem iskustvo kraj prvog ugovora.
Ugovor je trajao 8 meseci i 10 dana. Promenio sam 3 broda. Pa da pocnemo.
Bar koledz sensation. Bilo je dobro, uci se po ceo dan, procedure, pica, mnogo treninga. Postoje dva testa koja se rade u toku koledza vezano za bar.
Nakon toga sam dobio svoj brod, Carnival Glory. Sa Bahama me sele na Karibe.
Tamo sam se brendirao za Alchemy bar(martini bar). Odradio trening mesec ipo dana i nakon toga sam dobio priliku da odem za Australiju i ukrcam se na Carnival Spirit. Spirit je bio na dry doku i dobio je upgrade 2.0 ship-a pa je samim tim i dobio Alchemy bar. Tamo sam radio 5 meseci i vratio se na odmor.
Ukratko, dobar ugovor. Mnogo sam naucio i jos uvek ucim. Imao sam priliku da radim sa jednom od najjboljih mixology u Carnival kompaniji, ovogodianjim finalistom bacardi competition, dosta mi je pomogo.



Послато са Nexus 6 уз помоћ Тапатока


Offline blondy987

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
Radio si sa mojim dobrim drugom i kolegom Miroslavom. Mozda najbolji covek koga sam upoznala na Carnivalu. On je bio moj mentor i naucila sam puno od njega, posto sam i ja radila u Alchemy-ju. Jako je bitno imati dobrog bartendera kada tamo radis, i nekog ko ce podeliti svoje znanje sa tobom, a Miroslav je upravo takav. Ako se ne varam, Desislav je radio na Spiritu zajedno sa Mirom. Zelim ti svu srecu u daljoj karijeri i da sto pre dobijes promociju u mixologa.  :clapping:

Offline Dzoni82

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Radio si sa mojim dobrim drugom i kolegom Miroslavom. Mozda najbolji covek koga sam upoznala na Carnivalu. On je bio moj mentor i naucila sam puno od njega, posto sam i ja radila u Alchemy-ju. Jako je bitno imati dobrog bartendera kada tamo radis, i nekog ko ce podeliti svoje znanje sa tobom, a Miroslav je upravo takav. Ako se ne varam, Desislav je radio na Spiritu zajedno sa Mirom. Zelim ti svu srecu u daljoj karijeri i da sto pre dobijes promociju u mixologa.  :clapping:
Hvala ti Blondy. Nadam se.. Pozdrav!

Послато са Nexus 6 уз помоћ Тапатока