Author Topic: U agenciji rekli SAMO CV da ponesem. Sta znaci taj poziv na razgovor?  (Read 2570 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kibiców

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Pre par dana sam odlucio da posaljem svoj CV agenciji SAFE CRIUSE!
Odgovorili su mi i zakazali razgovor u agenciji za utorak i rekli SAMO CV da ponesem. Bez napada u startu molim vas, zasto nisam trazio po forumu i ostalo.
Jednostavno nemam vremena, utorak je iza vrata i potreban mi je konkretan odgovor  :hehe: A to je: Sta znaci taj poziv na razgovor? Da li je to neka vrsta intervjua?
Citao sam da se preporucuje da se u odelu ode, da li i ja sad treba u odelu da odem? Pitao sam da li su potrebne preporuke da ponesem i ostalo, kazu ne.
Mnogo mi je cudno zbog tog podatka, da mi nije potrebno nista. Predpostavljam da to kao hoce da me cisto vide ili je ipak nesto drugo u pitanju.
Citao sam po forumu koja pitanja se najcesce protezu na intervjuima a zanima me da li to i mene ceka sad ili sledeceg puta?
Molim vas za odgovor i jos jednom nemojte da mi zamerite sto ovako direktno u startu sa prvim postom postavljam pitanja.
I jos nesto, pitanja su mi z'brda z'dola ali pisem kako se odecam trenutno, valjda vam je jasno onda  :hehe:
Unapred hvala

p.s. zavrsio sam strukovne studije za kuvara, da li cu imati ikakvu prednost u odnosu na ostale ili sve zavisi od intervjua

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Re: Molim vas pomoc, hitno!
« Reply #1 on: 09/August/2013 »
Ovo ti je samo predinterview, nemas razloga panicariti. Cisto provjera jezika i malo struke. Poradi na stranom jeziku i to je to. Sto se tice odjevanja, nema potrebe za odjelom, ali nemoj doc niti u trenerci, traperice i kosulja ce biti sasvim dovoljno,uredno obrijan i kako to vec ide. Samo opusteno, i sve ce doc na svoje. Sretno !  :uzdravlje:
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline Kibiców

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Molim vas pomoc, hitno!
« Reply #2 on: 09/August/2013 »
Uf, dobro je. Hvala najlepse. Mogu moderatori i da brisu ovo ako smatraju nepotrebnim.

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Re: Molim vas pomoc, hitno!
« Reply #3 on: 09/August/2013 »
Uf, dobro je. Hvala najlepse. Mogu moderatori i da brisu ovo ako smatraju nepotrebnim.

Ma nema problema, ako jos sta treba samo pitaj, i sretno jos jednom !
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline Kibiców

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Molim vas pomoc, hitno!
« Reply #4 on: 29/August/2013 »
Stigoh do treninga, ako je to i bitno   :yeah: posto ovo vec nije obrisano hajde da iskoristim da pitam nesto. Generalno sto se tice treninga i intervjua na kraju uspeo sam dosta toga da saznam, pa necu oko toga daviti. Moje pitanje bi bilo sledece: da li se medicinski pregled radi pre treninga ili izmedju treninga i intervjua ili na kraju ili kad vec? Druga stvar, mozda ce nekome izgledati smesno ali meni je to jako bitno, uvek potenciram oko toga, sta je sa penzionim stazom? Kako to resavate? Da li uplacujete u svojoj zemlji ili ima neka mogucnost da ti kompanija uplacuje uz naravno odbijanje od plate? Jako mi je to bitno. Nasao sam nesto o tome kod veterana ali nista odredjeno, bio bi jako zahvalan onome ko mi odgovori.

Offline vukasince

  • Registered
  • *
  • Posts: 142
  • in vino veritas
    • View Profile
Lekarski i vizu sredjujes kada ti stigne ugovor posle uspesno zavrsenog intervjua a za penziono uplacujes sam.
in vino veritas

Offline Kibiców

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Hvala puno na odgovoru  :uzdravlje: