Author Topic: I/S na Carnivalu. Ima li ko iskustva sa ovom radnom pozicijom?  (Read 1849 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ejsiej

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Zdravo svima! Kao što možete videti - novi sam na forumu...

Radio sam kao fotograf za Image Inc. (odradio jedan ugovor od 8 meseci na Celebrity Summit-u) i vratio se kući... Bio sam razočaran uslovima, odnosom prema radnicima itd itd... A i inače sam hteo da dovršim fakultet koji sam prekinuo kako bih otišao na brod.

Sada me je uhvatila pomama da putujem opet. Pošto imam iskustva sa kompjuterima (radim kao serviser slobodnjak a i jedno vreme sam radio u jednom servisu u Budvi) mislio sam da se iscimam pa da se prijavim za neki posao poput I/S-a na Carnivalu (brat mi radi na Carnivalu kao barmen, raspitao se i rekao mi je uslove i sve). Nego, kako pročitah ovde, za primanje na takvu poziciju traži se mnogo više znanja nego što sam očekivao pa bih odustao od toga... Nije da ne mogu naučiti nego bi trebalo vremena za to a meni se po malo žuri. :)

Ima li ko (Blade91?) iskustva sa ovom radnom pozicijom? Traže li se trenutno ljudi za ovu poziciju? Kakve su plate sada u odnosu na pre koju godinu? S obzirom da sam već radio na brodu i imam iskustva sa customer service-om pretpostavljam da ne bi bio problem da me prime, samo nisam siguran traže li sada kakve Apple-ove sertifikate ili se može i bez toga?

Prijavio bih se odmah preko njihovog sajta nego eto, rekoh bolje da pitam ovde prvo ako može ko da me savetuje. Hvala.  :uzdravlje: