Author Topic: Safe Cruise organizira Intervju za Princess 22.i 23. Maja 2012 u Beogradu  (Read 74484 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline nemacm

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Pozdrav,  ja sam bio na tom razgovoru i obuci u Zemunu,finalni je bio u interkontinentalu,aplicirao sam za poziciju 3 cook...a dobio sam  assistent cook .vizu sam vadio kada i vi  (odobrena na 3 god)  . ..pouzdano znam da su dvoje  nasih  kolega otputovali , (Emerald Princess i Grand Princes )
   A ja putujem 24.06 u Norvesku  u Stavanger  na ukrcavanje  na Grand Princess   !!!!!! : mirno more svim kolegama  puno pozdrava Djordju i ekipi :run:

Offline Magi

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Mi koji smo uradili vizu smo na cekanju i mislim da ce mo prvi od BFST da idemo, za odprilike 2-3 nedelje, tako sam ja nesto cuo... Mene zanima da li je jos neko radio vizu posle 6tog juna? Pozdrav nemacm i mirno more  :party:

Offline nemacm

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile

Offline pastryman

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
e mi smo isli jednom sa treninga busom zajedno, ako si to ti?:)
znaci ti vec ides...

Offline Alexandar mm

  • Registered
  • *
  • Posts: 71
    • View Profile
e ja znam da je jos jedna ekipa isla za vizu nedelju dana posle nas,ali znam i da dosta njih jos nisu isli za vizu,ne znam sada kako oni to rade i koji princip imaju.ja sam cuo da ih je neko zvao i da su rekli za 2 meseca cemo se ukrcati svi :waiting:

Offline firefox

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 43
  • Indestructible
    • View Profile
Dosta raje jos nije ni dobila LOE a mi ako budemo cekali jos dva meseca e onda cu poluditi  :neee:
The indestructible

Offline magelan

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Mi koji smo uradili vizu smo na cekanju i mislim da ce mo prvi od BFST da idemo, za odprilike 2-3 nedelje, tako sam ja nesto cuo... Mene zanima da li je jos neko radio vizu posle 6tog juna?

To za odprilike 2-3 nedelje nemora da znaci...koliko sam razumeo Ivana moze da se desi i do kraja avgusta da se ceka...
12 juna je bilo nas 15tak za vizu, vecina iz buff.1 grupe sa treninga...




Offline Alexandar mm

  • Registered
  • *
  • Posts: 71
    • View Profile
sad sam se cuo sa drugarom on ide za vizu u sredu,tako da jos nisu zavrsili svi za vizu,a koje dvoje su vec otisli ako moze da se zna i za koju su oni poziciju

Offline nemacm

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
otisao je jedan momak iz Vranja na Emerald na poziciju 3 cook i Pavle na Grand Princess na poziciju assistent cook

Offline Magi

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Mozda si u pravu, ja samo kazem da sam tako cuo... E da li mozda imas FB ili mail od tog decka Nenada iz Vranja koji zivi inace u BGD-u?

Offline Alexandar mm

  • Registered
  • *
  • Posts: 71
    • View Profile
aha,pa dobro,znaci jos nisu krenuli sa buffetima,sa nama.gorane a odakle tebi to za 2-3 nedeje,jer znam da su rekli za 2-3 meseca,bilo bi dobro da je tako ali nesto sumnjam

Offline Magi

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Pa Maja nesto tako rece...mozda sam pogresno razumeo ili cuo...ne znam.

Offline Alexandar mm

  • Registered
  • *
  • Posts: 71
    • View Profile
ma ok ,valjda ce da bude tako,ali ima nas dosta tako da je malo neizvodljivo ali videcemo

Offline Moca DJ

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
evo ja tek u utorak po vizu... al bitno je da se barem nesto desava :)

Offline bracko87

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Kakva je situacija sa fotografima, da li je neko otisao, da li neko jos ceka...

Meni su rekli da dodjem sledece nedelje na raygovor kod njih, za fotografa... :banana: