Author Topic: kolika je provizija kod Dragane?  (Read 3098 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline olovni

  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
kolika je provizija kod Dragane?
« on: 27/July/2014 »
Zna li neko kolika je provizija kod Dragane?

Offline mali od palube

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Re: kolika je provizija kod Dragane?
« Reply #1 on: 28/July/2014 »
ne uzima proviziju al moras u madjarsku da radis one sc bla bla sertifikate pa ti dodje otprilike na isto....prijatna zena, ja sam vec bio dobio datum za marco polo al me otrovase pricama o losim uslovima na brodu pa rekoh da sacekam princes....al mi je bas bilo krivo jer je gospodja bila bas ok....neznam kakva su tudja iskustva,ja samo reci hvale za Draganu....al price o fuj brodu i Ukrainskoj bahatoj posadi me oterase...ko zna mozda sam i pogresio...  :hmm:

Offline Nixonki

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: kolika je provizija kod Dragane?
« Reply #2 on: 04/May/2015 »
Dragana ne uzima proviziju???  :embarrased: Za ugovor waitera sam platio oko 35000 i isao sam u Budimpestu za sertifikate tamo 350 eura. Intervjua maltene i da nema....tako da dolazimo do uslova rada na brodovima. Dovoljno je reci da sam u vojsci imao bolje uslove u kupatilu. Hrana je ocaj i za goste i za posadu. Tip je bio dobar samo jedan kruz u oktobru kada smo isli za Spaniju i imali smo najmanje oko 600 eura tip a gosti su bili super. Inace gostu su 80%  penzioneri...Posle drugog meseca bilo je vise povreda ledja nego luka koje smo prosli. Svi rade loading iliti utovar robe na brod. Jedina pozicija koaja je bila dobra je Wine steward a resto ubistvo...