Author Topic: Kako da se uopste prijavim za bilo koji posao i u bilo kojoj kompaniji?  (Read 2638 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vocka

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Kako da se uopste prijavim za bilo koji posao i u bilo kojoj kompaniji? Pomagajte,nova sam ovde,a zelim da plovim sto prije! Pozdravvvv

Offline togapyy

  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
"But if you never try you'll never know" - Coldplay

Offline vocka

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
BAs si mi pomogao!  :yeah:

Offline Inkognito

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 147
    • View Profile
Sve lepo pise,nemoj da si lenj/a.Otvoris home page i samo ce ti se kaz'ti  oT
Karma is a bitch,don't be an ass !

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline eldos

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Mislim da posao na brodu nije za tebe. Bez uvrede molim, jer iz prostog razloga si lijen/a da malo promuckas glavom i procitas ovdje sta se pise.
Druga stvar je, ako ti neko mora ovdje pisat i objasnjavati, sta ce se tek desiti kad budes skupljao/la papire za odlazak na preliminarni, pa glavni...

Uostalom, ovako sam i ja nariban prije godinu dana na forumu, pa sam nasao snagu u tome i inat. I hvala Bogu, prosao sam 04.10.2013. glavni interview za Princess.

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Nazalost danas svi ocekuju da drugi za njih rade, ko nema u vugla ima na guglu,bez uvrede  :rtfm:
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Takvi kao ona su kao kec na 11 za one sto prodaju maglu. Bio je ovde pre koji dan neki sto nudi posao za inzenjere u Nemackoj, a pojave se kadkad i neki sto "salju" na brod nadajuci se da ce naci takve kao sto si ti. Uglavnom se za*****u, posto se ovde nalazi ipak jedna specificna grupa ljudi.

Tebi savetujem da ne budes lena vec da lagano NAUCIS DA KORISTIS ovu riznicu znanja. Kao sto vidis, niko gotovane ovde nece docekati rasirenih ruku, ni reci "ajd sad ti sedi da ja izgubim 10 dana dok tebi sve objasnim od pocetka".

Ajd sad, ako bas zelis na brod, javi se kad budes imala pitanje na koje vec nismo dali odgovor (sad sam i ja kao neki veteran pa mogu tako da kazem "nismo dali").

Dobrodosla na FORUM.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced