Author Topic: G&P Swiss Social Security Concept 2015  (Read 4534 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
G&P Swiss Social Security Concept 2015
« on: 14/February/2015 »
Ja sam dobio da kao neki predugovor od njih putem maila za cabin stewarda.

Plata je 835 evra koje dobijas na racun plus tip na ruke, za koji nisu napisali koliki je.
Ugovor je od aprila pa do pocetka novembra, 2.08 dana po mesecu se dobija za odmor koji se moze koristiti posle tri meseca.
Dobija se 200 evra za putne troskove na kraju sezone ali samo ako izguras celu sezonu.
Spominje se i nekih 212 evra a to je valjda ono sto oni placaju za tvoje osiguranje.

Evo ubacicu kao izgleda ta tabela osiguranja




Offline York

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: G&P Swiss Social Security Concept 2015
« Reply #1 on: 19/February/2015 »
Hvala ti na ovom! Meni su danas javili da će me zvati za intervju 25.2.  :yeah:  Raduje me ovaj dječiji doplatak jer imam dvoje djece. Ništa ne znam ni o kompaniji niti gdje mogu šta naći, ostale plate, tips itd... Nadam se da će biti dobar taj intervju pa da se zaplovi na tim brodićima... RAS KASS kad si ti aplicirao? Koliko traje proces zapošljavanja? Kakav je bio intervju? Molim te za bilo kakvu dodatnu informaciju :)

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: G&P Swiss Social Security Concept 2015
« Reply #2 on: 19/February/2015 »
Ja sam konkurisao direktno kod njih preko sajta. Brzo su me kontaktirali, trazili dodatna dokumenta, posle sam imao telefonski intervju sa gospodjom iz Hr, poslala mi okvirne detalje ugovora. Ja sam potvrdio da sam zadovoljan ponudjenim uslovima, sad cekam dalje.
Rade Scenic, Emerald Waterways i jos neke manje firme, gosti vecinom sa nemackog govornog podrucja. Platu sam napisao u prvom postu plus tip 300-500 evra mesecno.
Gde imas taj intervju?

Offline York

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: G&P Swiss Social Security Concept 2015
« Reply #3 on: 19/February/2015 »
Isto telefonski i isto preko sajta. Znači ide relativno brzo. Govorim njemački perfektno a i engleski, iskustva imam na raznim pozicijama u hotelu i na kruzeru tako da se nadam pozitivnom rezultatu. Hvala ti na odgovoru a ja ću napisati kako je prošao intervju  ;) Sretno ti bilo dalje i da ostvariš svoj cilj!

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: G&P Swiss Social Security Concept 2015
« Reply #4 on: 19/February/2015 »
Takodje srecno.

Deluju bas expeditivno, za razliku od drugih kompanija. Telefonski je bio skroz opusten, a s obzirom da  imas iskustva i tebi ce biti. Mislim da je to cisto vise da ti provere nemacki.

Offline sardina84

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: G&P Swiss Social Security Concept 2015
« Reply #5 on: 29/November/2016 »
ras kass i york, posto imate iskustvo sa njima sta znaci ovo u praksi vezano za ugovor ?? da li znate jel na kraju svicarski ugovor i dalje,djeciji doplatak i sl ? pitam jer imao sam razgovor sa njihoovm hd.prosao sam ali mi nestto to smrdi vezano za njihove uslove a posebno jos to sto ste sve dozivili kod njih...a na sve to za njih radi river star agencija iz smedereva, a malo ko zna nesto o njima, mislim to sto se zna nije im bas neka preporuka :hmm: